Ogłowia

Ja mam problem z Equi-Platon, w sensie, że nie budzi mojego zaufania ta firma, bo generalnie dziwnie się zachowuje. Szybko te ogłowia przykuły moją uwagę, bo zwyczajnie są prześliczne (choć troszkę obawiam się sztywności nachrapnika, że nie będzie się miękko układał). Jak się pojawiły te ogłowia, to wyglądały tak pięknie, że byłam ciekawa, jaka to firma. Ze strony na fb nic nie wynikało, jakieś takie tylko zdjęcia nie wiadomo skąd. Więc zapytałam pod ogłoszeniem, co to za firma. Dowidziałam się tyle, że szyte na zamówienie z angielskich skór. Cena takiego czarnego z blink naczółkiem i szerokim biało-podszytym nachrapnikiem wtedy była podana 250 zł. Też wydała mi się dziwnie niska, jak na takie ogłowie. Inni też pytali o markę ale nie było odpowiedzi. Zdjęcia w ogóle były jakoś tak dziwnie w ogłoszeniu podane, że ogłowie czarne a zdjęcia i czarne i brązowe, i że rozmiar full a na zdjęciu było ogłowie z metką cob (z metką a przecież szyte przez jakiegoś tajemniczego podwykonawcę, później już poznałam metkę). Postanowiłam, że będę obserwowała i tak też zrobiłam. Dziś patrzę jakieś nowe zdjęcia ogłowi. Znowu śliczne ale pod jednym komentarz, czy to nie Otto Schumacher. Poszukałam w necie i rzeczywiście. Nawet znaczek był na ogłowiu, co skomentowałam. Jakiś czas później zniknęły te zdjęcia razem z naszymi komentarzami dotyczącymi marki. Została tylko sama informacja, że niedługo w sprzedaży (ale nie wiadomo co, bo nie ma już zdjęć). Spokoju mi nie dawały te ogłowia, bo takie ładne a takie to dziwne wszystko. I tak po tych napisach na czarnych objemkach trzymających spakowane ogłowie razem (widać to na zdjęciu wstawionym przez Platynka17 i było jeszcze na kilku innych, które już zostały pousuwane z fb) znalazłam nie tylko firmę Al Rahman Tacks ale i nawet po zdjęciach ogłowi tej firmy pokazywanych na ich fb widać, skąd Equi-Platan te zdjęcia bierze.

Wszystko super, piękne ogłowia w atrakcyjnej cenie i fajnie, że nowe firmy się pojawiają i rozwijają ale po co te tajemnice? Jeśli Equi-Platon rozprowadza ogłowia Al Rahman Tacks, to dlaczego marka jest "tajemnicą"? Jeśli ktoś w PL im szyje ogłowia na wzór tamtych to chyba też to powinno być jasne? No przyznacie sami, że dziwne to wszystko. Do właścicielki już nie zamierzam się zwracać po jej lakonicznych i wymijających wypowiedziach wcześniej. Jeszcze po usuwaniu postów. Niesmak tylko. Ludzie no, trzeba zgrabniej wchodzić na rynek. Anai, Ty coś wiesz? Ktoś już dostał takie ogłowie? Z matką, czy bez metki?

http://www.alrahmantacks.com/
https://www.facebook.com/ALRAHMANTACKS
Hmmm... jesli chcesz mozesz kupowac. a jesli nie to nie 🙂 Nie musze Ci sie z niczego tlumaczyć.
A ja strasznie polecam te oglowia, zamawiałam juz jedno i bardzo polecam jakość skory super i brylanciki wogole nie odpadaja. A cena tez jest przystępna. naprawde gorąco polecam Equi-Platon z reszta bardzo miła Pani
Aha i pragne podziekowac komus kto koniecznie chce mnie jakosc ukarac 🙂 Dopoki nie mam zrobionej sesji owszem pozyczam fotki jaki mniej wiecej model bedzie i mowie jak bedzie zmieniony.  Ale to tyle odemnie w tym temacie firma funkcjonuje dalej nie zamknelam jeszcze. Aby mi zaszkodzic bardziej sie postaraj 😉

