Samokrytyka :)

Lotnaa   I'm lovin it! :)
16 września 2009 21:49
Dworcika może by tak kask założyć? :emot4:
Ze wstydem stwierdzam, że to element samokrytyczny  😡  Z ręką na sercu mówię, że gryzło mnie to skakanie bez kasku, ale pokusa była większa, a niestety kasku na tym wyjeździe nie miałam, bo nie planowalam w ogóle wsiadać.
Już mi Mama zapowiedziała, że mi "prawo jazdy na konia" zabierze jak mnie jeszcze raz zobaczy bez...
Lotnaa   I'm lovin it! :)
17 września 2009 08:53
Mądra mama  😉
arivle, oficjalnie zrzekam się tytułu samokrytykowovoltowego wesołego mistrza!!😀 szacun😀 hehehe a konia faktycznie masz kochanego🙂😉
arivle, konia pozazdrościć, a tobie należą się gratulacjeza takie efektowne figury!
Mądra mama  😉


Mądra, mądra 😉 Ale słucham mądrych ludzi 😉
Było patrzeć pod nogi ...  😂





Moon   #kulistyzajebisty
22 września 2009 19:03
Nikitaa, ale jaka praca zadu na drugim, ha! ;-)
Trzeba było dupę ratować  🤣
aaaa z drążków to ja też mam! Może nie takie reprezentatywne, ale do samokrytyki się nadające 😁
Ambitny Koń-Kombinator Powietrzny i Stara Baba, Co Zapomniała Jak się Drążki Przechodzi 😉


Ręka nisko, łokcie przy ciele, no ideał  😀
CeraŁ   dużo dużo zmian..
23 września 2009 09:19
Nikitaa  mój kobył tak samo robi.. xd
izydorex a jaką masz minę poważną i skupioną! Jakby wszystko było w najlepszym porządku  😀

Nikitiaa twoja kobyłą nawet jak robi takie wygibasy to jest piękna  😍
Dzionka Dziękujemy, przekaże "Helenie" na pewno się ucieszy  😀


balet?  😂 😂 😂 😂
galopada,haha.. no to jedna,druga? ee..co dalej  😂
deborah   koń by się uśmiał...
25 września 2009 18:50
galopada_, inochód nad drągami 🙂
Dyryguję:

😡
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
25 września 2009 19:45
[quote author=galopada_ link=topic=45.msg342321#msg342321 date=1253896059]


balet?  😂 😂 😂 😂
[/quote]

trochę zabawy z tym zdjęciem zamienić ziemię na wodę i wyglądałby jakby pływał
rozmazane, ale najważniejsze widać 🙂
http://img25.imageshack.us/i/skoku.jpg/
koniku, a my dolecimy?
edit - źle wpisałam adres
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
25 września 2009 20:50
i przelecieliście ?


'' o matko, prawa-lewa, lewa-prawa? jak to leciało?''
martynkakoniki, połaczyłąś drągi z ustępowaniem?
Martynka.to drugie świetne 😀

Blądek.  😲  jak dla mnie zostałaś właśnie nowym mistrzem tego wątku  😵  🙂. Zdjęcie wygląda przerażająco, mam nadziej że nic ci się po tym upadku nie stało? I gratuluje fotografowi uchwycenia takiej chwili  👍  😅
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
07 października 2009 11:08
Blądek. właśnie spadłam z kzesła  😂 jak to zdjęcie zobaczyłam !!
jaka Ty wysportowana jesteś !!! te akrobacje - zeskok z konia i stanie na rękach  !!! boskie !!  👍

..ale cała jesteś tak ?  😎
Oj, gwiazdę robiła!
Genialne ujęcie!
Ale wszystko ok?
zdjecia i filmy są boskie!!!!!!!usmiałam się setnie
w te wakacje zaliczyłam pierwszą i moim zdaniem dość efektywna glebę
stępowałam konia po jeździe i nagle srruuuu kłuso-galopem w choinki!!!!widocznie sie czegos przestraszyl i zaczął uciekac a ja?! w myślach łojezu zaraz bębdie kolizja!!! 🤔zok: gdyz z prawej pełnym galopem jechała znajoma(udalo sie jej nas wyminac)i dalej ten siwy szaleniec pędzil!!wjechalismy pelnym juz galopem (pierwszym w moim zyciu wiec mine musialam miec miszczowską!!!)i katem oka zobaczylam wielka gałąż sosny tuz przed moim nosem!a potem bylo ciemno przed oczami ,moje cialo miedzy tylnymi a przednimi nogami konia a w gębie i na okularach igły sosnowe!Wg opowiadan przyjaciółki  ktora przybiegla z rykiem i pytaniem czy zyję wygladało to makabrycznie...oprócz szramy (ktora wygladała jakbym próbowala sie powiesic!!!!!!!) oraz przerazenia w oczach nie bylo mi nic 😀   fotek niestety nie ma  🙁
aga020596 wszystko fajnie, ale przeczytaj jeszcze raz to co napisałaś i popraw błędy. W oczy szczypie 🙂
Nie, na szczęście nic mi poważnego nie ma. Tzn. bolą mnie plecy, kark przez pierwsze dwa dni głowa ale już jest w porządku.

A tu przed fikołem:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się