"sportowe wakacje" z koniem

Mia - ale skakac nie musisz wcale 😉 Jurek tez prowadzi bardzo fajnie treningi ujezdzeniowe 😉

kurcze dziewczyny, zazdroszcze wam tego wyjazdu do Rakowca. ja niestety w tym roku nie dam rady 🙁 moze za rok... 😉
wow, az 9 osob Jurek mial ?! jak ja bylam to mielismy komfort - bylismy w 3 osoby 🙂 i to sami znajomi 😀
Angeel, Kurcze wiesz co? Jeszcze się waham ... . Z jednej strony super pojechać z własnym koniem, z drugiej większe koszta i boję się, że klacz się zestresuje bardzo. Ona z tych nerwusków 😉 Muszę jeszcze to przemyśleć ... .
leksi - obozy zakończone odznaką - http://www.kjhuzar.pl/ - niestety koło W-wy
a czy w Rakowcu możliwe są treningi na ich koniach? Bo chciała bym jechać z przyjaciółką, ale ona konia nie ma 🙁
Nie wydaje mi się, żeby była taka możliwość, ale lepiej zadzwonić i spytać.
raczej nie ma takiej opcji. chyba ze sie dobrze dogadasz z Jackiem, ale on ma glownie mlode konie, wiec bedzie ciezko..
majeczka   Galopem przez życie!
11 marca 2010 06:53
Planuje wakacje a bynajmniej 2 tyg spędzić w Kwidzynie (zgrupownie) był ktoś ?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
11 marca 2010 06:59
Planuje wakacje a bynajmniej 2 tyg spędzić w Kwidzynie (zgrupownie) był ktoś ?
ale w Kwidzynie na Miłosnej,czy gdzie?
na zgrupowaniu u Państwa Zagorów?Mietka?u Jacka Z.?
z Miłosnej jak się dobrze konno pokierujesz,to przez las masz rzut beretem do Rakowca,sam Kwidzyn uwielbiam i zawsze za wrotkiem powtarzam,że gdybym wiedziała,z czego tam żyć,to bym tam mieszkała..
jeszcze jakbyś w kalendarz pomorskiego zj spojrzała i zgrała swój przyjazd z tym terminem,to pewnie się spotkamy 😉
majeczka   Galopem przez życie!
11 marca 2010 07:39
U Jacka Z. w Kwidzyniu z tego co wiem mam z Wawki jakieś 350 km, Jacek planuje to na koniec czerwca na 2 tyg.
Może dzisiaj na treningu dowiem się cosik więcej ale strasznie bym chciała tam pojechać po pierwsze ze względu na trenera po drugie nigdy nie byłam w Kwidzyniu a podobno jest fajnie.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
11 marca 2010 07:51
w Kwidzynie! odmieniamy jak Londyn (Londyn - Londynie,Kwidzyn - Kwidzynie!)
jeździsz z Jackiem?
ja się na waszym zgrupowaniu będę udzielała towarzysko  😉
deborah   koń by się uśmiał...
11 marca 2010 09:23
ja niestety nie pojawię się w rakowcu z koniem w wakacje. jeśli będę to raczej przed lub po wakacjach. Nie chce blokować terminów uczącym się.

jeśli dam radę technicznie to może czerwiec i wrzesień.

poza tym będę dojeżdżała z koniem na treningi zapewne 🙂
rakowiec zarezerwowany, jadę 3 lipca 😅 😅
deborah   koń by się uśmiał...
11 marca 2010 10:33
lipiec będzie zatem obfitował w forumowiczów 🙂
hej, a ja zapraszam do Słopca koło Kielc na zgrupowanie(skoki) do kameralnej stajni Holz Sport, miła atmosfera no i możliwość doskonalenia swoich umiejętności pod okiem uznanych trenerów: Marian Holz oraz Zawisza Holz. Serdecznie zapraszam 🙂
Ja też do Kwidzyna na pewno zawitam, skoro już będę tak blisko... 🙂 aniaaa, fajnie, ze jedziesz!
My z Fortą ruszamy w ostatnią niedzielę czerwca i zostajemy tydzień lub dwa - o ile się księżniczce znów plany nie zmienią ;P
majeczka   Galopem przez życie!
11 marca 2010 15:23
Ktoś, wybacz ale z Miłosną też są loty i wszyscy się spierają czy w Starej Miłosnej czy w Starej Miłośnie a mi to wszystko jedno bo i tak wiadomo o co chodzi, może być i Kwidzynie;-))))
Tak.
Nie wiem czy powinnam napisać tu czy w temacie o obozach, ale zaryzykuję 🙂

Szukam czegoś na wakacje, najchętniej z własnym koniem. Jesteśmy na etapie raczej początkującym, od wakacji praktycznie zastój jeździecki  🙄 . Chciałabym podszlifować zarówno siebie jak i konia. Zależy mi na wyjeździe na którym mogłabym się sporo nauczyć (i koń także 🙂😉. Piękne tereny w okół mile widziane, ale niekoniecznie, bo to mam u siebie  😉 .
Chodzi mi głównie o ujeżdżenie, bo szczególnie to u nas leży i kwiczy  🤬 ale skoki też 🙂.

