Kącik Rekreanta cz. VI (2013)

Lov   all my life is changin' every day.
09 września 2013 21:10
Atea, ja to w sierpniu miałam napięty grafik, bo się do poprawki uczyłam! A teraz ostatnie 1,5 tygodnia przed wyjazdem, więc dawaj jutro do Poznania 😀
Zaraz się okażę, że pół forum miało przyjechać.  😁
Ja się na pewno zapowiem jak znajdę wolną chwilę.
Lov Szczerze powiedziawszy to na razie napawam się końmi i o ile nie muszę to nie wyjeżdżam 😉

Być. Mówiłam, że mam kilka zaległych herbatek 😉

Chciałabym, żeby ta rozmowa wypadła mniej oftopowo i wstawić jakieś zdjęcia z jazdy, ale... nie mam. Już mi się znudziło dopraszanie u męża 😉
Atea, mój mąż ostatnio spał w samochodzie na parkingu pod stajnią, wstał na 10 minut na robienie mi zdjęć i wrócił do samochodu spać 😀 Załamka z tymi mężami po prostu!
Atea od czego masz mnie  😎 przyjadę to będzie tyyyyyyyyyyyyyyyyyle zdjęć  😁
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
09 września 2013 21:41
Julie  :kwiatek: kolano działa, nie powiedziałabym, że jest w 100 % sprawne, no ale i tak się cieszę że chodzę  😉 zdarza mi się dość często pokuśtykać no i został mi ten przykurcz ( nie jestem w stanie wyprostować do końca nogi ) haha no i ciadram niemiłosiernie buty ( robiąc sobie non stop w jednym miejscu odcisk  😉 ) a tak po zatym to ok  😁
milusia Rewelacja. Rudy po prostu wymiata.
amnestria Masz zakaz kontuzji. Wyczerpałaś limit. Ciebie tez to się tyczy.
Dzionka Ale kulka  😁 A fochy miną pewnie wraz z powrotem do regularnego ruchu. Powodzenia na skokach!
Julie Jak na tą przerwę to wyglądasz rewelacyjnie!
Zuzu. Ale masz kozackie okulary  😉

Ja się tu wcisnę z 3 końmi Fazy, z którymi mam przyjemność pracować już od jakiegoś czasu.

Po-dorożkowa Famke von Diestrum, która na nowo uczy się co to jest galop.











Jak na araba przystało chętny do pracy Lunar





I jego synuś xxoo Maniek, który obecnie kończy swoje dzieciństwo (5 lat) i powoli się zajeżdża  😉



Także u mnie dość intensywnie...Pozdrawiamy!
Ale Luncio wyjaśnial... niedługo cały siwy będzie 🙂
Hultek obibok... lepiej późno do pracy niż wcale  😂
kujka   new better life mode: on
10 września 2013 06:39
Zuzu., jestescie megaprzesuper 🙂


a my poszerzamy siodlo jednak. a mialam robic szmaciane zakupy, heh 😉
Averis   Czarny charakter
10 września 2013 07:07
kujka, Gilson przypakował? No, no.
mtl   I M Equestrian
10 września 2013 11:28
tuch super fotki, fryz najlepszy  😜 powodzenia w pracy z nimi  :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
10 września 2013 11:33
Averis, tak! Powoli gubi brzuch i odbudowuje szyje tam, gdzie powinien zgodnie ze sztuka. A wiec plecy tez podniosl no i generalnie zaczyna wygladac jak kon. Ale dopiero zaczyna 😉 Za kilka mies mam nadzieje, ze bedzie sie z czym tu pokazac 🙂
tuch, jaaka fryzia piękna! Jaki galop!
tuch piękna fryzka
anai  🚫 wiesz może gdzie się podział fryz z owczarni?
Lunitari, OT a nie ma go? Nawet nie zauważyłam tego faktu.
anai byłam tam w odwiedzinach i nie było, ciekawa jestem gdzie wybył.
Zuzu., super wyglądacie 🙂
Dzionka, teraz taka mała się na nim wydajesz 😉
tuch , Fryz super🙂

