Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Mój nowy nabytek

Maslowska, ooo. widziałam już u Conora na fb 😉 super kolczyk. jestem ich fanką- gdy są w helixie. Nasz możliwość przekręcania go? czy jest już 'na stałe'  na dole serduszka?

A orientujesz się może czy ten tatuaż gałki oczniej to jego pierwszy raz? 😉
Na razie do wygojenia nie mogę go przekręcać , później wymienię na serce ale zamykane kulka bo bardziej mi się podoba. Co do tatuażu, nie mam pojęcia najlepiej się do niego zwrócić z takim pytaniem.  Nie mow, ze chcesz zrobic sobie taki tatuaz?

Ja teraz czekam, aż Conor kupi urządzenie do robienia tuneli w kształcie serduszek, zawsze mi się takie podobały a pisał, że będzie miał  😍
Nie, nie mam zamiaru. Ale jak do tej pory była mowa że xRonix jest pierwszym modyfikatorem, który to wykonał. To zastanawia mnie czy Conor też pójdzie w ślady Roniego i będzie pierwszym człowiekiem w Pl robiącym to 😉

Patrząc na wachlarz usług to Conor od lat jest czołowym i najlepszym moim zdaniem modyfikatorem w Polsce, bo wielu modyfikacji, które robi od lat nawet xRonix nigdy nie wykonał. Co prawda wielu jego prac nie rozumie, niektóre mnie odrzucają, ale potrafię docenić jego wiedzę i umiejętności. Az dziwne, że nie jest tak bardzo medialny jak właśnie w/w xRonix.

Za rok jak mi się nic nie zmieni, wykonam u niego skaryfikacje , bo coraz bardziej mnie do nich ciągnie, odkąd przeglądam jego portfolio . Na pewno będzie coś związanego z konikami  💘
Tak, zdaję sobie z tego sprawę. Gdy miałam problem z nostrilem, on jako jedyny wiedział co to się dzieje- widząc zdjęcie- a jeszcze nie było wybudowane na 100% (inni uważali, że to ziarnina).

Zapewne gdybym mieszkała w Wawie byłabym tam częstym gościem- te promocyjne ceny  😜
Maslowska, Skąd ten kolczyk? Też chcę taki ! 🙂
Conor takie zakłada jako jedyny w naszym kraju, tu masz stronę jego studia http://crmbodymodifications.cba.pl/

lotka13 mi też wiele razy pomógł bezinteresownie na forach dlatego teraz z kolczykami chodzę do niego, szkoda, że nie tatuuje ;/
Ja też już wiem, że jak coś będę chciała robić znowu to do Conora  😀
W ogóle to nie wiem czy nadal mam ziarninę, bo niby trochę zgrubienie jest, ale może to jest po prostu od kolczyka? Nie wiem sama.
I wyjęłam kulkę z kolczyka, bo myślałam, że to będzie trudne i nadal jej nie mogę włożyć, po badaniach chyba uderzę do Conora i poproszę żeby mi wsadził, bo my próbowaliśmy i nijak nie możemy  😵
Heval, a Ty masz wkońcu concha czy helixa? bo się już trochę pogubiłam 😉
a ja w końcu mam wzór tatuażu, którego jestem pewna  😍
teraz zastanawiam się nad miejscem (chyba padnie na kark) i kolorem (czarny czy biały?)...
Sam Conor określił to conchem. To jest w miejscu helixa, ale nie wychodzi bokiem, tylko przechodzi przez całą chrząstkę i wychodzi tyłem.
http://imageshack.us/photo/my-images/191/picture3863.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/850/picture3866.jpg/

(Czerwone na zdjęciach, bo to było w dzień robienia)
bo to jest conch, Heval cały czas miałaś rację 🙂 . helix to przekłucie w taką stronę, jak industrial. znaczy industrial to dwa helixy połączone jedną sztangą. 😉 a przekłucie w tę stronę to conch 😀
Teraz zobaczyłam zdj. i dokładnie jest to outer conch 😉
No 😀
Bo ktoś tu chyba pisał, że to helix a ja się sama pogubiłam. W gruncie rzeczy co mi tam nazwa 😉
ushia   It's a kind o'magic
26 listopada 2012 22:24
to w takim wypadku jak wyglada cartilage i orbital?
i wlasciwie helix? i rim?

zamota jakas

btw, Lotka, xRonix absolutnie nie jest ani pierwszym ani jedynym modyfikatorem ktory tatuuje oczy
chyba ze w Pl

byc moze jedynym, ktory zrobil sobie self service
Zgadzam się, teraz jak widać Conor jest jedynym w Polsce bo xRonix od dawna nie mieszka w naszym kraju. Wiem jedno nigdy sobie czegoś takiego nie zrobię z oczami. U kogoś innego mnie to odrzuca ale toleruje.
Ushia, chodziło mi, że o ile się nie mylę był pierwszym polakiem wykonującym to, tylko trochę pokręciłam 🤦 O ile mi wiadomo to wytatuował sobie gałkę przed wyjazdem? Więc musiałam niechcący skrócić, ale chodzi o to, że teraz Conor jest jedynym(?)  w Polsce, który to robi. Dlatego zapytałam czy to był jego pierwszy raz.