Czyli podsumowując: szukam miejsca gdzie mogłabym pojechać i nie leniuchować, tylko zabrać się do roboty i czegoś nauczyć 😉 Niekoniecznie musi być to typowy "obóz". Mam 19 lat.

Szukam czegoś w woj. wielkopolskim, dolnośląskim (ok. Leszna, Wrocławia).  Najbliżej mam Annopol ale czytałam tak rozbieżne opinie o tym ośrodku, że sama nie wiem co myśleć... A blisko mam naprawdę 😉

Pomożecie?  🙇
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 marca 2010 21:22
Dziołchy a bez konia? W sensie własnego  😉

Tak mi się uroiło, że pojechałabym gdzieś na tydzień- dwa. Troszkę się podszkolić, najbardziej na świecie pośmigać po krosach, ale jeśli nie będzie, skoki i ujeżdżenie wystarczą. Znacie jakieś DOBRE  miejsca? Leci mi chyba 3 czy 4 rok bez trenera, wiec lubię jak ktoś na mnie popatrzy, ale szlajanie sie na sztywnych, nieodpowiadających trupkach średnio by mnie radowało.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
14 marca 2010 23:04
O laski, ja też się wybieram w tamte rejony ; p albo kwidzyn, albo rakowiec, chociaż przy takim obłożeniu re-voltowiczów, to wstyd się pokazać  😂
Bee na  to zgrupowanie do Kwidzyna?
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
15 marca 2010 20:06
szczerze mówiąc, to sama nie wiem. obmyślałam jakieś podciągnięcie swoich umiejętności, bo ja - wieczność bez trenera. a, że mamy oczywiście tak po cichu znajomości, i na Miłosnej i w Rakowcu, to jeszcze nie wiem.

a jak się przedstawiają cenowo te zgrupowania? może być na pw.
Znacie jakieś godne polecenia stajnie na wakacje w płd Polsce, na trening skokowy  :kwiatek: ?
Z koniem możesz próbować się do Toporzyska wybrać . Jest obóz sportowy nawet i można się dogadać żeby skakać.
Tutaj piszę, gdyż nie chodzi mi o obozy lecz poprostu miejsce gdzie mogłabym pojechać.

szukam miejsca gdzie mogłabym pojechać na tydzień, bez własnego konia
chodzi mi pobyt tygodniowy z porządnymi treningami indywidualnymi/w małej grupie skokowymi
lecz również by trener/instruktor nie zapominał o tej stronie ujeżdzeniowej 😉

byłbym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek pomysły!  :kwiatek:
Powolutku chciałabym nadmienić, że będzie możliwość przyjazdu do mnie z własnym koniem bądź bez w okresie np wakacyjnym 🙂 posiadam spore doświadczenie w konkurencji wkkw (niegdyś regularne starty w konkursach CIC**, CCI**, starty w Mistrzostwach Polski, Europy oraz start w CIC***) w skokach konkursy Małej Rundy w PL oraz poza granicami (130-135). Stajnia z halą, użytkowana niewiele ponad rok. Dobre warunki do treningu. Możliwość startu w zawodach, odznakach, przygotowanie do odznaki itd. Atrakcyjne tereny, bliskość lasów. Wszystko na miejscu. Cisza, spokój. 7 km do kąpieliska. Sympatyczna atmosfera. Kontakt bawlowicz@gmail.com, pw, gg 2196441
Szczegóły do uzgodnienia 🙂

A jedzie ktoś z was może lub był w stajni w Chynowie www.hajduki.info ?
Ja już mogę oficjalnie powiedzieć, że jedziemy z Fortą do Skibna do Pawła Spisaka 🙂 Zaliczka wpłacona, więc nie ma odwrotu 😀 Strasznie się cieszę 🙂
A do Rakowca można jechac na treningi ujezdżeniowe, czy tylko skoki?
Dzionka, do Rakowca nie jedziecie w końcu?

ja w tym roku zostaję, bo niestety nie wyrobimy się finansowo :<
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się