Końska Rewia Mody cz. IX (2015)

Zairka piąteczka 😉 Też mnie dopadło i to tak na maksa...
I burgundy i granaty przepiękne!
p.s. też mnie te gumki ostatnio przy capri zdziwiły;p
wątek zamknięty
Zairka, poszłaś po bandzie hehe a ja myślałam że aż tak szalona jest tylko Precelek  😁
Świetne kolory 🙂 czekam na zdjęcia na modelu 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 lutego 2015 16:26
jak dojdzie wszystko co zamowilam styczen/luty to zrobie zbiorcze zeby z szystym sumieniem puknac sie w czolo  😁
fotki na modelach to hoho poczekamy bo Zair w wersji zimowej emerytowej nie zaprezentowalby godnie tych szmat, Madzia za 2 msc sie zrebi tez raczej do pozowania nie bardzo 😂
no i siodlo dotrze do Nas dopiero na poczatku marca bo sie szyje
edit.
to jest swietne podsumowanie! Jak nie jezdze to kupuje 😵
wątek zamknięty
Zairka, bo tak jest 😉 Ja jeżdżę to mi się wielka wyprz zrobiła 😉 Jeszcze raz muszę zajrzeć do szafy, może coś jeszcze opchnę 😀

a jakie teraz siodło zamówiłas? Bo ty miałaś od jakiegos rymarza wcześniej nie?
wątek zamknięty
Zairka w derę udało Ci się dostać w promocji czy cenie regularnej?????
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
10 lutego 2015 16:37
barnabik w promocji -15 😅
xxagaxx padlam ofiara Twojej wyprz  😉
mialam siodlo od Andresza ale podziekowalam mu po 2 msc bo na konoi lezal duper ale ja w tym jezdzic nie moglam, potem mialam prestige Michel Robert II ktorego kochalam nad zycie mimo ze czarny. Ale Zajek nie w robocie spadl z miesni, Madera nie jest taka okragla i nie pasowalo, teraz czekam na KenTaura Tritona  💘
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
10 lutego 2015 18:27
I mi odbiło całkiem kantarek z decka



No i drugi capri tym razem briliant dura




Jestem zachwycona tym czaprakiem, jest piękny ale wiecie co, jakoś nie pasuje mi do mojego konia  🙄
wątek zamknięty
protoniasta, harja - naczółek rodzimy, wprost od horse_art 🙂

Livia, anai - dziękujemy  :kwiatek: może by tak zapolować jeszcze na owijki...  👀
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: już dłuższy czas się czaiłam na navy, pewnie będzie jako czaprak na zawody 🙂

Otworzyłam dzisiaj paczkę od fin z brillantem royal i się przestraszyłam, że jest bardzo podobny do lightblue. Jaka była moja radość, gdy je porównałam, no kompletnie inne odcienie  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 lutego 2015 16:38
Zairka, łoł, czekam na zbiorczą fotkę - faktycznie poszalałaś 😀 I rozwiałaś złudzenia, że można się z tego wyleczyć 😁

huzarova, no ba że kompletnie inne 😀 Swoją drogą wrzuć swojego w tym Royalu, na pewno będzie bosko 🙂

wątek zamknięty
huzarova, co to po środku? 👀



Sinfonie w komplecie Berry, miałam go puścić w świat i teraz się waham  😁
[img]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1508181_849227411800943_3138193783018913995_n.jpg?oh=322159c99b18d014693578647cc2b6b7&oe=5557D444[/img]
wątek zamknięty
Nirv, jaka landrynka!  💘 przesłodko! a po środku jest brillant taupe 🙂
Livia, dopiero w weekend uda mi się go przymierzyć w dziennym świetle 🙂
wątek zamknięty
Nirv, niezły cukierek 😉 a btw jaki masz napierśnik?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 lutego 2015 17:26
wszyscy maja kantar z decka mam i ja  😅
wątek zamknięty
Nirv, zostaw  😍

Co myślicie o brillancie valnut na gniadym? 🙂
Coś mnie wzięło na szarości, a stone nie mogę upolować 🙁
wątek zamknięty
protoniasta, a walnut nie jest przypadkiem brązowy?
wątek zamknięty
Oj, mi chodziło o starego valnuta, z lamówką sky 🙂

Edit. Ten tez taki szaro-brazowy w sumie  😀
wątek zamknięty
Boski ten fioletowy kantar z futerkiem i uwiązem  💘. Ale nawet nie miałabym gdzie kolejnego w szafce powiesić, a ciągle któryś do mnie woła   😁. Koniec z wchodzeniem w ten wątek  🤬.  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 lutego 2015 18:50
Zairka, ładny!

protoniasta, ja myślę że nawet ładnie by to wyglądało - to w sumie jest taka gniado-kasztanowa kolorystyka 🙂

Ja sobie obiecałam, że żadnego kantara nie kupię, póki nie zużyję obecnych - a te jak na złość się trzymają i nie zdzierają 😁
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Smaragdgreen ... no po prostu cudo! Hmmm, a ten pink mi się tutaj też spodobał ... 🙄 harja nie wrzucaj już nic więcej, bo zbankrutuję! 😁
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Zgadzam się z srokate! Coś na pewno będzie moje 😁
wątek zamknięty
Cholera  harja co Ty najlepszego robisz! Błagam niech ktoś mi zabierze internet na czas wejścia tej kolekcji!!  🙇
wątek zamknięty
kurcze nawet ładna ta nowa kolekcja, wszystko powtórka ale ten szmaragdowy, szary i derka z gwiazdą jest szął 😍
wątek zamknięty
Absolutnie obłędny ten zielony! Wyobrażacie sobie konia w derce i moskitierze? Nie byłoby go widać na trawie na pastwisku  😁! To może chociaż kantar... Przybiję dodatkowy wieszako-gwóźdź w szafie.  😂
wątek zamknięty
Mi nic nie wpadło w oko  🙁
wątek zamknięty
Fokusowa, przepraszam! 😜
Naturalsi, wieszako-gwoździe w pace rządzą 😂
ja się chyba też szmaragdowej zieleni nie oprę tym razem 😉 Ale NG... Niezbyt... Poza derką w gwiazdki i jednym kantarem
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 lutego 2015 19:38
O matko, ale okropny dralon 😲 Co zrobili z tą fajną kratką? A mogło być tak ładnie... Za to derka w gwiazdki - odgrzewany kotlet, ale lecę na to 😉 Cała reszta mogłaby dla mnie nie istnieć. Uff 😉
wątek zamknięty
harja okok, już się nie gniewam, bo to nie moje gusta. 😁 Light grey nawet nawet, ale nie lubię tego pikowania więc ta kolekcja mi nie grozi. 😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.