The Voice of Poland

super odcinek, Nergal wymiata, jak go nie będzie w drugiej edycji to będzie to wielka strata, bo jego zespół jest inny ...
faworytów kilku mam i jakoś do tej pory się nie pomyliłam co do odpadających
Bo wiecie co....głos głosem, ale taki wokalista musi mieć to "coś", musi mieć charyzmę, musi być zauważalny. Nie tylko utalentowany. Musi mieć talent, żeby móc głosem pokazać to co ma pokazać. Ale bez tego czegoś, przyszłości na naszym rynku muzycznym nie będzie chyba miał.

Poza tym na naszym rynku młode talenty legną, ze względu na beznadziejne piosenki, jakie śpiewają. Tyle fajnych wokali promujących się w różnych programach muzycznych się zmarnowało do tej pory.
O maj gad. Padlam! Monika Urlik niesamowita! Otworzylam gebe i sluchalam😉)
Ja właśnie obejrzałam... Pozamiatała!
A jak słodko wyglądała jak schodziła ze sceny na zaplecze na tych wielkich szpilach z dużym brzuchem. Tak świetnie, zabawnie koślawo biegła, żeby się nie spóźnić przebrać do kolejnego występu grupowego.
Fajna jest, sympatyczna taka. 😀
Osz kurde... ja to słucham po kilka razy zawsze Oli Galewskiej. Szok. Jest lepsza od wszystkich razem wziętych.
Kocham Anię Dąbrowską, ale uważam, że to Ola mogłaby uczyć Anię, a nie Ania Olę 😉

No i oczywiście Monika Urlik - zajebiście dała czadu!  💃
Bardzo mi się też podobała Ewelina Kordy. Przepiękny głos i super wyglądała.
A za to nie trawię tej rudej Ewy i nie do końca rozumiem czym się Nergal zachwyca jeśli chodzi o Aresa. Bo mnie nic w jego śpiewaniu do tej pory  na razie nie zachwyciło. Oby Nergal się nie mylił i okaże się że ten bardzo sympatyczny człowiek ma coś w zanadrzu.
Ja myślę, że Ares jest do odstrzału w następnym odcinku.
I myślę, że Nergal zostawił Aresa z przyczyn politycznych.
Miał do wyboru- odrzucić metala "satanistę", albo Aresa wymachującego krzyżem i dzierżącego w ręku różaniec.
Gdyby odrzucił Aresa, media i nieprzychylni by nie spoczęły. Komentarze- "pozbył się katolika, nie mógł znieść widoku krzyża" itd itp
Kiedy się zastanawiał kogo odrzucić, widzieliście jak Kaja i Ania biegały przy nim i no stop coś mu tłumaczyły?
Myślę, że mogły argumentować podobnie jak ja teraz.

A tak....chłop postąpił politycznie. Aresa zostawił jeszcze na jeden odcinek. Metal i tak nie miał szans na wygranie programu, mimo tego, że świetnie śpiewa i jest dobry w tym co robi. To nie program dla niego, niestety.
Uważam, że Nergal wybrał dobrze.

I obstawiam przy następnym odcinku pożegnanie z sympatycznym Aresem, który wykonuje pewien rodzaj muzyki i przy nim pozostanie. ( mógłby zaśpiewać na pożegnanie Marleya lub Hendrixa- Hej Joy"😉  🙂
A w ogole to chcialam zauwazyc ze Ania Dabrowska i Nergal maja duzo lepszych wokalistów w swoich grupach niz Kayah i Piasek.

Podobaja mi sie Monika Urlik, Damian Ukeje, Aresa tez lubie (i ta mina kota srajacego na pustyni😀)
U Ani Ola Galewska jest rewelacyjna, Ewa Szlachcic.
A u Kayah? Powiedzialabym Edyta Strzycka.
U Piaska zas nie ma nikogo, kto by mi sie podobal. Najwieksza porazka - Ian Rooth.
Sporo fajnych głosów Piasek i Kajah odrzucili.
Ja myślę, że ludzie niepotrzebnie się do nich tak pchali czasami podczas przesłuchań. Liczyli, że trenerzy ich sporo nauczą.
Taaa....jaasne. Myślę, że zbyt mało czasu mieli trenerzy, żeby NAPRAWDĘ jakoś sensownie popracować z ludźmi.
Udzielili kilku wskazówek i tyle. Przecież nikt nikogo nie nauczy śpiewać w 2- 3 tygodnie.

