Zdjęcia Naszych Koni

Darolga- ależ Ty sobie ujmujesz,chyba Was odwiedzę w celu porządnego kopa i uświadomienia ,że na prawdę super wyglądacie i niczego Wam nie brakuje 😀 😉 I nie ma za co dziękować bo na prawdę tworzycie rewelacyjną parę  😀
wątek zamknięty
Hera pierwsze foto rewelacyjne!

Ponia ślicznie jak zawsze Rudy 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 czerwca 2009 11:50
[quote author=k_cian link=topic=37.msg265364#msg265364 date=1243836992]


zairka  a siwy? 👿
[/quote]
chyba nie rozumiem?? a co ma być?
wątek zamknięty
moj Dolec i nieproporcjonalna ja ale to sprawka mojej koleżanki i jej photoshopa haha
wątek zamknięty
Kilka nowych fotek Rudej







Więzej zdjęć w KR
wątek zamknięty
aszka jaki różowy komplecik;D;D ale pasuje do tej masci🙂
wątek zamknięty
Aszka chyba mamy wspólną znajomą o ile dobrze kojarzę z naszje klasy  🤣  Mała podpowiedź: maja...  😅
wątek zamknięty
Aszka - Twój koń zawsze mi się podobał  😍


A tu mój spaślak 🙂
wątek zamknięty
kalaarepa, a wszyscy mi mówią ze właśnie nie pasuje ale mi sie jak anrazie podoba 🙂
Yasmine, Maje (drobniutka brunetka?) jeśłi tak to mamy wspólną znajomą 🙂
Presja, dzięuję.  ale kawał konia 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
01 czerwca 2009 12:45
Presja, dawaj wiecej! i w calosci!
wątek zamknięty
Kujka , aszka - No trochę jest go, tym bardziej że teraz jedynym jego zajęciem jest omiatanie ogonem much na pastwisku  😁

A o to w całości proszę 🙂
wątek zamknięty
Zairka, jak to co , jego zdjęcia proszę 😉
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 czerwca 2009 13:20
k_cian, ale Zair już Zairki nie jest z tego co kojarzę...
wątek zamknięty
miałam wrażenie że jeszcze niedawno wstawiała.. może jestem nie na bierząco, nevermind
wątek zamknięty
patataj   tyle smaku - we fraku
01 czerwca 2009 13:41
aszka, ruda super  😍
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
01 czerwca 2009 14:11
Aszka w różowym klasa!!
wątek zamknięty
dziewczyny mówicie tak dalej a pokocham różowy 🙂
wątek zamknięty
patataj   tyle smaku - we fraku
01 czerwca 2009 14:26
aszka, jej róż na prawdę do pyszczka pasuje! Cudnie w nim wygląda!
wątek zamknięty
Presja piekne konisko  😜
aszka mordkowy ten róż rudy jak zwykle cudowny
adriena twój siwek jest taki fantastyczny  😍
Zairka gratuluje postepow  😉
wątek zamknięty
Poniuś, Burza :kwiatek: bardzo miło że konina sie podoba 😉
wątek zamknięty
aszka pięknie Wam w różu

a ja nie mam fotografa ostatnio, więc tylko takie jedno po jeździe


jestem ostatnio zadowolona z mojej kobyły, ładnie chodzi, wykonuje polecenia, nie stawia się i częściej rozluźnia się, i ja też  😀
wątek zamknięty
Fantazja nie ten samo koń!! Pięknie  🙂
wątek zamknięty
[quote author=k_cian link=topic=37.msg265622#msg265622 date=1243858529]
Zairka, jak to co , jego zdjęcia proszę 😉
[/quote]

przecież on sprzedany?  🤔

Swoją drogą to mnie dziwi, koń ukochany sprzedany, a na jego miejsce 2 inne.
Znudził się?

