Dzień Kobiet x 360 = Babski Wątek (dla kobiet i o kobietach)

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 lipca 2016 09:14
Większa eksploatacja organizmu ze względu na ciąże/porody/wychowywanie dzieci, a więc szybsze starzenie się i niezdolność do pracy  😉
Tzn. szybsze starzenie się i dłuższe życie?
No i znowu zagadka - przyszłam do pracy i na biurku znalazłam różę. Luknęłam na inne babskie biurka i też mają róże.

Koleżanki, która w zeszłym roku szarpnęla się na gest i tulipany przyniosła, od dawna już nie ma, więc myślałam, że dla mnie jedynym śladem Dnia Kobiet będzie mail od allegro, gdzie oferowali jakieś cuda "zamiast rajstop i goździka". W pierwszej chwili przeczytałam to jako "rajstop i gwoździka" i nie mogłam pojąć związku rajstop z gwoździem.   

Śledztwo mnie czeka - poszukiwanie pomysłodawcy i wykonawcy akcji "róża zamiast gwoździa"  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 marca 2017 07:40
U mnie już dwa bukiety na stole  😜 Jakże miły dzień dziś nas czeka! Najlepszego Kobietki :* !  :kwiatek:
smarcik, dwa bukiety, pięknie  😅

A ja wymyślilam, że sobie perfumy kupię! Bardzo pasują do okazji!  Ostatni wywąchałam u koleżanki zapach, ktory bardzo mi się spodobał. Napastowana przyznała, że to Oriflame. Jakoś nigdy nie miałam przekonania do perfum "katalogowych", ale czas złamać przyzwyczajenia.    🏇 

Kobitki, żeby faceci nas doceniali i to okazywali - takie mam życzenia z okazji dzisiejszego święta.
U mnie (kancelaria) każda zastała dziś na biurku różę i czekoladki lindor, mega to miłe  😍
Właśnie dostałam bukiet prześlicznych tulipanów od mojego W. Z dostawą do pracy  💘 Uwielbiam Dzień Kobiet  🙂
Wszystkiego dobrego dla Was dziewczyny  :kwiatek:

Kwiatki w pracy dostałam, czekolady też, ale je akurat oddam 🙂 Któraś chętna? 🙂 Osobiście sprawie sobie sama jeszcze jeden prezent i bryknę w teren z mężem albo z córką.
Dla kobył wezmę po bananie, oszaleją ze szczęścia  😅
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 marca 2017 10:05
Dorzucam migdały z czekoladzie (takie eleganckie) do listy dzisiejszych prezentów  😜
U mnie to dieta, bo sezon na zawody i lato tuż tuż, a przedwczoraj w pracy tort,dziś czekoladki lindor i przed chwilą jeszcze kolega przyniósł mi bombonierkę.  😵
U mnie jak na razie jedyny prezent to temat na ćwiczeniach z historii Chorwacji: zamiast mówić o idei jugosławiańskiej przed I Wojną Światową, skupiliśmy się na roli kobiet w historii krajów byłej Jugosławii  😁
Wichurkowa   Never say never...
08 marca 2017 10:48
U mnie chyba się skończy na czekoladzie od taty i tym że na dzień kobiet na siłowni robią nam spotkanie z Diana Dudziak  😍
majek   zwykle sobie żartuję
08 marca 2017 10:48
Ja z okazji dnia kobiet ogole swojego konia
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 marca 2017 10:49
Wichurkowa no kurde, przecież wiesz, że to najlepszy prezent jaki można sobie wymarzyć 😜 Żadne tony kwiatów i innych pierdół nie zastąpią spotkania z Dianą!  😍
Ja z okazji dnia kobiet ogole swojego konia


