Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Wymaga odpowiedniego kolczyka, którego nikt poza nim w Polsce nie ma, ot cała tajemnica. Szczerze nie przyglądałam się jak mi zakładał, wiec nie wiem czy potrzeba jakiś nadzwyczajnych umiejętności, wątpię  bo wyjął tylko zwykle szczypce jak mi przekłuwał tragusa i później zakładał to serce. Raczej chodzi mi o sam efekt bo posiadam kolczyk w takim kształcie i wiem, że oprócz mnie w Polsce ma ich tylko kilka osób, wreszcie coś nowego na naszym rynku 🙂
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
28 listopada 2012 21:31
Maslowska bardzo fajnie wyglada! tez czaje sie na zrobienie tragusa, ale to juz kolejnym razem 😁
Kiedyś machnęłam sobie tragusa własnoręcznie, skrajnie nieprofesjonalnie 🤣 efekt...już go dawno nie mam, migrował-zbyt płytko był 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
28 listopada 2012 22:31
Zaraz nas tu zjedzą, ale Blow też machnęłam sama, w sumie wszystkie sama robiłam prócz pierwszej zwykłej pary w uszach  😉
Na szczęście nie mam problemów z żadnymi migracjami, goi sie na mnie wszystko jak na psie  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 listopada 2012 07:28
Ja też wszystkie robiłam sama, z wyjątkiem płatków ucha które za dzieciaka zrobiłam u kosmetyczki i efekt jest taki że nie mogę nosić w nich kolczyków bo po godzinie odpadają mi uszy. No i język miałam robiony przez kolegę, w studiu, jako owca doświadczalna kiedy dopiero zaczynał zajmować się piercingiem i też nadal żyję a kolczyk ma się dobrze  😉
Averis   Czarny charakter
30 listopada 2012 11:36
Jestem już po 🙂 W końcu zrezygnowałam z obojczyka i mam pionowy napis na żebrach. Nie czułam żadnego bólu- w ogóle było to nawet przyjemne. Całość trwała może 8- 10 minut. Dzisiaj wieczorem wrzucę zdjęcie.
ash   Sukces jest koloru blond....
30 listopada 2012 11:36
Averis, super. czekam na foto🙂
Averis ja też czekam. 😅
Nie masz już chęci na kolejny? 😉
Averis i ja czekam. Jestem ciekawa co tam natworzyłaś  😀

Ja chyba sobie zrobie na gwiazdke albo na imieniny w prezencie  🤣 Miałam mieć we wrześniu, ale przez plecy musiałam odłożyć, bo wolałam wydać na lekarza
[quote=CrM Bodymodifications]
Czwartek dniem wielkich zniżek (06.12.12)

Tylko w czwartek od 11 do 18 ceny spadają w dól

Uszy-20-40zl z kolczykiem
język, warga, brew, pępek,nos- tylko 40zl z kolczykiem
surface tylko 50zl z kolczykiem
microdermale tylko 80zl z implantem

zapisy telefoniczne , przez facebooka lub mailowo
tel  510-658-503
mail crmbodymodifications@gmail.com

Chętnych zbieramy do godz 20 dnia 05-12-12🙂

Zainteresowani taka mikołajkową promocją?[/quote]

Szkoda, że tak daleko, bo na pewno bym się na coś skusiła...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 listopada 2012 16:31
Sisisa zła kobieto  🤬 Napisałam do Conora, zobaczymy czy jeszcze w ogóle ma miejsca  😁
Ja miałam taką ochotę zrobić z 2 przekłucia od razu z okazji zniżki, bo i tak planowałam, ale niedługo mam badanie i musiałabym wszystkie wyciągać :/
I nici z moich chęci oszczędzania  😵