A z tymi  nazwami to kijowo 😉 Dla mnie orbital to jest 'wszędzie' w uchu, byle na kółku. pewnie jak będzie połączony inner conch z zwykłym lobe będzie się inaczej nazywać niż coś tam. I według mnie forward helix/ triple helix/ daith się niczym nie różnią 😉 tzn widzę różnicę, ale po co tyle różnych nazw, a każde ucho inne 😉
I ciekawe ile osób poszło po horizontal tragusa a wyszło z sideburnem, bo np ich anatomia nie była ok.

Maslowska, i jak po pierwszej nocy?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 listopada 2012 06:14
Heval ja dalej będę się upierać że to jest najzwyklejszy klasyczny helix i nie ważne czy wychodzi tyłem, bokiem czy przez nos  😉 Znalazłam dobry obrazek do porównania: kwiatuszek to jest outer conch, pozostałe dwa to helixy i nazwa jak już kiedyś wspomniałam bierze się od miejsca przekłucia (mam na myśli anatomiczne części ucha) i nie ma nic wspólnego z wychodzeniem kolczyka  😉

Jeszcze normalny conch: http://bestmakeup.biz/uploads/taginator/Aug-2012/conch-piercing.jpg  😉
No to ja już sama nie wiem, każdy co innego mówi  🤔wirek:

Nabrałam ochoty na takie serduszko tylko właśnie na górze ucha (nie wiem jak taki się nazywa?) 🙂
Według bme nazwy przekłuć pochodzą od: łacińskich nazw miejsca przekłucia, angielskich nazw miejsca przekłucia, zostały wymyślone przez samych piercerow.  Wracając do tematu serca w tragusie - bez problemów spalam. Jeden z moich najlepszych kolczyków, w sensie kształtu nie samego miejsca przekłucia . Helix na prawdę jest bocznym przekłuciem, dlatego industrial jest często nazywany 2 helixami, a nie 2 połączonymi conchami 🙂 Ale nie mam zamiaru się kłócić bo nie przykładam większej wagi do nazwy.

Co do oczu, co za różnica czy ktoś zrobił pierwszy czy ostatni raz taki tatuaż? Chyba już jedno zdjęcie powinno wystarczyć jako świadectwo umiejętności prawda? W sobotę umówiłam się do Conora na kolejne klucie, tym razem sutki z takimi kolczykami 
Maslowska, to nie chodzi o to kto pierwszy a kto nie. Poprostu cieszy to, że polska scena modyfikacji się 'rozwija', a nie że trzeba jechać za granicę jak to radzono kilka lat temu.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 listopada 2012 11:07
smarcik, powiedz, że wiesz skąd ten kwiatuszek 🙂
Tu mnie jeszcze nie było 🙂  Do tej pory sięgałam tylko po piercing, powoli zbliża się pora na tatuaż.Duży.Zdecydowałam się w końcu obdziarać żebra, szukam motywów roślinnych, tatuaż ma się "wić" od brzegu łopatki skośnie w dół przez żebra po brzeg brzucha na samym dole.Szukam natchnienia. Macie jakieś bazy wzorów z klasyfikacją ze względu na część ciała do polecenia?
ash   Sukces jest koloru blond....
27 listopada 2012 14:37
Blow,  zobacz tu http://www.szolcart.com/ w zakładce ziemia i biżuteria
Ja Artura polecam z całego serca! To prawdziwy mistrz!
Maslowska, ja dokładnie takimi chcę sobie ucho zrobić. Czekam tylko na odgórne zezwolenie  😁
Blow,  zobacz tu http://www.szolcart.com/ w zakładce ziemia i biżuteria
Ja Artura polecam z całego serca! To prawdziwy mistrz!



Niewątpliwie ma facet swój styl, bardzo charakterystyczne obrazy tworzy! Widać, że specjalizuje się w kolorach, niektóre tatuaże wyglądają jak rysowane kredkami, bajkowo 🤣 

Ja preferuję tylko czarny tusz, względnie podrasowywany dyskretnie.
ash   Sukces jest koloru blond....
27 listopada 2012 15:05
Blow, Artur też maluje obrazy, więc bajkowo też jest 😀
Wszystkie jego prace są z jego głowy, żaden z kalki!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 listopada 2012 06:53
sei niestety nie wiem, zdjęcie wygooglowane  😡


Dziewczyny o co chodzi z tym kolczykiem w kształcie serduszka, piszecie że tylko Conor takie zakłada itp- czy zakłada się je inaczej niż jakikolwiek inny kolczyk, nie wiem, np wymaga to specjalnych umiejętności?  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się