kącik skoków

domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
29 kwietnia 2013 20:24
My jedziemy niekutym. W zeszlym roku jechalam podkuta na przod i dalam rade 🙂 smialo sie scigalam🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
29 kwietnia 2013 22:26
Karmelita,jechałam w stadzie 135 bosym koniem i dawalam radę...ale tylko wtedy,gdy jest zupełnie sucho.
Raz miałam brzydka stopę,jak koń się poslizgnal i dosłownie wjechał mi w ostatni w konkursie okser...jak będzie sucho,będzie ok...
Karmelita, jeśli pogoda się nie zrąbie (czytaj deszcz) to powinnaś dać radę. W Starogardzie generalnie parkur stoi naprawdę na sporej powierzchni, nawet ścigając się ciężko czasem zrobić jakieś ciasne zakręty.


domiwa, teraz już wiem jak wyglądasz 😉 Szkoda że dopiero po zawodach, bo przyszłabym się przywitać 🙂

To my tez się pokażemy z tych samych zawodów 😉 Pierwsze od 2 lat P Eda:
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
30 kwietnia 2013 07:47
xxagaxx nadrobimy w Starogardzie🙂 jedziesz? Widzialam Twoj przejazd ,a nawet dwa jak na taka przerwe super wygladalo🙂
domiwa, Nie jadę, ale jak się uda to wpadnę towarzysko 😉 Starogard chyba już dla mnie odpada, dopóki rozprężalnia jest na piachu plażowym. A te niższe konkursy to pewnie w ogóle będą na tym drugim parkurze. Ja na nogę Eda to teraz chucham i dmucham, muszę podłoże wybierać odpowiednie.

domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
30 kwietnia 2013 08:12
A no tak🙂 to zapraszam do podchodzenia🙂 oj ta rozprezalnia jest faktycznie plazowa , trzeba uwazac ,ja tam oddaje kilka skokow tylko.
deborah   koń by się uśmiał...
30 kwietnia 2013 08:14
jak popada to na rozprężalni będzie fajnie na parkurze ślisko.. jak nie popada to na parkurze będzie dobrze na rozprężalni grząsko... nie dogodzisz... 😉
Ok, dzięki dziewczyny, czyli jak nie będzie lało to może się wybiorę- muszę w końcu rozpocząć ten sezon :/
deborah, wystarczy zrobić rozpreżalnie na trawie 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 kwietnia 2013 16:15
Zwłaszcza, że ten parkur jest w kija wielki. Zrobić rozprężalnię tam od strony wjazdu do Stada i po problemie.
Moon   #kulistyzajebisty
30 kwietnia 2013 16:37
Taa, wielkość + drzewa dające w huk cienia dają bardzo, bardzo kiepskie foty... 🙄
Zwłaszcza, że ten parkur jest w kija wielki. Zrobić rozprężalnię tam od strony wjazdu do Stada i po problemie.


amen 😉
xxagaxx, foty znalazłaś widzę 🤣 Wasze przejazdy ładne były 🙂

A dla tych, co nie znaleźli: proszę, zdjęcia z Kobylarnii 😉

My dziś skakaliśmy, domiwa stawiała straszne (dla mnie) ptaszki, Kobyłę ledwo wysiadywałam, zwłaszcza jej ambitny zad 😁 Jak nie będzie tragedii i filmiki się wgrają, to podrzucę 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
01 maja 2013 07:42
święta trawa w SO bardziej święta niż święty kwarc w Sopocie 😉

my się przygotowujemy 🙂





Wymodelowana
dawaj filmik ciekawa jestem jak siwa 🙂
deborah, już siedzisz tutaj, taka bardziej odważna  😁

Fajny CB 😉
Powiedzcie co i najlepiej jak poprawić w moim dosiadzie:



dodatkowo tutaj mi coś nie pasuje, ale nie wiem dokładnie co:
deborah taka sytuacja...  😁
oj udał Ci sie ten CB, bardzo mi się podoba.
No to wrzucam dwa filmiki z wczoraj: filmik1 (ten już był w KR) oraz filmik2 🙂 Bez fajerwerków, ale wierzę, że kiedyś będą 😁
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
01 maja 2013 22:27
dar, przeprost pleców i spięcie w dolnym odcinku kręgosłupa, kaczy kuper... postaraj się wziąć biodra pod siebie to się reszta powinna ustawić

deborah, super! ukradnę ci trenera, fajne przeszkody dla dzieciaka stawia 🙂 no a CB nie chwalę, bo rzucę na niego zły urok z zazdrości 😉 swoją drogą, z mojego też będzie jeszcze piłeczka i strzała 🙂 tylko więcej pracy potrzebujemy nad sobą nawzajem 🙂

jak tak patrze na te wszystkie zdjęcia ze skoków to taka piosenka mi się przypomina🙂
na zawodach mi ja puścili jak była moja kolej😀
Robił ktoś zdjęcia w Bogusławicach 1-2?
forumowa Claudia (Perfect Horse) robiła i można od niej zakupić🙂
dar nie sadzisz, zeby wstawic jakies aktualniejsze zdjecia? od lata moglo sie troche pozmieniac. 😉
Karla🙂, dzięki. 🙂
Wiem, że a bank było to tutaj piłowane ale nie wiem nawet jak znalesc tą dyskusje. Pytanie  odnośnie nowych przepisów. Jade nie długo na zawody jestem zarejestrowana w Lubuskim związku jeździeckim . Młodym koniem chcę jechać LL ale konkursy są tak rozłożone tak,  że LL jest towarzyska od L dopiero zaczynają się konkursy regionalne.Potem chcę drugim koniem jechać P, N ale czy nikt mi nie będzie robił z tego tytułu problemów?Według nowych przepisów jeśli osoba zarejestrowana będzie startować w towarzyskich to zostanie zawieszona?. Czy tyczy się to tylko zawdników zarejstrowanych w PZJ ?

Edit: pisownia
Ile dni czekacie żeby coś skoczyć po zawodach?
Ile dni czekacie żeby coś skoczyć po zawodach?

JA robie
1 dzień - spacer w terenie
2 dzien wolne
3 dzien ujezdzenie
4dzien ujezdzenie
5 dzien skoki
Ja robie podobnie tylko

1 dzien wolne-padok
2 dzien - lonza
3 dzien - teren

Natomiast na ostatnich zawodach się przeziębiłam i nie mogę wsiąść więc lonżuje  👿

Na kolejne się zaopatrzyłam w farelkę i czajniczek  🤣
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
03 maja 2013 18:00
Odwołali Zawody w hubercie 🙄

"Z przykrością informujemy, że zawody w dniu 4 maja 2013 zostają odwołane z powodu bardzo złego stanu podłoża po obfitych opadach deszczu."

Czy ja kiedyś zacznę ten sezon  😵
Brzask, my z przyjaciółką też się wybierałyśmy i drugie zawody z rzędu odwołali 😵 Masakra z tą pogodą.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się