Służbowa Skrzynka Moderatorów

ninevet, dziękuję :kwiatek:
ja myślę, że na końskich powinno zostać.


opolanka, nadal będziesz moderować?
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
22 lutego 2010 18:50
rewir zobaczymy jak się wątek rozwinie, jeśli pojawią się wygrane w konkursach plastycznych czy kucharskich to przeniosę, jak nie to nie 🙂
wątek zamknięty
A można zrobić opcję ,żeby można było zgłaszać własny wątek do moderacji ?
Nakaszanił mi się długi link ,nie pamiętam jak się skraca i autopoprawki zgłosić się nie da.
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
23 lutego 2010 14:31
to trzeba by zapytać quanty, myślę, że spokojnie możesz zgłaszać post nad/pod Twoim i w uwagach wpisywać o co chodzi 🙂
wątek zamknięty
Dzięki .I za instrukcje na priv też  🙇
wątek zamknięty
BASZNIA   mleczna i deserowa
24 lutego 2010 12:37
Mozna by w ramach porzadkow odkleic/usunac z towarzyskich watek o wyborze modow ? Wszak juz milosciwie panuja 🙂.

http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,17165.0.html
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
24 lutego 2010 13:43
odklejony, usunięty 🙂
wątek zamknięty
Bardzo źle, że usunięty. Trzeba było zamknąć, albo olać zupełnie.

Ale tak nawiasem do wielki :kwiatek: dla ninevet za moderacje, podoba mi się.
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
24 lutego 2010 20:48
Czemu źle? To był jedynie odnośnik na towarzyskich do ankiety na końskich, ankieta jest, ma się dobrze i żyje sobie w Technicznych.
I dziękuję  :kwiatek:
wątek zamknięty
myślałam, że cały wątek, a nie odnośnik. Przepraszam, nie sprawdziłam. Wiadomo, że lepiej żeby taki temat został, może się przyda przy następnym wyborze modów 😉
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
24 lutego 2010 20:58
Po 3 dniach panowania obecnych modów już planujesz następne wybory? 😉
wątek zamknięty
Nie, oczywiście. Ale to się później przydaje, a nawet jeśli nie to i tak nie ma po co kasować 😉
wątek zamknięty
ponieważ funkcja "zgłoś" została kilkakrotnie zignorowana, quanta również zignorowała moje pw czekam na wyjaśnienie publiczne
dlaczego rewir za nazwanie ktosiny szczeniaczkiem dostała ostrzeżenie a inna użytkowniczka bezkarnie używa psich porównań a moderatorzy nic z tym fantem nie zrobili? dlaczego jest tu taka polityka?
nie chciałam tu kolejnej burzy, chciałam załatwić to poza kolejną publiczna dyskusją ale nie mam wyboru
nie jest to pierwsza tego typu sprawa gdy okazuje się, że można mnie publicznie obrażać za przyzwoleniem moderacji
jeśli quanta chce w ten sposób się pozbyć mnie z forum załatwmy to bez uciekania się do tego typu zachowań - to jest twoje forum, usuń mnie z niego jak nie odpowiadam ci jako user, bo takie zagrywki są dla mnie zwyczajnie dziecinne
wątek zamknięty
nie widzimy personalnego odniesienia do Twojej osoby
wątek zamknięty
Chyba nie trzeba być nadzwyczaj elokwentnym, żeby zobaczyć, że część dyskusji w wątku 'kto/co mnie wkurza na forum' dotyczyła osoby sznurki. To, że nie padł tam nick bezpośrednio ma oznaczać, że przymyka się oko na takie zagrywki? W sytuacji kiedy Ktosina otrzymała ostrzeżenie- również takie bezpośrednie odniesienie nie padło.

Przyznam, że odcinam się od jakichkolwiek sporów na forum, ale ta sytuacja mnie mocno zastanowiła. Wypowiedź Tani dotyczyła sznurki, Tania porównała zachowanie sznurki do zachowania ratlerka za szybką. O ile mnie pamięć nie myli, to Ktosina nie nazwała również rewir bezpośrednio szczeniaczkiem. A pamięć mam dobrą 😎 Padło tam coś na kształt, parafrazując, 'zwykłe ujadanie szczeniaczka, na które dałam się sprowokować'- nie mam czasu kopać w tej chwili na forum.