Sorry, ale mnie to wkurza.
wątek zamknięty
Fantazja, ale kobyłka się zmieniła! pięknieje z dnia na dzień!

a my sobie spokojniutko kłusikujemy, Pamir spuszcza z pary, już nie gna tak bardzo, baa, moge puścić wodze, kłusować, kłusiwać i zatrzymać bezproblemowo go z dosiadu samego.  zdjęcia będą jak tylko je zalinkuje 🙂
wątek zamknięty
Dzionka dziękuję  :kwiatek:
Nirv dziekuję również  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
01 czerwca 2009 19:54
Fantazja fajna kobyłka.😉

przecież on sprzedany?  🤔

Swoją drogą to mnie dziwi, koń ukochany sprzedany, a na jego miejsce 2 inne.
Znudził się?

Sorry, ale mnie to wkurza.

Wiesz a mnie takie gadanie wkurza.
Życie tak  się czasem układa,że trzeba sprzedać, a może chce się sprzedać.
Miałam swoje pierwsze 4 konie, jeden padł resztę sprzedałam, na ich miejsce mam inne nowe, teraz też jednen jest do sprzedaży i co teraz bede zła? niedobra bo sprzedała ukochane koniki?
Sory, konie musze zmieniać bo trenuję,startuję a nie wszystkie mają możliwości na GP.
wątek zamknięty
Poniuś mnie tez te słowa dziwnie zabrzmiały... Nie ocenia sie kogos jesli sie go nie zna. Moze tak była potrzeba? Moze były z nim problemy... moze... moze... Kto powiedział ze konia kupuje sie na całe zycie? Owszem są tacy ludzie ale nie wszycy.
wątek zamknięty
wistra
Z tego co wiem, z notek na photoblogu zairki, jak również tutejszych wypowiedzi: tak jej się złożyła sytuacja życiowa i tyle. A poza tym nie do końca 2 inne: z tego co czytałam obie były 'w pakiecie', jedna jest teraz w ogłoszeniach.

Zresztą: jeśli miałabym kupić teraz konia, całkowicie hipotetycznie mówiąc, nie kupiłabym wcale mojego ukochanego, tutaj akurat jest to teraz starsza kobyłka, lecz kupiłabym 5-6 latka z możliwościami. A owa kobyłka cały czas jest tą moją ukochaną i pewnie nadal pozostanie.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
01 czerwca 2009 20:29
[quote author=k_cian link=topic=37.msg265626#msg265626 date=1243858876]
miałam wrażenie że jeszcze niedawno wstawiała.. może jestem nie na bierząco, nevermind
[/quote]
Zajuś od marca już u nowej Pańciu juniorki 11 letniej siedzi 😉 w okolicach Piły stacjonuje, nawet jakies LL śmiga 😀
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
01 czerwca 2009 20:43
[quote author=green-girl link=topic=37.msg265932#msg265932 date=1243883292]
Poniuś mnie tez te słowa dziwnie zabrzmiały... Nie ocenia sie kogos jesli sie go nie zna. Moze tak była potrzeba? Moze były z nim problemy... moze... moze... Kto powiedział ze konia kupuje sie na całe zycie? Owszem są tacy ludzie ale nie wszycy.
[/quote]
No we mnie aż się zagotowało,jak słyszę takie wypowiedzi.Też kiedyś mówiłam,że nigdy tamtych nie sprzedam, tak się złozyło,że musiałam je sprzedać bo nie stać mnie było na utrzymywanie 8 koni.
wistra
Z tego co wiem, z notek na photoblogu zairki, jak również tutejszych wypowiedzi: tak jej się złożyła sytuacja życiowa i tyle. A poza tym nie do końca 2 inne: z tego co czytałam obie były 'w pakiecie', jedna jest teraz w ogłoszeniach.

Zresztą: jeśli miałabym kupić teraz konia, całkowicie hipotetycznie mówiąc, nie kupiłabym wcale mojego ukochanego, tutaj akurat jest to teraz starsza kobyłka, lecz kupiłabym 5-6 latka z możliwościami. A owa kobyłka cały czas jest tą moją ukochaną i pewnie nadal pozostanie..


I bardzo dobrze mówisz,życie się różnie układa.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.