Kącik Małolata...:D

Chyba hejt Mad zrozumieli tylko Ci, którzy w sumie nie muszą.
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 stycznia 2013 22:54
Coś czuję ze hejt Mad jest też na mnie w pewnym stopniu 😡 ale cieszę się ze was widze!
Właśnie przegalopowal po mnie moj kot...
No to czas wyjezdzac, trzymajcie kciuki za bezpieczna podroz, odezwe sie wieczeczorem(wybaczcie brak polskich liter) 😀
Chingis jesteś moim miszczem 👍
co tu tak cicho? 👀
losieq, też się zastanawiam 😉

Moja sobota była beznadziejna. Cały dzień przed telewizorem albo komputerem.. Nie da się pojeździć bo za zimno, ba nawet z domu ciężko wyjść..  😵
Ja dojechałam już dawno, jest super. Warunki bardzo dobre w hotelu, na stokach z tego co widziałam też  😍
Dla Madzi wymieniają piach .!!  😀
a ja tylko czekam az wpadnie przyjaciolka. rodzinka siedzi na dole, bo dzis moje uro, nie wierze, ze 17lat minelo tak szybko 😉 i nie skladajcie mi zyczen, nie pisze tego po to hahaha 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 stycznia 2013 17:10
jestem wykończona. biegałam dzisiaj po polach w śniegu ponad kostki za pieprzonym bydlęciem, które zwiało... oczywiście było słońce, ja bez aparatu  😵
nie mam siły pisać ani scrollować, oglądam Madzię, a dzieje się! nie, nie rodzi  😁
Facella U cb śniegu tylko po kostki ? 😀 u mnie po kolana.  😉
Też "biegałam" po polach i robiłam zdjęcia dla moich "psów" .  🤣

Serduszko idzie pierwszy, a za nim Lary.  😉


a tu Lary.
I jee.. Masz kozy  😍 Oddaj mi jedną. Są takie słodziachne. Ciekawe co by powiedziała moja mama  😁


A ja od czwartku leżę całymi dniami w domu przy kompie. Jestem chora.
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 stycznia 2013 17:32
robiłaś te zdjęcia dla kóz, czyli... sprzedasz im je? wydrukujesz i powiesisz na ścianie? kozom, nie dla nich... nastęnym razem kucnij, bo perspektywa nieciekawa.
mnie czeka jutro struganie tyłów, dobrze, że dzisiaj sobie ogarnęłam podeszwy i ściany wsporowe...
Facella, no właśnie, moje znajome (obie mieszkające w tym samym miejscu, dość daleko ode mnie, zastanawiałam się, czy to nie forma regionalizmu...) też wciskają wszędzie "dla" 🤔wirek: "założyłam nowy czaprak dla Aronii" "rozczesałam grzywę dla Candy". no kurcze, ja bym inaczej takie zdania ułożyła...

też miałam kiedyś kozę. fajnie "walczyła" z moim psem 😉
No niestety, już się chyba nie oduczę . ;p
Może i są słodkie, ale nie pachną za słodko. bo to kozły, chciałam je kastrować, ale jakoś się boję. Ale ile umieją sztuczek! Są naprawdę bardzo mądre, bardzo szybko się uczą, są NIESAMOWITE!!  😍
A tam zapach. Wytrzymałam w lesie ze stadem krów to bym sobie wytrzymała z 2 kozłami  😁
Jutro cisnę na Słowację, tylko dlaczego na przyszły tydzień zapowiadają taką niefajną pogodę? Na plusie i opady, a ja chcę mrozu i słoneczka!
Uwierz krowy przy nich to nic. Raz oglądałam jak ktoś chciał wypłoszyć bobry "zapachem" kozła.  🤣
A siostrę da się kozą wykurzyć?  😁 Jak tak to biorę obie na kilka dni.
Kozłem, bo koza nie śmierdzi. Nie, chyba się nie da, bo moja wciąż tu jest.  😁
No to kozłem. A już miałam nadzieję. .
jeśli przegoniłaby siostrę, to Ciebie raczej też za jednym razem 😉
Moja siostra zwierząt nie lubi. Nawet do naszego Benka nie podchodzi "bo on mela" vel ślini  😁 Ja takich problemów nie mam.
Moja siostra też nie lubi zwierząt, tylko sweet kotka puchacza lubi-bo nie śmierdzi.  😁
Jej kurcze nawet kanarek przeszkadzał "bo on śpiewa"  😵 A że jej królik śmierdzi i ja go musze sprzątać z mamą to już nie, a jak w stajni ze mną była w celu robienia zdjęć to szła na spacer i raptem zrobiła aż 3 zdjęcia. "bo on śmierdzi" 🤔wirek:
Kinomaniak ma przerwe  😵 Gdzie ja mam teraz oglądać seriale? Znacie jakąś stronę typu iitv? Bo chcę obejrzeć nowe odcinki Revenge, ale nie ma tam linków do putlockera albo anyfiles a na innych trzeba płacić / jest limit.

Bawcie się dobrze na nartach dziewczyny 😀
Heval, zalukaj.tv 😉 ja właśnie męczę seriale.
maiia, ooo zapomniałam o tym, ratujesz życie 😀  :kwiatek:

Małolatki nie wiem czy wiecie,ale Madzia już nie jest sama w boksie.  😉
ej dziewczyny? Może strzelę sobie samobója, ale długo nie śledziłam wątku i... O CO CHODZI Z TĄ MADZIĄ?  😜


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się