Aha dziekuje za komentarz powyzej 🙂
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
19 listopada 2015 16:23
kala8a, dziwne że na forum masz jeden post tylko- ten powyżej 😉
Ja też mam od wczoraj to ogłowie od platynki.Bardzo fajnie wygląda (ten model Cuenca z turbonaczółkiem), podoba mi się że nachrapnik jest wycięty przy kółkach.Za tę cenę super! Szczególnie że mam zamówione z Holandii  (czekam już tyle że szkoda mówić i liczę że warto-robione na wymiar) bardzo podobne ogłowie,tyle że munsztukowe,też z wyciętym nachrapnikiem,niestety za ten munsztuk kazali sobie bardzo słono zapłacić,więc u platynki ceny naprawdę są bardzo miłe.
Bo ja nigdy nie pisałam na górnym na re-volcie założyłam ja po to aby kupować i sprzedawac sprzet
Firma sprzetu to Equi-Platon. Jest to dosc logiczne skoro robione na jej zamowienie. A, ze dziewczyna dopiero zaczyna to nie mam jej znaczka. Posiadam dwa ogłowia i jakość jest rewelacyjna. Powinniśmy się wszyscy cieszyć, że na polskim rynku pojawił sie ktoś taki kto oferuje dobry sprzęt za rozsądną cenę.
No więc są to ogłowia sprowadzane jakiejś konkretnej firmy, czy szyte na ich wzór? Oczywiście nie musisz odpowiadać ale chyba w Twoim interesie leży wiarygodna prezentacja firmy. Bo tekst " jesli chcesz mozesz kupowac. a jesli nie to nie uśmiech Nie musze Ci sie z niczego tlumaczyć" raczej szacunku dla firmy nie przyniesie.

Rozumiem Platynka17, że to Twoja działalność? (sądząc po nicku). Muszę Cię rozczarować, bo i sama jestem mocno, teraz mocniej, rozczarowana. Twoje podejrzenia są zupełnie nie trafione a moja opinia nie jest podyktowana niczym innym jak interpretacją Twoich niezrozumiałych poczynań. Jak widać po lajkach i opiniach nie tylko ja mam wątpliwości. Szkoda.

DressageLife, miałaś jakąś metkę?
Nie,na rzepach i samym ogłowiu nie mam.
fajnaboczarna, no nie jest to logiczne skoro w ogłoszeniu o sprzedaży wstawia się zdjęcie ogłowia innej jak widać firmy i sprzedaje się swoje szyte na zamówienie (jak Ty teraz twierdzisz). Nie chodzi mi o to, że tak nie wolno robić tylko, że to nie jest uczciwe. To jak wystawić ogłoszenie "sprzedam pad" ze zdjęciem padu anky a sprzedać potem samoróbkę. Nie można od razu uczciwie napisać, że sprzedam ogłowie szyte na wzór, czy coś takiego?
Jezeli wysles zapytanie jak normalny klient na priv, dostaniesz szczegolowe informacje od equi-platon, natomiast jezeli zaczyna sie od pretensji i ataku na forum to nie dziwie sie, ze nie masz odpowiedzi, ktora cie satysfakcjonuje.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
19 listopada 2015 16:50
No ale z tego co zrozumiałam to Cejloniara pytała najpierw jako normalny klient, a później napisała tutaj  👀

kala8a, kumam 😉
Wiec jestem oszustem moze tak zostac. 😀 dobrze. Cej... nie kupuj u mnie to nie bedziesz oszukana. Reszcie dziekuje za dobre słowo. Koniec tematu. Pa 😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
19 listopada 2015 18:02
Wiec jestem oszustem moze tak zostac. 😀 dobrze. Cej... nie kupuj u mnie to nie bedziesz oszukana. Reszcie dziekuje za dobre słowo. Koniec tematu. Pa 😉


