Oficjalny strój na zawodach jeździeckich

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
22 listopada 2012 09:04
Moon   #kulistyzajebisty
22 listopada 2012 09:08
A propos KEPów, to chyba jednak wolę design Pikeura, ten kepowy grill z przodu jest paskudny.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
22 listopada 2012 09:19
moze dlatego,ze sie opatrzyłam (Marta w takim cały sezon śmigała 😉 ), a może przesyt pikeurem - mi się podobają 😉
ale powrót do klasyki bardziej mnie pociąga...
tylko,że wtedy musiałabym sie pozbyc swojego rajtroka Pikeura 😉
Ja wyglądam znośnie tylko w pikeur gpa, mucha już odpada bo wyglądam jak muchomor  😵

Czy ktoś moczył białe bryczesy w vanish white? Kupiłam używane białe kingslanda i chce odświeżyć
Dramka w Rossmanie jest świetny płyn do białych rzeczy  Domol, dużo delikatniejszy od vanisha. Używam też do prania białych bryków takiego proszku do prania białej , delikatnej bielizny  😀. Też chyba tej firmy Domol.
Ja mocze w tym vanishu..ciekawego jestem rezultatu
Aaaaa... to już ci mówię  😉 .Bielsze będą,ale kilka takich moczeń i materiał będzie rwał się jak papier. Poza tym niszczy mocno elastan.
Może wystarczy jedno moczenie 😉 Tylko ile moczyć?
ekuss   Töltem przez życie
25 listopada 2012 22:08
Jak wypada rozmiarówka w rajtrokach Pikeur?
moim zdaniem standardowo, ja nosze taki rozmiar jak wszędzie indziej, z wyjątkiem że rajtrok mam 72, z przedłużanymi rękawami
Ja dziś oddałam frak spooks do krawcowej i się denerwuje czy będzie na mnie pasował  🙄
Dziewczyny mam pytanie. Czy jeżeli jadę zawody regionalne (mazowsze) klasy LL i L w sokoach, to mogę wystartować w brązowej marynarce/fraku/rajtroku i butach krótkich z czapsami (wszystko skórzane, komplet)? Sprzęt mam brązowy i dlatego zastanawiam się czy inwestować dalej w tę kolorystykę 🙂
Jasne 😉

Ja natomiast mam dylemat czy zostawić sobie fraczek spooks czy pikeur softshell  🤔

Kto szukał frak brązowy  👀

http://allegro.pl/awil-horse-animo-frak-lovely-castagna-40it-i3131532252.html
Nie podba mi sie ta stylistyka Amino taka jakas bluzowa niby nowoczesna. Nie 🙁
Ja pobieżnie szukałam brązu, ale na razie ważniejsze są buty.😉
a mi się marzy animo  😉
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
14 kwietnia 2013 14:49
W temacie "stroju" konia - jeśli zaplatamy koniowi grzywę w warkocz dobierany (do konkurencji Hunter Pleasure dla koni arabskich), to co robimy z grzywka nad czołem? zostawiamy w stanie naturalnym, splatamy w jeden wiszący warkoczyk czy w koreczek?
Czy jest wgl szansa kupić frak/rajtrok skokowy brązowy do 400 złotych, czy to abstrakcja? Przy mojej częstotliwości startów droższy nie ma sensu.
kaszmirowa jest, jest - trzeba umieć szukać 😉 http://e-equus.pl/busse-rajtrok-jezdziecki-aachen-p-1851.html
kaszmirowa, ja mam Pikeura Epsom, za którego dawałam 450zł w Koniku 😉
Wymodelowana,  :kwiatek: ale niestety nie mają rozmiarów, ale znalazłam fajną Busse i cena przyjemna bardzo. 🙂
Czy można w ujeżdżeniu startować w brązowym siodle i czarnych oficerkach ?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 kwietnia 2013 07:08
Tak.
a czy można startować w brązowych oficerkach i granatowym fraku ?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
16 kwietnia 2013 07:18
Nie. Oficerki mogą być czarne lub w kolorze fraka.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
17 kwietnia 2013 16:13
Pytanie odnośnie stroju w zawodach skokowych. Ostatnio koleżanka zapytała mnie czy jeśli ma koszulę z materiałową stójką to czy jest jej potrzebny w tym przypadku plastron? Szczerze- nie umiałam jej odpowiedzieć na pytanie, bo na zawodach rzadko widzę osoby jadące w plastronach, sama go nigdy nie zakładałam, ale może okazuje się, że to był błąd?  👀
malinowa, ja też mam taką stójkę i plastronu nigdy nie zakładałam. Nikt nie zwrócił mi uwagi, ale w sumie ja wiele nie startowałam 🤣 Jako widz też nie zauważyłam, żeby ktoś przy materiałowej stójce nosił plastron.
mils   ig: milen.ju
17 kwietnia 2013 16:34
malinowaa u mnie na zawodach jest obecnie bardzo dużo osób startujących w bluzkach konkursowych z materiałowymi stójkami i nikt nigdy nie robił z tego powodu problemów, mnie też się wydaje, że jeśli jest stójka to jest ok. Ale jest opcja, że nikt po prostu nie zwracał na to uwagi, a ja mogę się mylić.
Eeee... nawet nie posiadam i chyba nigdy nie miałam plastronu.
Plastron ze spinką to na czworobok raczej.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się