I co się stało z tymi ludźmi, którzy podczas wyboru trenerów tak bardzo liczyli na pracę z nimi? Poodpadali. I już po nich  🙁

Kajah i Piasek mają może nie tyle, że słabe głosy u siebie, ale tych wykonawców jakiś takich mdłych, nijakich. I skupiają się na pracy nad głosem z nimi, zamiast na wypromowaniu ich, na pokazaniu, na doborze chwytliwych numerów, na "kupieniu"publiczności. I stąd wrażenie, że ich podopieczni są słabi. A przecież kurczę nie są. Wszyscy ci ludzie umieją śpiewać, nie?  🙂

Mi się podobają: Kaja Domińska, Ewelina Kordy, Damian Ukeje, no i fajnie wymiotła Monika Urlik ( choć barwę głosu cały czas wolę Eweliny i Kai)  Ola Galewska jest ciekawa ale nie dałabym rady jej dłużej słuchać, zbyt to męczące.  😉


tunrida tytuł popraw bo razi "de voice of poland" a nie "do poland"  😀
A tak....chłop postąpił politycznie.
E tam, wybrał lepszego. Może nie wokalnie, ale medialnie.

Ja jak widzę Olę z miną kota srającego na puszczy (a propos kota srającego na pustyni) to mi nawet jej wypasiony głos nie jest w stanie tego obrazu zasłonić. Jest tak makabrycznie niesympatyczna, że przez to chyba ją szlag w końcu trafi.

Jak na razie to mi drużyna dobrego wujka Nergala najbardziej leży.
ja Nergalem jestem zachwycona w tym programie. Najsympatyczniejszy juror, najbardziej opanowany chyba.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 listopada 2011 15:55
ja Nergalem jestem zachwycona w tym programie. Najsympatyczniejszy juror, najbardziej opanowany chyba.


true 🙂 i tak mi się nasunęło na myśl określenie: czaruś  😁
Na mnie też Nergal robi bardzo sympatyczne wrażenie,zupełnie różne od tego jak na koncercie wrzeszczał "A teraz wszyscy napiedalają baniami" 😀
Jedyne co mnie przeraża,a zarazem bawi to nagły przyrost liczby jego fanek.  Moje koleżanki z klasy,które metal widziały chyba tylko na swoich pierścionkach teraz się nim zachwycają i rozpływają się jaki to jest śliczny/słodki/kochany i w ogóle do zjedzenia  🤔
Nie było DO, w temacie, tylko OD. ( foch)  A to dlatego, że F jest przy D i mnie palec przeskoczył jak pisałam.
Ja żyję od soboty do soboty.
I tak jak ŻADNEGO programu, serialu w tv nie oglądam, tak na ten program czekam.
A jak tam wrażenia po wczorajszym odcinku?  😉 Bo coś przycichł wątek!
Jakoś byle jak wszyscy śpiewali.
Podobał mi się od Nergala Damian.
Od Ani- Ola ( fajna jest, ale na dłuższą metę męcząca) i ten chłopak- fajny miał kawałek.

Nergal odrzucił Aresa, to było do przewidzenia. W następnym odcinku wywali Ewelinę.
Na Ewelinie się zawiodłam.
Bardzo jej kibicowałam, ale jak na razie to jest dla mnie "laską jednej piosenki"- tej pierwszej. Głos ma fajny, ale ostatnio kawałki ma takie sobie.
A wybór kawałka też jest ważny. Przynajmniej dla widzów.

Jakoś wczoraj zawiodła mnie i Monika Urlik i Ewelina Kordy. Takie jakieś nijakie.
Dlaczego Monika Cię zawiodła? Mnie powaliła. Jak dla mnie przesłanie było jasne - pokazała, ze ma warsztat, o którym zapewne nawet sami jurorzy mogą sobie pomarzyć. Zaciekawiło mnie bardzo to, co powiedziała Kayah - bardzo chciałabym usłyszeć te dema z własnym materiałem Moniki, które wysłała do Kayaxu.

Zawiodła mnie grupa Dąbrowskiej - żaden występ mi się nie podobał. Najlepszy był, uważam, Piotrek. Ola mi się nie podobała, po prostu. Myślę, że dobrze by jej zrobiło wprowadzenie kilku zmian, o których mówiła Ania Dąbrowska, a przed którymi Ola się uparcie broni...