A ja też bym chciała się dowiedzieć, bo mam jedno na oku, ale nurtują mnie te same pytania, co Cejloniarę? 😉
Osobiście przez pewien czas pomagałam Platynka17 w wysyłce ogłów. Nie widzę w tym nic podejrzanego.
Młoda dziewczyna zaczyna rozkręcać swoją firmę, a jakoś musi, więc chwyta się wszystkiego czego może. Jak było wcześniej napisane, zdjęcia zostaną zmienione gdy tylko zostanie przeprowadzona sesja.
Jeśli chcesz się czegoś dowiedzieć napisz wiadomość do właścicielki firmy, na pewno odpowie Ci na nurtujące Cię pytania.
Cejloniara: Marka nie jest tajemnicą; Equi-Platon. Metka będzie, znaczki i inne pierdołki też, wszystko odbywa się powoli. Jak widać wiele osób jest zadowolonych, jest to tylko pomocne w tak zwanym rozgłosie firmy jak i  sprzętu, na którym pojawi się znak firmowy i wszystko będzie jasne.
Ja sama kupuję w najbliższym czasie od tej Pani ogłowie i osobiście mam pełne zaufanie.
Kastorkowa   Szałas na hałas
19 listopada 2015 19:04
Czy tylko mi zawsze wydaję się podejrzane jak przy takich dyskusjach pojawia się nagle ileś nowych nicków nie wiadomo skąd, broniących jak lwice danej osoby?
Mam w tej chwili 3 podwykonawcow. Zaczynam rozmawiac z nastepnym. Nie bede Ci pisac kto i co dla mnie rpbi. Tak jak napisala dziewczyna wyzej. Beda metki itp itd dopiero zaczynam. Cuenca juz sie skonczyla ale masz zdjecia cuenci moje i bedzie za 3 tyg ulepszona bo bylo cos co nie bylo zrobione tak jak chcialam. Ale za to jest piekna. dla klienta powinna byc wazna jakosc a nie to skad co biore bo to nie jest Twoja sprawa. Oglowia sa zrobione w mojego zamyslu zdjecia przedstawiaja jak mniej wiecej beda wygladac. Poza tym ja wysylam za pobraniem .przyjmuje zwroty i reklamacje . Jesli cos jest nie tak to klienta informu. Wypadnie kamien w transporcie to wymieniam nie ma problemu. Co Ci wiecej potrzeba?
No ja jestem na re volcie od ok początku 2014, i mam sporo udanych transakcji
Cejlonaria, Malinowaa ja polecam Platynkę17, Equi-Platon. Jakiś czas temu kupiłam ogłowie, jest śliczne, rozmiarówka standardowa. Niedawno koń naczółkiem o coś zahaczył i wypadło kilka kryształków i Platynka17 bez żadnych dopłat wysłała mi kilka żebym naprawiła i jeszcze mi zapas został.

Ja sporo mieszałam, bo naczółek zmieniałam, potem z milion pytań zadałam i dziewczyna mi cierpliwie odpisywała. Z tego co wiem to jakiś rymarz robi te ogłowia na wzór jaki podaje Platynka17. Sama mam chrapkę na jeszcze jedno i ze dwa naczółki, ale muszę wstrzymać się z tym do wiosny niestety 🙁

