Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Weronika008, healthy horse- szalone 5%😅
A czy ktoś zamawiał bezpośrednio ze strony Kentucky? Doliczają jakieś dodatkowe opłaty, cła, podatki itd?
NowaJa, siedzibę mają w Europie, więc nie powinno być problemów
Na oficjalnej stronie Kentucky derki velvetowe -50, niektóre czapraki (glitter) -75
Kuniaa,
Już poszło zamówienie stajenne, monopol na glittery 🤣
Czy ktoś będzie jeszcze zamawiał z Kentucky? Przytuliłabym glittera 😅
dairoxroxi, Dobrzec że Wam coś zostawiłam... Ja robiłam zamówienie o 4 rano :P Kto rano wstaje ...🤣🤣🤣
W Equishopie może nie poszaleli z cenami, ale za to produkt, który był od ręki zamówiłam i opłaciłam o 8:30 a chwilę po 10 dostałam info, że jest wysłane do paczkomatu 😍
-40% na wszystkie ebooki Equestrian Marketing
www.equestrianmarketing.pl/sklep
Tylko mi stronka Kentucky nie funkcjonuje ? Nie mogę opłacić zamówienia a w panelu wyświetla nie moje imię i nazwisko
na KEPy w gnl działa jeszcze kod rabatowy np: "szewcwbutach"
MarthaCzornyj, musisz być cierpliwa, miałam tak samo, ale w końcu się udalo i zamowilam czapraki po 25 euro, ale trwalo to 25 minut
keirashara ja! Priv 🙂
Gdyby ktoś był chętny to chyba przez tą mulącą stronę Kentucky kliknęłam o dwa czapraki za dużo 😂 więc chętnie oddam. O ile mi płatność przejdzie bo muli to tak że tragedia 🙈🙈
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
24 listopada 2023 11:21
Kaski KEP z kodem: KEP20, wchodzą na 20% mniej w EquiRex 😉 takie info dostałam. Reszta sprzętu z kodem BF25, wchodzi na 25%.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
24 listopada 2023 11:46
faith, Podłączam się do PW!
NowaJa, A które?
-30% na trenerskie zestawy słuchawkowe w eQuestConnect
kamcia665,

teraz mają 20% na BF
https://equestconnect.com/produkt/interkom-jezdziecki-q2-podwojny/
zembria, skokowe glittery czarny i granat
To jak, wchodzi coś może dodatkowo do GNL?
no mi wszedł "szewcwbutach"
Matrix, dzisiaj?
tak 😀
O 9:58 zamówiłam sobie kask z KEP i oprócz tego -20% wszedł mi rabat 10% z kodu 😉
edit: teraz wyskakuje że "Kod kuponu "szewcwbutach" nie jest prawidłowy." :P
no cóż.. trzeba działać szybko :P
NowaJa, napisz na priv w jakiej cenie i jaki �
czy ,,wpadł,, komuś w oko jakiś sklep z promką na Brandona XL ? szukam, szukam i nic 🙁 w Healty Horse promocje na pasze chociaż o 5% ale na Brandona nie ma 🙁
blucha, animvet masz -12 na cały asortyment brandon też jest XL czerwony -za przesyłka wychodzi 160
keirashara, ja też bym mogła przytulić jakby co
Też chętnie dołączę do zamówienia z Kentucky 🙈
Jak coś to promka na kep w equishop tylko do jutra
Baby niedobre, zamówiłam tego Kentaka za 27 ojro 🤣 Nie planowałam, ale grzech nie brać
infantil, och dokładnie to samo zrobiłam i to w obu kolorach bo nie mogłam się zdecydować XD btw zamówienie o 7 a już mam info z dpd że nadana paczka, szacuneczek
Perlica, w gnl wyszło mi stówkę taniej za kepa niż e equishopie z kodem szewcowym
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się