Co do drużyny Nergala, to od początku programu jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Powiedzmy sobie wprost - ze wszystkich jurorów on najmniej zna się na wokalu. Spodziewałam się niezbyt dobrych, ale wpadających w ucho głosów. A tu co? Nie wiem, czy najmocniejsza grupa (bo Kayah ma świetny zestaw głosów), ale na pewno ma najlepszy głos programu. Ewelina także mnie zawiodła pod katem wyboru piosenki, ale nie można jej odmówić dużych możliwości wokalnych. Ale zgadzam się, że odpadnie w następnym odcinku 😉
Monika mnie zawiodła- może dlatego, że ten numer w ogóle do mnie nie przemawiał.
Mi pokazała, że potrafi śpiewać w poprzednim odcinku. I liczyłam, że posłucham czegoś super. I jakoś mi się nie podobało, po prostu.

A Piotrek od Ani ma fajny głos- taki brudny jak lubię.
Nie lubię męskich czystych głosów. Lubię takie brudne jak ma on i jak ma Damian od Nergala.
Jak dla mnie tylko Monika. "Halo" jest masakrycznie trudne do zaspiewania. Fakt,nie byla to rzucajaca na kolana interpretacja, ale takiego warsztatu wokalnego jak Moniki chce sie po prostu sluchac dla samego posluchania🙂 Mam szczera nadzieje, ze sobie poradzi w biznesie. Bardzo chcialabym miec jej CD.

Bardzo czarujacy jest Damian Ukeje 😀 😎 choc Nirvane skopal kompletnie.
Ja Tą trójkę Nergala bym zostawiła do Ffinału i dodałabym do tego jeszcze Olę Galewską.
Strasznie drażni mnie styl wypowiedzi Ani Dabrowskiej,bardzo asekuracyjny.
Ja nie wiem, dlaczego tak strasznie drażni mnie Ola. Totalnie nie podobało mi się jej wykonanie "Georgia On My Mind". Może coś mi w mózgu siada, ale naprawdę... Nie, nie, NIE!
Jeżli nawet Galewska wygra ten program, to i tak kariery nie zrobi tym zawodzeniem. Wielka gwiazda. Musi być strasznie pusta, skoro gwiazdorzy zanim jeszcze cokolwiek osiągnęła.
W ogóle ten jej styl śpiewania jest strasznie męczący, na dłuższą metę.
Wyobrażam sobie, że siedzę w fajnej knajpie nad winem i ona śpiewa jakiś kawałek. Super.
Ale potem co? Śpiewa drugi , trzeci i czwarty? I ciągle tak strzela tymi dźwiękami po uszach znienacka? Nigdy nie wiadomo jaki dźwięk z siebie wyda, mimo jakiejś tam linii melodyjnej, która powinna być.
No..jak dla mnie, za męczący jest taki styl śpiewania na dłuższą metę.  😉
Sorry, ale ja nie jestem w stanie tego słuchać dłużej niż 30 sekund. Masakra!
Ewelina Kordy- wczoraj dała 2 najlepsze swoje występy moim zdaniem. I "Szał" Bartosiewicz i numer Rihanny SUPER.
Ma laska jednak głos.  😉  Szkoda, że musiała odpaść, no ale cóż......nadeszła na nią kolej.
Chciałabym, żeby nagrała coś fajnego, naprawdę fajnego. Wtedy kupię.

Monika Urlik- profesjonalistka i tyle.
Damian- mrau......tyle można powiedzieć. Boski męski głos z chrypką.

Z odcinka na odcinek coraz świetniej pokazuje się Piotr Niesłuchowski. ( czy wam też przypomina Kudłatego ze Scooby-Doo?  :hihi🙂
Moim faworytem był oczywiście Ares, ale niestety odpadł, więc stawiam na Damiana Ukeje.
Organicznie drażni mnie Mateusz, uważam,że powinna przejść Edyta,ale Kayah z jakiegoś powodu wyraźnie go faworyzuje...
Bo Mateusz to profesjonalny wokalista, gotowy materiał. Śpiewa jak maszyna. A to, że to przy tym nadęty bufon - no cóż, co to obchodzi przyszłych producentów? Sama się śmieję, że go nie lubię, a potem rozdziawia paszę i nie lubię go jeszcze bardziej, bo tak śpiewa...
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
03 grudnia 2011 21:21
NIE!NIE!NIE Nie zgadzam się i już!!!!
Proszę natychmiast zwrócić Monikę!
Przysięgam, że przestaję to oglądać!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się