Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

mrowka004, hania15
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
17 listopada 2023 21:43
Dobra, jak to jest z tym Horze. Chciałam kupić wędzidło, jest na dużej promce i jak dodałam do koszyka to figa z makiem .... wchodzi po standardowej cenie .... 🙄🤷
Czytuje, że jednym się udaje z Horze bez perturbacji, a innym nie. Obserwuję to konkretne wędzidło i rozmiar, którego potrzebuje notorycznie wyprzedany. Teraz jest dostępny, na bardzo dużej promocji i doopa .... Coś się da z tym zrobić, w sensie skontaktować się ?
Aleks, a jakie to wędzidło i rozmiar? Zobaczę jak u mnie to wygląda, nie miałam wcześniej przygód z nimi. Zwróć uwagę, bo czasami tylko konkretny rozmiar jest przeceniony. Też się już na pare rzeczy napaliłam, a przy wyborze rozmiaru tylko kucykowe rozmiary przecenione.
Aleks, tak jak Fokusowa pisze, czasem widnieje cena dużo niższa, a jak wejdziesz w wybór rozmiaru to się okazuje, że tylko jeden rozmiar jest w takiej cenie, a reszta w regularnej.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
18 listopada 2023 10:20
Fokusowa, NowaJa, dobra dziewczyny, faktycznie przecenione na 47% w rozmiarze XXL znaczy nie wiem na Perszerona .... w L taniej, ale już nie tak atrakcyjnie, a w M, który potrzebuje na nasze 13/13,5 stara, standardowa cena .... No nic, to ja podziękuję w takim razie, za niemal tysiaka to nie kupię. NS Turtle Tactio - chciałam kupić w rozmiarze M bo S mam i jest ciut ciut małe, jeszcze ujdzie, ale mogłoby być większe.
Aleks ten z wasami w rozmiarze M wchodzi ze zniżką za 650zł
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
18 listopada 2023 11:23
adriena, dzięki za sprawdzenie, ale ja potrzebuje ten model z luźnym pierścieniem.
Poluje na freejumpy 🙃 może komuś wpadły w oko ?
Podpinam się pod poszukiwaniem freejumpów lub flex on...Łudzę się, że dorwę coś na black friday 😂
Naciau, w Pasi koniku są ale to pare modeli nie wiem czego szukasz.
W jakim sklepie internetowym jest najkorzystniejsza cena pasz Nuba Equi?? Macie może jakieś kody na pasze?
Do dzisiaj w happy horses masz promocję
Na balancery jest -20% a na resztę -15
Nawet z kosztem wysyłki wychodzi taniej niż w innych sklepach.

Kod MEAL15
Szukam jakiejś fajnej promocji na kantar w rozmiarze pony ktoś coś ?
Poluje na Kep Smart Polo, jakby komuś się promka rzuciła w oczy to będę wdzięczna 🙏
Czy można prosić kod do Verdi? Ktoś coś?
Zuzu., też bym chciała jak coś🤣😉
-10% do Verdi na kod 4KOPYTNE10
Verdi wybrało stu ambasadorów, więc sto różnych kodów można znaleźć na instagramie 😅
infantil, nie śledzę tych jakże licznych ambasadorów, nie znam. Gdybym wiedziała, nie zadałabym pytania 😉
[[a]]https://sklep.bergo.pl/q/?keywords=Equestrian%20stockholm[[a]]
Zaczął się Black Week w Bergo, Equestrian Stockholm w super cenach
marianna152, jakby coś to flex on są na promocji w horseandpony -20% z hasłem Black20
Figarusowa, uuu dzięki za cynk komplet Royal Classic zamówiony <3


Na stronie PSoS dodatkowe - 10% do wyprzedaży
evoj, do kiedy działa kod?
bajereek, teco niestety nie wiem, obstawiam ze pewnie do końca tygodnia ale ręki sobie obciąć nie dam 😉
Kuniaa a na jaki kod bo ja nic nie widzę?
Rudzielc_23, special10
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
20 listopada 2023 17:13
W Hippovecie jest dobra promka na Asecurol. W cenie 3 kg mamy 6 kg. Trzeba tylko kod wpisać i cena się redukuje o połowę.
https://sklep.hippovet.pl/produkty/asecurol-kliniczny-preparat-oslonowy-na-wrzody-2x3-kg-darmowa-wysylka/
Czy mi się wydaje czy w tym roku Black Week wyjątkowo marny?
Ma ktoś ogólny kod do Bergo, GNL lub Pegaza?
W gnl większość towarów jak na razie jest obniżone o 20%, bez kodu, obniżka jest już na stronie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się