The Voice of Poland

Wnoszę o zamianę Krautwursta na Monikę Urlik!

Piosenka Piotrka świetna!
No...lekkie zdziwko, że Monika odpadła. Dziwiłam się rozdzieleniu punktów przez Nergala. Widać, nie boi się krytyki ludzi. Byłam PEWNA, że da 50/50.
U mnie za wygraną Moniki przemawiał rozsądek, ale serce caluśkie stało za Damianem.
Jednak, jak widać, nawet gdyby Nergal równo rozłożył swój głos, to i tak decyzją publiczności przeszedłby Damian.
Kurde...on JEST niesamowity. Moim zdaniem.

I przy okazji dowiedziałam się, że Tomek Lipnicki wrócił na rynek.  😡 Od wczoraj słucham co tam teraz nagrywają.  😉 A ten numer, który śpiewał z Damianem "Jeżozwierz" mnie osobiście rozłożył na łopatki.
Ja się cieszę, że w końcu Galewska odpadła. To, co zrobiła z piosenką Kayah/Bregovic, to przecież porażka jakaś.
Też bardzo żałuję Moniki.

A w ogóle, to moim zdaniem - wydawało mi się na początku, że Kayah ma najlepsze głosy, ale poodwalała wszystkich dobrych. Dla mnie Filip Moniuszko czy pan Kiełbasa, to żadnych szans na wygraną nie mieli.

Czyli wygranego znamy - Damian Ukeje.
Mnie nie podoba się strasznie, jak Galewska śpiewa, natomiast doceniam jej artyzm i kunszt, bo jakaś sztuka w tym jest - dźwięki czyste, takie jak (chyba) zaplanowała, natomiast mi się to nie podoba i nie mogłabym tego z własnej woli słuchać. Piosenka Kayah w jej wykonaniu podobała mi się jako jakiś przejaw sztuki na samym początku (przypominała pieśni Inuitów?), natomiast później trochę już IMO nie trafiała w dźwięki i im bardziej stawała się bliższa oryginałowi, tym marniej to brzmiało.
Kto ogląda? Damian chyba wygra, Metallica w jego wykonaniu - cudo  💘
Ten Antek moim zdaniem beznadzieja, Piotr tylko trochę lepszy, Mateusz dobry, chociaż jego stylistyka mi nie odpowiada (zboysbandzi każdą piosenkę  :mad🙂, najlepszy Damian moim zdaniem.
No kurde...całe 2 sms-y wysłałam na Damiana. To coś około 7 zł. Nie w kij dmuchał.  😉
Nooo,to w ścisłym,ścisłym finale Damian i Antek...kurde chciałabym żeby wygrał Damian 😉
To kurde chwyt z zerowaniem tej ilości sms-ów? Dobrze słyszałam, że powiedzieli, że kiedy zostaje 2 uczestników zerują linie sms-owe?  🤔
Byłoby to nie fair.
założyłam się z mamą, że wygra Damian o dychę. Mam nadzieję że wygram  🤣
edit: wygrałam!!  😅
Mój typ wygrał 🙂
D A M I A N  😅
No i to mi się podoba 😀
A mi tak bylo szkoda Moniki, ze mialam focha na The Voice i nie obejrzalam finalu.. Damiana tez lubie, ale Monia..heh..
Ja myślę, że teraz, po programie to jakaś wytwórnia wyda jej płytę. Myślę, że warto im teraz zaryzykować, bo Monika stała się wystarczająco popularna, żeby płyta się sprzedawała.
Mam szczera nadzieje. Mam tez nadzieje, ze ktos napisze jej wspaniale utwory, w ktorych bedzie mogla "plynac" i pokazac swoj talent 🙂
Początek programu świetny  😅
nikt nie ogląda drugiej odsłony?
Trenerzy bardzo fajnie. Baron-Tomson i Patrycja. Z wokalistów najbardziej przypadł mi Michał Jabłoński. Poza tym jego autorskie kawałki przegenialne. http://www.youtube.com/user/yablonofficial/videos?flow=grid&view=0 Beatka Dobosz z drużyny Justyny. Świetnie śpiewa i taka miła, sympatyczna. Dorotka Osińska 🙂 Na początku bardzo przypadł mi do gustu Michał Sobierajski ale z czasem mam wrażenie, że wszystkie piosenki robi tak samo. Nie wiem czy kupiłabym płytę, gdzie 20 kawałków byłoby nagranych identycznie. Z tych którzy odpadli to Chupa, Mateusz Grędziński, Ala Wasita 🙂
Jak Wasze wrażenia?
A mnie nieziemsko wręcz wkurza Wojtek Gruszczyński...
Szczęka mi wczoraj opadła do kolan dwa razy - najpierw jak zobaczyłam tytuł piosenki jaką miała zaśpiewać Dorota Osińska - byłam w szoku, że dali piosenkę po francusku, drugi raz w trakcie tego wykonania. Jakkolwiek bardzo lubię Larę Fabian, tak po tym może się schować pod stół 😉
Czemu Wojtek Cię wkurza 😉 Zupełnie nie widzę Dereń. Śpiewa dobrze. Jak dla mnie nie wyróżnia się. Nie chwyci...
Podpisuje się pod słowami DeJotki całą sobą.  😀
[quote author=szalonakobyła link=topic=69002.msg1761676#msg1761676 date=1367166615]
Czemu Wojtek Cię wkurza 😉
[/quote]
Ponieważ sprawia wrażenie strasznego bufona, do tego wcale nie jest tak genialny jak usiłują nam wmówić wszyscy w tym programie, słyszałam znacznie lepsze głosy.
Bartek Kawałek wzbudzał moją sympatię. Szkoda go. Mam wrażenie ze "lajfy" to pomyła. Więcej gadania o bzdetach niz muzyki...
Mazia   wolność przede wszystkim
29 kwietnia 2013 08:10
Natalia Sikora the best, bezkonkurencyjna, najlepsza ze wszystkich
Z Beatą Dobosz chodziłam do szkoły, córka znajomej - potwierdzam, prze sympatyczna i pozytywna osoba🙂 bardzo jej kibicuję!!
chodze do jednej szkoly z Bartkiem Kawalkiem, bardzo sympatyczny chlopak. szkoda, ze sie nie udalo. moze faktycznie sa lepsi od niego 😉 niemniej jednak fajnie, ze zaszedl tak daleko 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się