A koń kobietą jest? Bo jak nie, to nie zasługuje na nowy image  😀
Wichurkowa   Never say never...
08 marca 2017 10:56
Ależ ja wiem że wolę spotkać się z Dianą niż dostać jakieś kwiotki czy czekoladki, jaram się jak pochodnia  😜 😍
<mnótwo_inwektyw>
U mnie jeszcze 8 rano nie ma, a połowa tego barbarzyńskiego narodu przemaszerowała obok mojego domu grając na bębnach i wystrzeliwując PETARDY! Od 6 rano. Maszerują ulicami, więc są korki. A jak są korki, to WSZYSCY muszą dać upust złości klaksonami.  👿 Piękny poranek.
Dzień protestów, psia #@$^*Q@
Roboli, mieszkańców faveli i wszystkich niezadowolonych. No żesz... 
dzień świra normalnie.
Wszystkiego dobrego  😵
majek   zwykle sobie żartuję
08 marca 2017 11:29
[quote author=majek link=topic=99274.msg2658383#msg2658383 date=1488970133]
Ja z okazji dnia kobiet ogole swojego konia


A koń kobietą jest? Bo jak nie, to nie zasługuje na nowy image  😀
[/quote]

jest walachem, ma dziewczeca glowe, to prawie jak dziewczyna.
He, he, zawsze swojego wałacha traktowałam jak „prawie-faceta”, a tu takie inne (odświeżające) podejście do tej kwestii.  😀

Takie życzenia w emailu pracowym się pojawiły:

Here’s to strong women
May we know them
May we be them
May we raise them

Bardzo mi się spodobały.

Inny email obwieścił:  Dzień Kobiet w kawiarence (pracowej). Myślałam, że kawę kobietom postawią, ale nie. Oferują dużą kawę + ciastko za 8 zł. Nie wysili się  😤
Najlepszego 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
08 marca 2017 17:53
Mi narzeczony chciał kupić 1,5kg czekoladek Milka w wiaderku, ale szybko poszły w sklepie i w zamian za to kupił mi 2 opakowania pralin Milka (czekoladowe i wiśniowe) oraz czekoladę gorzką z nadzieniem cytrynowym  😜 Wie co lubię  😍
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 marca 2017 18:01
U mnie Dzień Kobiet na 10 !
Dostałam pełno kwiatów, przepiękne róże,  tulipany. Do tego 6 bombonierek trzy czekolady i duuużo buziaków 🙂
Od Męża natomiast otrzymałam nietypowy prezent, bo kask rowerowy. Stwierdził ze stary idzie do kosza 😀
Za to w piątek odbijemy środek tygodnia.

LUBIE TEN DZIEŃ 😀

Śmiałam sie dzisiaj rano w Tesco jak Panowie wybierali kwiaty dla swoich koleżanek, żon, mam.
Jeden przez drugiego wybierał i dopasowywał kolor bukietów 😉 To było przeurocze.
My domowo nigdy Dnia Kobiet nie celebrowaliśmy. A dzisiaj od moich chłopów miałam po powrocie z pracy niespodziankę. Czekały na mnie bezy (uwielbiam bezy) i drinka mi zrobili!  😅
U mnie też cudny bukiet ulubionych tulipanów - sztuk 30 🙂
Pyszna kolacja i jeszcze teraz przyniósł kisiel z owocami 🙂
Wcześniej spacer po lesie i kupno samochodu 😀
Do tego masa smsów, jestem mile zaskoczona.


Wichurkowa - wow zazdro!
Mój prezent terenowy dopisał 🙂 Było super! I dostałam od meza bukiet moich ukochanych goździków. Serio, uwielbiam ich zapach  💘
Same goździki? Bez rajstop?    😉
U mnie w pracy w tym roku brak jakichkolwiek oznak, że dzisiaj dzień kobiet. Ciekawa jestem, czy to święto zostało już calkowicie wyparte przez Walentynki czy tylko tak u mnie? 

Tak czy owak, moje życzenia: tym kobietom, które lubią dostawać komplementy od każdego, życzę miliona komplementów. Tym, które tego nie lubią, życzę komplementów tylko od osób, których komplementy są im miłe.    :kwiatek:

A kobyle na dzień kobiet kupiłam marchewkę-monstrum. Niech się kobieta nacieszy! 
Ja dostałam od TŻ 2kg mojej ukochanej kawy  😍  w sumie wolę to niż kwiatki 😉
Mój mąż w Japonii, więc w domu powiewu Dnia Kobiet też nie poczuję.    😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 marca 2018 14:29
Ja dostałam pierogi na obiad, liczy się?  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się