Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

NatHuragana   Nazywa się Karen R , młodziutka świeżo zajeżdżona , ma bardzo zrównoważony charakter i jest wielkim pieszczochem , fajny papier m.in. Lauries Crusador , Caretino , Le Voltaire , Epos 🙂  Poznajemy się pomału i małymi kroczkami na spokojnie będziemy zaczynały pracować  😀
mtl   I M Equestrian
30 lipca 2013 21:46
dommaz piekna  💘 czekam na wiecej zdjec!

a my z siwym sobie dzisiaj poskakalismy  😁
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
30 lipca 2013 21:48
dommaz, ale cudo 🙂
Zairka, zgodne z regulaminem, czy nie, poszło 😉
robakt   Liczy się jutro.
31 lipca 2013 07:36
dommaz piękna! owocnej współpracy życzę 🙂
Zairka ja za chwilę pomogę 🙂

Ja wczoraj miałam trening, powiem Wam, że coraz przyjemniej mi się skacze. Jutro ostatni trening przed niedzielnymi zawodami, powinno być w miarę OK.
dommaz Gratulacje!  😀 Pokazujcie się często. Świetny materiał do pracy. Powodzenia  🙂
dommaz akurat wczoraj przeglądałam światkoni i widziałam ją w ogłoszeniach od razu mi się spodobała piękna jest !  😍 Gratuluję, owocnej pracy no i nie zapomnij wpadać ze zdjęciami.

kujka jak tam Gilek?  👀

milusia u nas jedna kobyła mimoże źrebna to na początku "przydarzyła się" jej ruja 😉 Może warto sprawdzić na usg? A jesli jednak nie źrebna to przykro mi... złośliwość losu  🤔

Dzionka jak tam ochłonełaś po weselichu? Jeździsz coś  🙂

tuch Ty cały dzień jeździsz? Od świtu do zmierzchu?  😁  Fajne tereny tam macie

To może i ja się wcisnę, zdjęć  z jazdy na mamuśce mojej pociechy niestety nie mam. Chyba progesujemy mimo,że ciężko uczyć się na "młodym" koniu to jest postęp  😅 Ale za to mam zdjęcia mojego oczka w głowie 😉 DOpiero w tym tygodniu okazało się ,że ma skarpetkę na jednej nodze  😁 Tyle czasu udało isę jej ją ukrywać



juliadna   siwek czarnogrzywek <3
31 lipca 2013 20:02
Kasijasłodycz!  💘
milusia jaki pech nad Twoimi końmi zawisł. Trzymam dalej mocno kciuki..  :kwiatek:
dommaz ładna jest dziewczynka! 🙂 powodzenia i gratuluję!
baffinka lubię Was oglądać, zawsze Wy takie pozytywne 🙂


A my trenujemy trenujemy trenujemy 🙂 Fuerte fajne postępy, trener zadowolony 🙂 ja usłyszałam że "wreszcie zaczynam pracować, a nie siedzę jak kukła na koniu"  🤣
Wyjeżdżając w czwartek miałam jeszcze rano trening i było tak:  😍 udało się zrobić spokojne rozprężenie na długiej szyi be niekontrolowanego przyspieszenia czy zawierzenia się na wodzach. Jak wyjeżdżaliśmy z Krakowa to nawet pod koniec treningu nie udał by się galop na długiej niskiej szyi. Skończyło by się nabraniem szybkiego tempa a jak bym sobie robiła bez skutku "prrr, prrr prrr"...

Zostawiłam konia na półtora tygodnia w Szklarach i przyjechałam na ten czas do Krakowa

chwilkę przed startem by: Faraa



milusia, współczuję 🤔 Ale dacie radę, na pewno!
huzarova, i jak tam odwiedziny? 🙂
darolga, bardzo fajne przejazdy!
basia16816, no i super! 🙂 Melduj jak tam się trenuje 😉
baffinka, trzymam kciuki za starty 🙂
dommaz, baaaardzo urodziwa klaczynka 😍
juliadna, Fuerte się fantastycznie prezentuje 💘 Dobrze, że treningi Ci się podobają i widać progres 🙂
mils   ig: milen.ju
31 lipca 2013 20:58
milusia kurczę, co za pech. 🙁 Trzymajcie się!
mtl u Was to już tradycja, takie fajne podskoki. 🙂
dommaz śliczna klaczynka, pokazujcie się często!
darolga bardzo fajne przejazdy. 🙂
My z Barbórem sobie powoli pracujemy, jak tylko dorwę fotografa to będę kolegę pokazywać. 🙂
Ostatnio długo nas nie ma na re-volcie, ale przypominamy się:



Za nami pierwszy start w CC, gdyby mnie się głowa nie nagrzała, byłoby znacznie lepiej, ale i tak koń robił wszystko co mógł i jestem bardzo zadowolona 😉
Jak już niektórzy zauważyli, Muskat jest na sprzedaż i potwierdzam to jak na razie. Przepraszam tych, którym nie odpisuję na wiadomości na r-v albo maila. Jestem tak zabiegana, że zapominam o tym. Postaram się nadrobić.