Także ja polecam 🙂

Na zdjęciu po lewej ogłowie od Platynki17, po prawej ogłowie składak BR z naczółkiem Horse-Art
🤔trzałka:pytanie z innej beczki... orientuje się ktoś, czy dostanę gdzieś ogłowie ze skóry syntetycznej, ekoskóry ,
zależy mi, aby nie była to skóra zwierzęca...
🙇 z góry dzięki za odpowiedź  🙇
Świetne wizualnie są te ogłowia, jeszcze w takich cenach przystępnych. Bardzo fajnie, że będzie większy wybór w takiej kwocie i z ładnym naczółkiem, bo obecnie ciężko znaleźć coś ładnego i na biedniejszą kieszeń. Jak mi koń kolejne ogłowie porwie, to na pewno będę tam szukać 🙂
I nie można było tak od początku? Bo odpowiedź w stylu "jak się nie podoba to nie" nie jest na poziomie. Ja rozumiem, że młody biznes ale zaczynanie działalności od takich akcji to słaby pomysł. Mówi się, że jakość galopu zależy od zagalopowania. W biznesie jest tak samo. Dobre wrażenie robi się tylko raz.
Teraz na fb equi-platon jest zdjecie tego brązowego ogłowia, co jest też tu w wątku. Z niczego nie wynika, że to wzór. Ktoś niewtajemniczony, jak ja, może zrozumieć, że na sprzedaż jest ogłowie dokładnie to co na zdjęciu. A teraz z tych wpisów widać, że tak nie jest. Platynko, powinnaś jasno dawać do zrozumienia, że Twoje produkcje są na wzór. Myślałaś, że jak mało znana firma to nikt nie pozna? To jest dobra rada.
Ja nie potrzebuje wiedzieć jaka Twoja metka i kto Ci szyje. Ja chce jasno i uczciwie widzieć od razu bez pytania na priv, że na zdjęciu jest to co oferuje się na sprzedaż albo uczciwie napisane, że to wzór. Jako potencjalnego klienta wkurzają mnie takie marketingowe ściemy.
Ok. Pa.
Dysponuje ktoś może zdjęciami ogłowia Equipe w kolorze red brown ??


Wiem, że mam dobry zapłon 😀
Kupiłaś ?
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
20 listopada 2015 06:13
aniaagre, dziękuję  :kwiatek: Faktycznie prezentuje się prześlicznie.

Platynka17, a ty mogłaś od razu tak odpowiedzieć, byłoby mniej niepotrzebnej dyskusji 🙂
Wiesz... ja mam taki charakter, ze nie lubie wścibskich ludzi ktorzy szukaja problemow tam gdzie ich nie ma. Poza tym jest ktos kto bardzo probuje mi zaszkodzic kilka tutaj osob jest wtajemniczonych. Ale mnie nie obchodzi kto jak mnie obsmaruje bo wiem ze Ci co odemnie cos kupili zzazwyczaj wracaja ale ciagle beda tacy ktorym moja firma przeszkadza chocby pattrzac na ceny. i nie chce tutaj juz nic wiecej pisac nt mojej firmy. Jak chcesz poczytaj opinie klientow na fb. na wlasnie equi-platon stronie.  Ja dbam o jakosc i zeby cene nie wywalic w kosmos. Noi o klienta chyba tez dbam. Ale nie jest moim obowiazkiem z kazdym handlowac moge sprzedawac komu chce i rozmawiac z kim chce. Tym bardziej ze mam tez stalych klientow w niemczech i nie wiem czy calkiem do niemiec firmy przeniesc poniewaz zawsze wszyscy sa zadowoleni jest wiecej klientow i nikt nie szuka dziury w calym. Pozdrawiam i to byl juz moj naprawde ostatni post w tej sprawie. Karolina Platon
Kupiłam na szybko Dreamowi ogłowie Stallion Glamour z założeniem, że naczółek od razu pójdzie do wymiany (bo gdzie bling na ciapatego konia), przymierzyłam i się szczerze zdziwiłam - bo przynajmniej w moim odczuciu jest całkiem fajnie. Co myślicie, zostawić naczółek czy zmienić na coś bardziej stonowanego? 




Sorry za jakoś z pupy i niedopięte paski, ale pogoda taka że nawet pod dachem nam zacinało 🤔
Tak, wiem, podgardle jest za długie i będzie zmienione na rozm. cob 😉
Orzeszkowa ładnie! Tak klasycznie i nie jest nudno!
Orzeszkowa, - jak dla mnie też wygląda bardzo ładnie. Wbrew pozorą super się ten naczółek komponuje, wcale nie razi, a ja blingów raczej nie lubię 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się