Ogłowia

Hej 🙂 ma ktoś może ogłowie skórzane, kolorowe od P. Józefa Pokory? Bardzo proszę o opinie 🙂
anetakajper   Dolata i spółka
04 lutego 2016 07:06
Poszukuję nachrapnika symetrycznie zapinanego, najlepiej angielski, kolor brązowy, nie lakierowany. Widziałam tylko w BR.
Czy jest szansa, że znajdę gdzieś indziej ?
Skusilam die przez Was na tę rurkę z Masterjanga - i przy okazji jeszcze na derkę 😵
Mam nadzieję ze wszystko będzie pasować na naszą rudą małpę 😀

Pochwal się!
Kavalkade do Noir w promocji w horsetownie --> http://horsetown.pl/pl/p/Oglowie-Kavalkade-De-Noir/1778
tajnaa, nie pochwalę się bo Masterjang w kulki sobie leci delikatnie mówiąc... Zamówiłam u nich ogłowie, a poza tym dwie derki, paski do ochraniaczy i spray, to mi anulowali zamówienie bo ogłowia nie ma wcale, derki są ale już w nowej cenie, a reszty rzeczy, chociaż są dostępne, to najwyraźniej tez mi nie chcą sprzedać 😵
Szukam fajnego meksykana w brązach  👀
tajnaa, nie pochwalę się bo Masterjang w kulki sobie leci delikatnie mówiąc... Zamówiłam u nich ogłowie, a poza tym dwie derki, paski do ochraniaczy i spray, to mi anulowali zamówienie bo ogłowia nie ma wcale, derki są ale już w nowej cenie, a reszty rzeczy, chociaż są dostępne, to najwyraźniej tez mi nie chcą sprzedać 😵


Ale lipa :/
Orzeszkowa, kiedyś zamówiłam od nich sztylpy - rozwaliły się po jednym ubraniu - nawet nie zdążyłam wsiąść w nich na konia, koleżance zamek w ręku został, kiedy zapinała 🙄 więc może i to jakiś znak dla ciebie był, że nie chcą wysłać, żebyś się nie nacięła 😁
harja, dobre 😁
tajnaa, no lipa bo napalilam sie strasznie na te rurke a teraz nie mogę znalezc innej w równie przyjaznej cenie 👿
Mial ktoś styczność z ogłowiem HKM Julie i/lub dysponuje zdjęciami tego ogłowia na koniu?  :kwiatek:
widział ktoś ogłowie z różowym akcentem ?
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
07 lutego 2016 15:36
Dołączam do klubu miłośniczek HKM Nadine. Ponieważ nie mogłam sobie teraz pozwolić na nowe wymarzone ogłowie, a bardzo mi się chciało błyskotki, kupiłam używane HKM Nadine i jestem bardzo zadowolona 🙂

widział ktoś ogłowie z różowym akcentem ?

To bodajże horka
widział ktoś ogłowie z różowym akcentem ?


Harry's Horse
star

I jeszcze  bywają  różne różowe  kucykowe 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 lutego 2016 21:27
Full bizancjum...tak wiem chciałam gładkie, bez ozdób no to mam 😁
lusia722, - model nie wygląda na szęśliwego 😁 Naczółek zawsze można zmienić, choć imo bardzo ładnie to wygląda 🙂
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
07 lutego 2016 21:49
lusia722, co to?  👀
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 lutego 2016 22:37
keirashara Model był obrażony, bo nic mu z Lublina nie przywiozłam 😡
malinowaa Equi-platon
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 lutego 2016 23:23
Lusia722A masz więcej zdjęć? Albo samego naczółka? Przepiękne ogłowie  😍
Potrzebuję kupić dwa nachrapnik,  ale niestety Br nie ma na stanie i szybko mieć nie będzie :-(
Sklep zaproponował Waldhausen S line , czy ktoś dotykał skórę z Waldhausen ?
Perlica, S-line jest bardzo fajna, sama się właśnie przymierzam do jednego nachrapnika, tylko czekam na info o jego szerokości. Skóra w X-line gorsza, no i linia Star to taka podstawowa, ogłowia są tanie i nie ma co się spodziewać rewelacji materiałowych 😉
quantanamera, a czy porównywalna do Br oraz Daw Mag? Jak byś je uszeregowała dotykowo ?
lusia722, ale ślicznie wygląda. Wcale nie za dużo błyskotek, mnie się podoba 🙂 Daj znać jak skóra po dłuższym użytkowaniu, jestem bardzo ciekawa tych ogłowi. Na pierwszy rzut oka na zdjęciach wydają mi się takie... Aż za delikatne 😉
Equi Platon w sensie? na pewno nei delikatny, mocna skora, twardawa nawet, po wymoczeniu spoko.
faith, tak, o equi-platon mi chodzi. Nie neguję, właśnie dlatego zapytałam, bo na zdjęciach zrobiły takie wrażenie :kwiatek:
No tez posiadam stad moje tlumaczenie 🙂
Lusia, to tylko złudzenie ale tak wyszło zdjęcie, jakby naczółek opadł z powodu swojego wielkiego ciężaru od złota i diamentów. Full Bizancjum, cudne określenie 🙂 Jakieś on (Księciunio) ma książęce rzęsy! Mi się bardzo podobają takie wypasione naczółki ale pewnie żal by mi było używać na co dzień więc pozostałoby na specjalne okazje a tych, jak na lekarstwo. Nie mniej w niedzielę w słoneczku czółko klaczki mojej błyskało i puszczało do mnie oczka zacnie 🙂
Lusia wygląda przegenialnie  😍  😍 który to model konkretnie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się