wasze ulubione seriale

U mnie do tej pory niezmiennie królowały Suits i House of Cards...
W poniedziałek obejrzałam pierwszy odcinek True Detective  i wczoraj skończyłam już cały sezon. Mam tak mieszane uczucia co do niego  🤔
Wciągnął niesamowicie, na końcu się zawiodłam i... nie mogę przestać rozkminiać. W bardzo depresyjny nastrój mnie wpędził.  😕 Oglądaliście?
Ja oglądałam True Detective i podobał mi się baaardzo. I do tego genialny McConaughey  😍 Niesamowity serial, klimat taki że hej...

U mnie króluje obecnie Broadchurch, drugi sezon chyba podoba mi się jeszcze bardziej niż pierwszy, co rzadko ma miejsce w tego typu serialach. Świetny klimat, dobra gra aktorska, barwne postacie, ciekawa akcja - naprawdę, polecam 🙂
Wiecie gdzie można obejrzeć "Desperate romantics" chociaż po angielsku? I wiadomo coś na temat "Poldarka"?


Nikt nic?  🤔
branka, ja też oglądam Broadchurch 😀 2 seria o wiele ciekawsza 😀 Nie mogę się doczekać finału 🙂

abrakadabraś, bo True Detective jest dziwny. Jest to dobry, mocny serial. Taki trochę brutalnie prawdziwy momentami. I tak, on miał być depresyjny. Mi od razu przypomina się Southland. Też taki dobitny, bez różowej otoczki 😉
Koniec Mentalisty, taki spójny i fajny, że dopiero teraz widzę co straciłam już na zawsze 😉
jak koniec???  👀
Dla mnie mentalista skończył się po Red Johnie. Jakby się pomysł na serial skończył.
Ooo... to ja bym chciała wszystkim, którzy jeszcze nie oglądali polecić: Supernatural, BBC Sherlock, Lie to me  😉
nerechta, last episode 😉 Ja już ciągnęłam z przyzwyczajenia, aż z serialu "kryminalnego" twórcy skupili się na rozwoju/dojrzewaniu głównego bohatera, jego powrocie do normalnego życia 😉
Bischa   TAFC Polska :)
21 lutego 2015 15:52
Ja chyba jakimś debilem jestem 🙁 Poza seansikiem wszędzie, gdzie podaliście wymagają konta Premium. Oglądałam przez seansik, w 5 sezonie brakuje 2 odcinków już i nie mam gdzie obejrzeć, bo wszędzie każą płacić. Albo pojawia się info, żeby podać numer komrókoy i nie po kliknięciu na reklamę! tylko na "oglądaj bez limitu" pod okienkiem z filmem!

Kinoman, iitv (po zalogowaniu przechodzi do Pfremium i każe płacić!)...
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 lutego 2015 15:55
Bischa, a co potrzebujesz? Ja oglądam Castle'a tutaj: http://www.serialeonline.pl/ ze starymi sezonami faktycznie może być problem, ale bieżące odcinki śmigają bez limitów, tylko trzeba wiedzieć, którego playera używać (polecam takie jak: vidto.me, streamin.to, nowvideo.sx - z tych trzech zawsze któryś działa 😉)
Bischa   TAFC Polska :)
21 lutego 2015 15:58
Serial "Kości". 4 pierwsze sezony w całości obejrzałam na www.seansik.tv, odpalam 5 sezon już brakuje u nich 1 i 3 odcinka (this video is coś tam), obejrzałam jedynie 2 odcinek.

Na serialeonline po wpisaniu serialu, wybraniu odcinka każe mi wybrać program (podają tylko jeden jedyny, żaden z podanych przez Ciebie) dzięki któremu obejrzę i każe podać numer telefonu.
Bischa, tu masz 5x1 Kości
http://iitv.info/kosci-bones/s05e01-harbingers-in-a-fountain.html]KLIK]http://iitv.info/kosci-bones/s05e01-harbingers-in-a-fountain.html

załóż sobie konto na streamo.tv. teoretycznie jest limit 36min, ale wystarczy załadować odcinek i rozłączyć internet. streamo pojawia się też chyba w każdym ze starszych odcinków. a na vidto.me trzeba wyłączać adblocka, ale też dobry player, szybko się ładuje.

przy okazji, wróciłam właśnie do Kości, konkretnie zaczęłam 9 sezon. co za bzdury tam się dzieją!  😲


podsłuchiwanie przez radio (tyle dobrze, że nie przez blender...), pomysł Palanta żeby zabronić Boothowi ślubu, ale mieszkać sobie z Brennan może, Camille i jej problemy z pieniędzmi, a to dopiero 2 odcinki 😵
Bischa   TAFC Polska :)
21 lutego 2015 16:31
Ale tam każą się zarejestrować, zarejestrowałam się i tylko jest opcja "loguj do premium" i od razu idzie do płacenia...
na iitv czy streamo? jeśli na iitv to ten temat był już wałkowany
Bischa   TAFC Polska :)
21 lutego 2015 16:38
iitv, możesz podrzucić link do strony na naszym forum?
Bischa   TAFC Polska :)
21 lutego 2015 16:41
Streamo.tv, zarejestrowana, "zbyt dużo osób ogląda obecnie filmy na darmowym koncie" 😵
No nic na razie wracam do Seansik.tv i obejrzę 4 odcinek 5 sezonu...