W ogóle mam pytanie: bo generalnie mówi się, że smiley powoduje cofanie się dziąseł , ale to każdy kolczyk? Bo ja nosiłam banana i nie zauważyłam żadnych negatywnych efektów. Czy to się objawia po kilku latach np?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 listopada 2012 17:27
Heval jeśli to nie tajemnica, jakie badania wymagają wyciągania kolczyków?
Averis   Czarny charakter
30 listopada 2012 18:46
Kochane, jeśli o 12 miałam tatuaz, to czy mogę  dzisiaj wieczorem umyć go Facellą?
Averis   Czarny charakter
30 listopada 2012 18:46
Edit: dubel, proszę o usunięcie 😡
ash   Sukces jest koloru blond....
30 listopada 2012 18:50
Ja mam takie info :
Po ściągnięciu folii przemywamy tatuaż letnią wodą z mydłem antybakteryjnym np. PROTEX lub zwykłym szarym mydłem. Tatuaż osuszamy czystym ręcznikiem np. papierowym, tu ważna sprawa ( jeśli nie widzisz swojego tatuażu -np masz go na łopatce, poproś kogoś o pomoc ) Podczas wycierania tatuażu pamiętaj o tym aby wytrzeć go tak aby kolory/cienie były matowe ! nie musisz go szorować jak dzikus ale dokładnie wytrzyj osocze - przyspieszy to gojenie. Po wytarciu tatuażu pozwól mu troche pooddychać (10 min) na świeżym powietrzu, a po paru minutach posmaruj go cienką warstwą maści BEPANTHEN

edit:
doczytałam na stronie mojego tatuażysty, ze folie ściągamy po ok 3-4h od zrobienia tatuażu i nie zakładamy więcej,!!!!!
Maść może też być Alantan plus.
Averis   Czarny charakter
30 listopada 2012 18:54
ash, dzięki!
ash   Sukces jest koloru blond....
30 listopada 2012 18:57
Averis, pokazuj zdjęcie 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 listopada 2012 18:57
Averis   Czarny charakter
30 listopada 2012 20:12
madmaddie, dziękuję także 🙂

A oto mój nabytek  (w rzeczywistości nie jest taki wygięty 🙂😉

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 listopada 2012 20:22
Fajny  😉 a czemu zmieniłaś miejsce?
Smarcik chociażby rezonans magnetyczny (zakładając, że są metalowe, no a takie w większości się nosi). Sama właśnie muszę powyciągać swoje i się zapisać, a to zawsze tyle zachodu z odkręcaniem i dokręcaniem tych kuleczek. 😉

Averis wygląda cudnie!
Averis   Czarny charakter
30 listopada 2012 20:25
smarcik, w przyszłości chcę być reporterem. Po namyśle doszłam do wniosku, że nie mogę pozwolić sobie na tatuaż w tak widocznym miejscu. Dekolty bywają różne- czasami lubią odstawać i odsłonić zbyt wiele.

Grafi, dzięki, ja go kocham 💘
ja sobie marze coś podobnego jak ma Averis, tylko jednak na obojczyku  💘
Averis, cudeńko 😀

smarcik, dokładnie jak mówi Grafi, będę miała rezonans magnetyczny i nie mogę mieć nic metalowego (nawet każą zdjąć, bo zapięcia metalowe), zasłyszałam, że to pole magnetyczne może być tak silne, że może wyrwać kolczyk z ciała (nie wiem na ile jest to prawdą, a wolę nie sprawdzać na sobie), a już na pewno zaburzy wyniki badań.
Averis super wyszło! 😅 I czcionka fajnie wygląda, to był dobry wybór.
Averis   Czarny charakter
30 listopada 2012 21:41
ashtray, pomogłyście w nim :kwiatek: Dziękuję 🙂
Heval, dziękuję :kwiatek:
casines, obojczyk sobie wytatuuję, gdy przejdę na emeryturę 😁 Ale od czego jest drugi bok 😎
Averis super. Tylko siedzialam przed kompem dobre 10 minut zanim ogarnełam że czytam od złej strony  🤔wirek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 grudnia 2012 06:47
Dziewczyny wybaczcie laickie pytanie, czy wygojony surface można wyjąć i włożyć z powrotem?  😡
smarcik, pomijając, że surface rzadko kiedy jest faktycznie do końca wygojony, to oczywiście zależy od organizmu. Moja siostra na przykład wyjęła kolczyka w wardze i jeszcze przez rok dałoby radę włożyć z powrotem bez przebijania niczego, a koleżanka kiedyś wyjęła tylko na jedną noc (kolczyk był wygojony, 3 letni) i rano już musiała ratować się igłą.
Oczywiście surface to nieco inna sprawa 😉 raczej będzie ciężko, w niektórych przypadkach myślę, że można, aczkolwiek tak jak mówiłam na początku, surface rzadko kiedy faktycznie jest wygojony. No i zależy na ile czasu chcesz go wyjąć, bo jeśli to tylko kwestia wymiany kolczyka na inny to nie ma problemu 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się