W niedzielę jechaliśmy na zawodach program N9 i zdobyliśmy ponad 61% 🙂. Koń jak zwykle spisał się na medal, tylko ja muszę na zawodach przestać jeździć tak "zachowawczo" i trochę odważniej jeździć 😉


😉 posrednio dzieki za slowa o Fryzi i pozostałych moich ananasach. Są moje i sa kochane. Dziekuję przede wszystkim Tuch za wspaniała opieke i pracę z nimi.
Ktoś tu pisał o pożyczeniu naszego ( wraz z Averis) Tucha- odpowiadamy - nawet mowy nie ma. :emota2006092:
mtl   I M Equestrian
10 września 2013 14:52
Ruda77 fajnie wygladacie, oby tak dalej  😜

A my z siwym wrocilismy do Hartpury na drugi rok studiów a co za tym idzie... Drugi rok startów w zawodach  😁 Siwy nawet nie zauwazyl ze w sumie to zmienil miejsce zamieszkania, pierwsze co zrobil to wcinal siano a w nocy nie zapomnial polozyc sie we wlasnej... kupie  😁 Czyli zero stresu  😂
Koniec wakacji i koniec lzejszych treningów! Wczoraj siwy byl na biezni zeby pokazac nowym uczniom na czym polega praca na biezni w trzech chodach, potem bylismy w terenie a dzis z rana lonza a za chwile kolejny terenik. Jak fajnie znowu miec dobre warunki do pracy z koniem!  😍

Dzionka ahahahaha jaki wkurzony Dzion!  😁 moze potrzebowal sie wyskakac po prostu?😉 wielu koniom to dobrze na glowe robi😉
Ruda77 oooo! wielkie gratulacje, bardzo dobry wynik, a zdjecia bardzo wygledne 🙂😉)))
Tuch o rajciu pajciu ale masz stadko!  😜 arabiszon jest mega sliczny a fryzior powala! 😀 ale ma ten galop cholerka 😀
Julie super ze jestes znow w siodle!🙂 mamy cos wspolnego, tez wole drobne arabiszcza, jakos mniej konia do ogarniecia  😁

No, mlode tez calkiem dobrze sie zachowuje (tfutfu). Z siodla co prawda zdjec niet, bo jezdze sama jak palec bozy😉 ale mam cos z lonzy i nawet mi sie zaczyna podobac ten obrazek😉
Milusia przepraszam za opóźnienie, ale mały miał mega ciężki wieczór i  noc. Barkas nadal mój, jest jeżdżony i zadbany, a przede wszystkim kochany przez swoją dzierżawczynię. Ja regularnie dostaje zdjęcia i mogę obserwować ich postępy, powiem szczerze że zadowolona jestem na tyle, że nie planuje go ściągać do siebie, mimo że tęsknie okrutnie. Dziękuję za pamięć  :kwiatek:

Julia miło Cię widzieć na koniu  😉
Dzionka Mój mąż jest tak "chory na konie" jak ja, więc u nas jest jeszcze gorzej. Ale spędzamy "mnóstwo" czasu razem! Ja na jednym koniu, a on na maratonce z drugim. W końcu jesteśmy na jednym czworoboku  😁

baffinka Zaraziłyście mnie kryzysem, więc jak się do twojego przyjazdu przedłuży to ja za zdjęcia dziękuję  😁 Zostanie tylko piwo 🙁

