Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

No mi się dziwne to wydawało, bo sklep popularny i dużo znam ludzi, którzy zamawiają paszę z FH.
W każdym razie u nas ostatnia dostawa w październiku.

epk, ale jak bez dostaw? W sensie, że bez dowozu przez ich kierowcę ?
Ciekawe jak to wyjdzie finansowo, bo pojedyncze worki to chyba średnio się opłaca zamawiać na wysyłkę kurierem...
Perlica, tak bez dowozu przez kierowcę, tylko kurier.
Ja na razie zamówiłam pasze na listopad i grudzień i będę patrzeć jak będzie to wychodzić z przesyłką. Skądś pasze brać muszę - w stajni mamy Hippo ale szczerze nie pasuje mi poza sieczką nic z ich oferty.
epk, my już zamawiamy bezpośrednio z Optifeed na lepszych warunkach niż FH ;-)
Możesz się dołączyć 😉
Perlica, no raczej nie mają spillersa i nuby 😏. Poza tym mam do was 65km w jedną stronę. Jak policzę czas i paliwo to wolę chyba wysyłkowo wziąć. Zobaczę jak będą wyglądać ceny wysyłek i będę myśleć pod koniec roku.
epk, no nie mają. Aż tyle ? No to bez sensu rzeczywiście.
Perlica z waszej stajni do Lubina jest ok 70 km, myślę że zakup np 10 worków paszy będzie bardzie opłacalny jechać po nie niż zamawiać i płacić za przesyłke
blucha, tzn nie sądzę by ktokolwiek się decydował jeździć po pasze w dzisiejszych czasach jak nie ma blisko.
Dlatego mnie zastanawia kierunek biznesowy z czystej ciekawości,bo z okolicy sporo stajni robiło spore zamówienia.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 października 2023 09:08
epk, W Nubie jest darmowa wysyłka od 800zl chyba, także chyba bardziej się kalkuluje tam bezpośrednio zamawiać, niż jeździć.
To ciekawe bo wiadomość owszem była o kończeniu dostaw do stajni ale w związku z zamknięciem sklepu ForHorses więc ja to zrozumiałam że nie będzie go w ogóle. No i jak patrzę to już tylko podstawowe pasze są dostępne że dostępne na ich magazynie. Jak zostanie to fajnie jeśli wysyłka nie będzie szalona bo mają chyba najbardziej zróżnicowany asortyment jeśli chodzi o marki co było super. Też mam zapas do końca roku, to co się da pewnie przejdzie na coś innego z optifeed chociaż jak dla mnie ich oferta jest mocno ograniczona. Zobaczymy w takim razie
zembria, no nie zamówię otrębów ryżowych za 800zł 🤣

blucha, no to taka odległość to już dla mnie 3 godziny czasu plus kasa za paliwo. Nie stać mnie głównie czasowo na to. Zobaczymy jakie będą warunki dostaw. Ja tu mam jedną koleżankę co też karmi pełnoporcjowo to w przypadku zamówień raz na 2 miesiące powinna nam wyjść paleta
blucha, niestety nie będzie też odbiorów osobistych, tylko wysyłka kurierem. Tak jak epk napisała - pozostaje sklep internetowy z opcją wysyłki kurierem. Nie będzie już dostaw własnym transportem do stajni - ostatnia u nas w październiku. Nie będzie też odbioru osobistego. W tym przypadku nie wiem, czy pozostaną aktywne nasze rabaty 10%.

sweetie, akurat większość pasz, które teraz zamawiałam do październikowej dostawy, jest niedostępna na sklepie. Napisałam do FH i otrzymałam odpowiedź, że wszystko będzie do czasu dostawy. Więc na bieżąco uzupełniają magazyn.
Czy ma ktoś kod rabatowy do sklepu Forana?
espana, czyli pewnie wszyscy się rzucili i porobili zapasy. Fajnie jakby chociaż rabat zostawili dla tych co zamawiali bo może chociaż by to amortyzowało kuriera
Czy jest jakis kod do equishopu?
Albo podpowiedzie, gdzie najtaniej dorwac komplet veredusow brązowych carbonow?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 października 2023 07:47
Coś na pasze gdzieś?
zembria, w forhorses kody ambasadorskie na -5% bodajże.
od 5.10 do 15.10 w horsetack shop promo -18% na hasło "HUBERTUS23"😉
Jakiś kod do któregoś ze sklepów, który działa na nową kolekcje eskadron??
"szewcwbutach" w GNL działa na nowego Eskadrona 🙂
Do cavalloshop masz na -10% ARON10
Na FB pokazał mi się nowy polski dystrybutor Eggersmanna. Ma ciekawe promki aktualnie. M.in. na ulsoothe gel.
_Gaga, daj linka please
kotbury, eggersmannpoland.pl
Właśnie przyszło wczorajsze zamówienie 😁
Jakieś promki na derki? 😀
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 października 2023 10:23
Rolia, W Pasi-koniku chyba nadal jest -20%
Promocja na dostawę w Polski Żłób
Screenshot_2023-10-11-19-34-51-483_com.android.chrome.jpg Screenshot_2023-10-11-19-34-51-483_com.android.chrome.jpg
Gdzie najlepiej polować na promocję na kask KEP i Samshield? trafiają się w ogóle promocje na kaski?
Karla🙂, ja zamówiłam samshielda na horsetack z rabatem 15% z kodem mizerka1, bo ogólnie z tego co widziałam to samshield zawsze jest wszędzie praktycznie wyłączony z promocji
Karla🙂, KEP ma gnl a zdarzają się tam promki na 15%.
kotbury, eggersmannpoland.pl
Właśnie przyszło wczorajsze zamówienie 😁

_Gaga, ale to jest nowa osoba jako dystrybutor, czy poprzednia osoba postawiła w końcu własny sklep online?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się