... ślub :) ...

Dzionka - prześlicznie! Subtelnie, z klasą, ach ach  😀
To drugie zdjęcie jest czadowe 🙂 piękne kwiatki, subtelny makijaż i "delikatna" suknia (przynajmniej na górze, bo dołu nie widziałam), ale i tak największe wow robi zadowolona panna młoda! Jakieś razem może...?
robakt   Liczy się jutro.
15 lipca 2013 10:30
Dzionka super udane włosy! Takie romantyczne upięcie 🙂 no i oczywiście promieniujesz szczęściem  😍
Dzionka wyglądałaś bosko ! Prosimy o jak najwięcej zdjęć  🏇
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 lipca 2013 11:29
Pokaż tą kieckę, która była sekretem przed małżonkiem i przed nami!
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
15 lipca 2013 11:31
Dzionka, chodziło mi o to odliczanie do dzionkoślubu 😀 bo dziś było 11 miesięcy i 4 tygodnie 😉

Wrzucaj piękna więcej zdjęć i obszerną relację napisz 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
15 lipca 2013 12:10
Dzionka wyglądałaś przepięknie! Czekam na zdjęcia w całej okazałości, sukienkę z poprawin też chcę zobaczyć jeszcze raz 😀 No i oczywiście mam nadzieję, że zdradzisz, jaką niespodziankę dla W. miałaś 🙂
Dzionka prześlicznie wyglądałaś 🙂  wszystkiego dobrego 🙂
Gratulacje, mi tylko trochę zgubiła się Twoja talia (kwestia materiału sukienki), ale po za tym- przepięknie 🙂
yegua, i tak wszyscy wiedzą, że Dzionka jest laska 😉.

Wszystkiego NAJ na nowej drodze. Swoją drogą to dziwnie mi się to pisze, bo ostatnio jak widziałam Cię "na żywo" byłaś nastolatką, a tu na zdjęciu babka z klasą 🙂
Wszystkiego najnajlepszego na nowej drodze życia.
No i koniecznie...proszę o wiecej zdjęc.
Dzionka po prostu WOW.
Teraz  czekam na Twój  wpis w wątku dzieciowym i kolejne odliczanie :-)
z polecenia Dzią wysyłam Wam nasz re-voltowy sabat na Dzionkoślubie! 🙂

Proszę mi się tu poprzedstawiać bo nie wszyscy się znamy 😉
no jak to 😉
od lewej: ja, Dzią, kujka, kasska, amnestria i nad nią Forta 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 lipca 2013 13:58
Kujka jaki zaciesz, kasska ale lachon 😉 mery Ciebie sobie zupełnie inaczej wyobrażałam 🙂
No mery, Ciebie i Dzionkę poznałam, co do reszty pieknych pań nie byłam pewna 😉
Super wszystkie wyglądacie.
a dziękujemy, dziękujemy 🙂

JARA aż się chyba boję spytać, jak sobie wyobrażałaś 😉
Dzionka spóźnione gratulacje i szczęścia dla Ciebie i W.! Przepięknie wyglądałaś!  😍 😍
Dzionka wieeelkie gratulacje!! Taki uśmiech niech ci towarzyszy cały czas teraz!!
Aż sama mam ochotę na jakieś weselicho iść, i już chcę moje!!  😍
Pięknie pięknie pięknie! Oczywiście gratulacje dla Ciebie i Twojego męża. Pokazuj zdjęcia, żeby było czym oko nacieszyć 😀
Sama jestem na etapie wyboru fotografa, więc jeśli Twoje będą ładne, to sama może się skuszę  😁
Dzionka - gratulacje!! /świetna prezencja i super foty!
O rany, dostałam zdjęcia od Mery i są BOSKIE, nie mogę się nacieszyć!!! Umieram z radości i obawiam się, że wbrew zamierzeniom jednak was zaleję jak wrócę wieczorem do domu 😍 😍
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 lipca 2013 17:54
Dzionka zalewaj, zalewaj! 😀 Jak się czujesz jako żona? 😀
Dzionka, czekamy z niecierpliwością na więcej fot!
Dzionkoślub powinien trwać 3 dni! Dwa spędzone na zabawie w pałacyku a trzeci na uploadzie zdjęć na revolte! Ech, takie niedociągnięcie!  😀iabeł:
No dobrze, robię zasyp fotkami 😀 Proszę mi ignora włączyć jak ktoś ma dosyć dzionkoślubu, co w pełni zrozumiem 🙂





Z Fortą 😍

Kiecka w pełnej krasie


Z moją dumą 😀


I ceremonia






No i ryczę, AGAIN 😀

o Boże.. nawet nie mów, że to od oficjalnego fotografa..  🤔
na pewno od oficjalnego fotografa w niespełna 48 h  🙄 kinia_peksa, daj se spokój co?

dzionka pięknie, pięknie, pięknie  😍 Teraz opowiedz trochę jak przebiegała cała uroczystość, jakieś mowy mieliście? Jak Pani urzędnik?
kinia_peksa, to są nieobrobione fotki, przecież widać? Od jednego z moich ulubionych fotografów, tak w ogóle.

hanoverka, napiszę może coś jutro rano, teraz padam na twarz, ale i tak z emocji nie mogę spać 😀 Dzięki :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się