tuch Co za galop! Możliwe, że będę miała niedługo dwa fryzy do zajeżdżania (daj Boże), więc trochę mnie ciarki przeszły na widok tego zdjęcia 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
10 września 2013 18:43
_kate, jak dostajesz zdjęcia to może jest jakieś które możesz opublikować? 😁
Ruda77, gratulacje!
Tuch, Faza, Fryzia jest zjawiskowa a galop ma niesamowity 😍
Dzionka, nie poznaję Dzioneczka, taki grzeczny konik a tu istne szatańskie wcielenie 😉
Lov, haha, to jest ona 🙂
Dzionka, my miałyśmy przerwę kontuzjową 😉
tuch, dzięki. Na początku nie byłam przekonana do nich, ale są w trąbkę 😀
kujka, :kwiatek:  😡
Ruda77 :kwiatek: Gratulacje!
Misskiedis mam z początku lipca, teraz czekam na nową dostawę  😉

były jakieś już pierwsze zawody


na codzień doszkalają się na płasko


a przede wszystkim jest duuużżżżo miłości  😀 😀 😀


Barak widać, że ją lubi. I radzą sobie, ona z jego autyzmem  😉 a on pomaga na pierwszych przejazdach i muszę mu przyznać, że zachowuje się bardzo fajnie. Dziewczyna jest zadowolona, regularnie trenują, on jest zadbany, więc jedyną wadą tego układu jest moja za nim tęsknota. Ale cóż, nie może być idealnie.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 września 2013 13:38
_Kate, super, że znalazła się odpowiedzialna dzierżawczyni, jak widać zakochana w Baraku, on też nie wygląda na niezadowolonego. No i fajną szyjkę konisko ma 😀
Lov nie kracz mi tu, bo dosypię Gadzikowi czegoś do różowej oranżadki... I dopiero pokaże Ci różki  😎
amnestria straszne miłe słowa, dziękuję  :kwiatek: Mam nadzieję, że Twoje zdrówko szybko wróci i wkrótce zobaczę Wasze wspólne fotki z Duszkiem 🙂 Bo konio wygląda super!
Dzionka kryzys zawsze kiedyś mija 😉 Z Muskatem miałam takich tysiące, z kobyłą każdy nowy dzień bywa wyzwaniem  😁 Głowa do góry i działaj, a problemy same znikną  :kwiatek:
Fantazja dzięki 😉
baffinka taa... do mnie też miałaś przyjechać, właśnie widzę, jak jedziesz  😎
tuch fajna fryzka! W super typie, takie mi się kiedyś bardzo podobały 🙂
_kate fajnie, że znalazła się osoba, która dobrze dba o konia i dogaduje się z nim. Ważne, żeby dobrze się razem bawili 🙂

A ja melduję, że kobyłka miała już na sobie dziś człowieka 😉
Nie mnie jeszcze - pomaga mi kolega, który zajeździł chyba w życiu więcej koni, niż ja w ogóle dosiadałam. Dzięki jego wiedzy i nastawieniu (mojemu też) "mamy baaaardzo dużo czasu" praca idzie dobrze; Lila należy wrażliwców, szybko się spina i łatwo wychwytuje wszelkie bodźce, ale z drugiej strony... Przychodzi moment, kiedy zaczyna akceptować kolejne nowości i wtedy jest kochana 😉 Przy przewieszaniu się przez nią było trochę zabawy, ale po tym jak kolega usiadł w siodle, była bardzo grzeczna. Myślę, że do końca tego roku ogarniemy ją w podstawowym zakresie, a co dalej - jeszcze nie zdecydowałam.
Faktem jest, że poza dobrym ruchem, ma kobyła "kawał skoku" i szkoda byłoby to zmarnować... 😉
Pożyjemy, zobaczymy.
_kate, ale fajniaście! nawet się zastanawiałam co tam u Złotego ostatnio 🙂

xxmalinaxx, nieprzepisowo - Lila 😍 😍

Zuzu, fajna ta Twoja ruda 🙂 ona jest jakaś zagramaniczna, nie?



Ja tak wpadam na chwilkę i wrzucam jeszcze jakiegoś Ducha (fot. Anaa):


i pomylone nóżki:
amnestria Jaki piekny Dunio  😍
Amnestria, ale się z niego urokliwy koń zrobił! jestem pod mega wrażeniem🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się