Cholera, zamiast zmień, kliknęłam "odpisz" 🤔
Bischa a kinoman.tv ?
Bischa   TAFC Polska :)
21 lutego 2015 17:13
Jak wchodzę zarejestrowana, odpalam konkretny serial, wchodzę w interesujący odcinek i pojawia się info: pobierz, oglądaj teraz, przejdź i takie tam, 4 opcje. Po kliknięciu w nie każą mi podać numer telefonu.
Bischa, zaraz znajdę, gdzie była ta rozmowa. a na konoman/tv wchodzę bez rejestracji, wybieram odcinek, klikam czerwony przycisk na środku, potem przejdź do odtwarzacza, a potem close and watch as free user i tyle. masz adblocka? może klikasz na reklamy po prostu? jeszcze mi się przypomniało, że na anyfiles było dużo seriali, ale trzeba szukać, bo nie ma tak jak na innych stronach, że każdy serial jest osobno.

edit.

http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,205.msg2177156/topicseen.html#msg2177156
http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,205.msg2177050/topicseen.html#msg2177050
Bischa   TAFC Polska :)
21 lutego 2015 18:12
Miałam taką sytuację na seansiku, że klikałam na trójkącik i pojawiało się, żeby wysłać numer telefonu. Ktoś mi powiedział, że reklama, ale ja żadnej reklamy nie miałam. Okazało się, że reklama była "ukryta", nie widoczna na środku, a gdzieś na tle filmu był ledwo widoczny "x" i po kliknięciu na niego zniknęła reklama i więcej problemu nie miałam.

Oglądałam na chromie, nie używam mozilli, ale odpaliłam teraz, znalazłam też adblocka i mam zainstalowanego i chyba wszystko jest ok, na chromie zupełnie inaczej to wyglądało.
lisek rządzi 😎 swoją drogą to aż zatęskniłam do tych starych odcinków Kości, miały klimat 🙂 mam nadzieję, że uda ci się wszystko obejrzeć 🙂
Bischa, na iitv wystarczy się tylko zarejestrować. Jak kaze ci sie logować do Premium na dole po lewej masz nie chce płacić. Na kolejnej stronie u góry po prawej masz przejdź do wersji standard.
Do 15 masz wszystkie serwery za darmo, potem ja oglądam juz tylko video.tt i video.to? Czy jakos tak. Ale nie zawsze są te serwery w starszych odcinkach.
Bischa   TAFC Polska :)
21 lutego 2015 18:40
Oglądam na seansiku przede wszystkim, jak jakiegoś odcinka nie będzie, to pójdę na kinomana, właśnie obejrzałam 1 odcinek 5 sezonu na kinomanie.
Strasznie pomieszane to wszystko w tv, chcę ogarnąć co gdzie i jak i po co. Wydaje mi się, że w tych ostatnich sezonach zaczęło im brakować pomysłu. Główni bohaterowie Booth (David Boreanz) i Brenan (Emily Deschanel) to także jedni z 4 bodajże producentów "Kości".

xxagaxx, wszystko robiłam tak jak napisałaś na ittv i w pewnym momencie nie miałam już wyboru. "Musiałam" płacić, więc rezygnowałam i były opcjeo darmowym oglądaniu też. Przeszłam przez to wszystko. Szukałam innej strony, bo na seansiku brakowało 2 na pewno odcinków z 5 sezonu.
Jest na iitv drobnym maczkiem na dole "nie chce płacić!", zawsze jak każe wybierać za ile zł chcemy kupić pakiet
Bischa   TAFC Polska :)
21 lutego 2015 21:41
Wchodziłam w to, kazało mi wybrać dowolną kwotę, bo nie ma nic za darmo 😉 Na prawdę z każdej strony każdą pokazywaną mi stronę obejrzałam i najmniejszy druk nawet przeczytałam 😁
Jak klikniesz nie chce płacić to potem w prawym górnym rogu ukaze sie - wersja standard iitv. Jak to klikniesz to nie będziesz musiała płacić. Choc ja jakiś czas miałam konto Premium i fajne to bylo - wszystko w dobrej jakości bez reklam i zacinania sie, takze jak ktos ma pare zl zeby zapłacić to polecam. Teraz się mecze jak oglądam w zwyklej wersji. Musze tego adblockera ściągnąć..
Bischa może to znak, że powinnaś zmienić serial?  😁
Bischa, tak klikałaś?

KLIK
Bischa, jesli zrobisz tak jak napisałam to ogląda sie za darmo. Ja tam ZAWSZE od dawna oglądam. I fakt Premium fajna sprawa, ale do 15 standardowa opcja działa tak samo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się