Tymczasem pozdrawiamy z Muskatowym  :kwiatek:
Moon   #kulistyzajebisty
01 sierpnia 2013 14:25
mils, ja czekam!!!  😀iabeł:
juliadna, jest moc, super progres, oby tak dalej!  😅
xxmalinaxx, rozumiem, że siła wyższa każe sprzedać koniowatego? :-(

Henio miał we wtorek lekkiego focha na lonżowanie, ale ujechaliśmy się tak, że od środy chodzi tak, że się zsiadać nie chce!  😍 Ewidentnie mu lonżowanie na wypinaczach dobrze robi. I momentami czuć, oj czuć te fajne momenty - np. zakłusowania od zadu, coraz więcej rytmu w tym wszystkim, w galopie da się usiąść(!) a przejścia w dół nie są wyryjone. To takie pierdoły w sumie, ale to wszystko tak cieszy, że jaram się jak gwizdek!  😜
Moon i tak, i nie. Powodów jest więcej, niż tylko jeden. Ale na pewno trafi w dobre ręce i ja na ten moment czuję się ze swoją decyzją pogodzona i zadowolona z niej 😉
xxmalinaxx , ale kończysz przygodę z jeździectwem ? Niestety nie orientuje się czy Muskat to twój jedyny koniowaty  😡
Tak, to mój jedyny koń, ale nie mam zamiaru kończyć przygody z jeździectwem.
Być może po prostu zmienię wiele rzeczy.
juliadna Szalejecie z Panem Fuerte  😍 ! wyglądacie przecudnie 💘
xxmalinaxx  gratulacje debiutu ! Niestety różnie w życiu bywa :c
A ja się pochwalę moim nowym nabytkiem 🙂


mils   ig: milen.ju
01 sierpnia 2013 19:49
Szarlotka. ale maszyna! Powiedz coś więcej o koniowatym!
NatHuragana , mtl , Makrejsza , robakt , tuch , Kasija , juliadna , wymodelowana , mils - bardzo , bardzo dziękuję za tak miłe słowa , bardzo budujące  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Narazie jeszcze się z Karen lonżujemy , kobyłka pracuje super , nie powiem przez pierwsze 3 dni dała mi popalić , ale jest coraz lepiej i dziś była super 🙂😉
W weekend zaczniemy wsiadać  😉
Zdjęć nie mamy oprócz paru marnych z padoku , ale będą 🙂



Szarlotka  ale piękność  😍
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
01 sierpnia 2013 20:12
Szarlotka. nooo to poszalałaś! Cudowne zwierze! Baardzo w moim typie  😜 No szybko powiedz coś więcej 🙂
Moon ,wymodelowana  ,serio widać?  😀

jak Faraa podrzuci mi coś jeszcze to wrzucę 🙂
mils, no koniecznie wstawiaj! 🙂
xxmalinaxx, gratuluję debiutu! Szkoda, że się rozstajecie... 🙁
Szarlotka., o rany, ale ciasteczko 💘 Napisz coś więcej!
juliadna, wg mnie widać 🙂 A jeszcze skoro sama piszesz, że odczucia "z góry" lepsze, no to czego chcieć więcej? 😉

Ja dzisiaj dorwałam mojego najlepszego fotografa i dostałam już kilka zdjęć, więc pozwolę sobie wrzucić 🙂.
Najpierw były kopertki na wolcie:



Później szereg z okserkiem:

A na koniec tripek (mówiłam już, że uwielbiam jej zadek? 😉 )


fot. Monika Nosek
xxmalinaxx trzymam kciuki, aby znalazł dobry i kochający dom.
mtl   I M Equestrian
01 sierpnia 2013 21:31
Szarlotka. chcesz sie zamienic?  😁
dommaz, czekamy więc na zdjęcia z jazd i wrażenia koniecznie 😀
szarlotka, co to za stworzenie? świetnie wygląda. 🙂
Szarlotka czy to nie jest przypadkiem Kantano max? Bo widze ze zdjecia robione u Oli Szulc?  🏇
Darloga siodełko to kentaur andromeda
Donia Aleksandra dziękujmy, ale maszyna to to dopiero będzie. siodło to kentaur andromeda, a czy dla niższych to raczej nie-ja mam 1,70m😉
Szarlotka co to, co to 😍?
Dommaz ale fajny kobyl
Wymodelowana powiem Ci, że jest różnica między wcześniejszymi fotami a tymi. Zdam relacje jak poszło😉.
Nie to, że się czepiam, ale zastanawia mnie, czy zdjęcia z zawodów (zwłaszcza osób regularnie bawiących się w sport) naprawdę wg. was pasują do tematu "Kącik Rekreanta" ?
ekuss   Töltem przez życie
02 sierpnia 2013 14:52
Jak ktos startuje L czy P pare razy w roku to juz jest sportowcem? 😀
Ja tez czasem jade na zawody,mniejsze (podworkowe) czy wieksze (islandzkie World Ranking),ale mimo wszystko sportowcem nazwac sie nie moge 😉
Dziewczyny, dzięki za miłe słowa a propos debiutu i Muskata  :kwiatek:
Niezależnie od tego, jak pokieruje nami życie, na pewno będę miała jakąś pieczę nad jego losem 🙂

A odpowiadając na pytanie Milli, być może nie wszyscy tutaj czują się profeszjonalistami  🤣
basia16816, mam nadzieję, że in plus 😁 W takim razie czekam na tę relację! 🙂
Milla, kiedyś Ktoś zdaje się pisała chyba w kąciku skoków, że sport zaczyna się od CC 😁
xxmalinaxx, to dobrze 🙂 Jeśli będziesz wpadać w odwiedziny czy coś, to pisz, co u niego słychać 🙂

Mogę jeszcze trochę pospamować fotami? 👀


wymodelowana jak ty to robisz że twój koń jest taki biały mój mimo że czarny to ciągle brudny
juliadna uwielbiam was świetnie wyglądacie.
Szarlotka. taki koń że aż mi kopara opadła!!!!!właśnie zbieram szczękę z ziemi 

a my walczymy z upałem
lenka1z ojej, takiemu "włochaczowi" to faktycznie musi być ciężko w te upały... 🙁
EDIT:
To jest fryz czy mieszanka fryza? Podoba mi się z budowy bardzo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się