Moim zdaniem Ktosina nie nazwała bezpośrednio rewir szczeniaczkiem, ale jasno dała do zrozumienia kogo ma na myśli. Podobnie było z Tanią.

wątek zamknięty
proponuję czytać ze zrozumieniem
Wątek w dziale "konie" nie pasuje.
Ale królowa wątków słusznych i mądrych myśli inaczej i korzysta z bezkarności.
Gdybym była na jej poziomie-założyłabym wątek - "Czy Sznurka powinna odejśc z forum i przestać terroryzować dyskutantów".
Ale na jej poziomie nie jestem -na szczeście. 💃


hanoverka- z tym ignorowaniem wątku to w przypadku ankiety o ew.wygryzieniu Dworciki byłoby niebezpiecznie zignorować. Sprytne z tą ankietą. Ale działa w dwie strony. Może też Dworcikę umocnić jak jej z kolei nerwy nie puszczą. Popatrzymy.
Ignoruj raz działa,raz nie. Teraz u mnie chyba działa -bo twardo nie czytam,nikt nie cytuje tego czego nie czytam  i czuję się tak jak się czuje ktoś,kto patrzy na szczekającego ratlerka za szybą.
Jakieś małe stworzonko tak się zabawnie miota i bezgłośnie ząbki szczerzy.  😂 Takie wrażenie co do funkcji "ignoruj" mam.


rozumiem że to jest wasze przyzwolenie na wycieczki osobiste

Rozumiem zatem, że każdy z nas może obrazić innego użytkownika jeśli nie napisze tego wprost, nie użyję jego nicku bo nie będzie personalnego odniesienia do jego osoby


Zen ma rację że sytuacja była identyczna
ja proponuję jeszcze wprowadzić do regulaminu punkt że sznurkę, guli i jeszcze kilka osób można obrażać w ramach podbudowywania własnego ego bez konsekwencji
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 lutego 2010 08:11
nie widzimy personalnego odniesienia do Twojej osoby

rzecz w tym, że było odniesienie  🙄 i zauważyła to nie tylko Sznurka, do której wypowiedź została skierowana, ale również kilka innych postronnych osób. nie są to jakieś zwidy.
skoro jedna osoba dostaje ostrzeżenie za szczeniaczka, to inna powinna dostać za ratlerka. dla mnie to brak konsekwencji i straszny subiektywizm.
a może przyzolenie na obrażanie Sznurki wynika z jej niechęci do niktórych moderatorów?  😎


edit. znalazłam:
[quote author=Ktoś link=topic=2273.msg475410#msg475410 date=1265533864]
bez przesady,jakiej kłótni,zwykłe ujadanie szczeniaczka na które nie dałam się sprowokować 😉
[/quote]
imię Rewir nie pojawiło się w tej wypowiedzi, a mimo to ostrzeżenie poleciało.
wątek zamknięty
A dlaczego jedni mogą pisać dupa, a inni nie? I którym stwierdzeniem obraziłam Met? Że dała dupy? Czyli mocno powiedziane, że postąpiła źle? Sorki, ale w takim przypadku dostałam ostrzeżenie za wydawanie opinii, do których mam konstytucyjne prawo.
bo czegoś nie rozumiem, więc proszę o racjonalne wytłumaczenie

Dla mnie w ogóle śmiechu warte było nadanie ostrzeżenia Ktosinie za ujadanie szczeniaczka. Zaczynamy powoli przekształcać się w ŚK, gdzie nie wolno wyrażać niepochlebnych opinii. Przepraszam, ale każda opinia negatywna będzie wtedy musiała skutkować ostrzeżeniem, bo adresat negatywnej opinii będzie obrażony.
wątek zamknięty
Kopiuję tu do Waszej skrzynki moją wypowiedź dotyczącą Waszego-Drogie Panie Moderatorki-postępowania,a zawartą w założonym przez Was temacie.
Uważam,że wiola178 i ja zostałyśmy potraktowane nierówno przez Panie,ponieważ dostałyśmy ostrzeżenia,a inni uczestnicy dyskusji pozostali bezkarni.
Uważam,że zakładanie tematu i podpisywanie mnie jako autorki jest niezgodne z regulaminem i wnoszę o jego usunięcie.
Wyalienowanie postów o naszej stajni z tematu o pensjonatach krakowskich uważam za nadużycie władzy.


Nie zakładałam tego tematu,ani nie chciałam tego,Moderatorki zrobiły to bez mojej zgody umieszczając mnie jako autorkę tegoż wątku

Posty tu zawarte były częścią wątku o pensjonatach krakowskich,a dotyczą stajni z obrębu krakowskiego więc wpisywały się w wątek.

Zostały jednak ujęte w osobny temat,a ja jestem rzekomą autorką tegoż tematu 😲

Punkt 13 regulaminu mówi o tym,że Administrator i Moderatorki nie usuwają na prośbę uczestników postów ani tematów.
A mają prawo zakładania osobnych wątków i wpisywania jako autora osobę,która nie wyraziła na to zgody?

Wnoszę o zamknięcie tego tematu-i co Wy na to?

W pkt 1 czytam,że obowiązuje szeroko rozumiana kultura osobista oraz szacunek dla poglądów innych użytkowników.
Nie uważacie Drogie Panie Moderatorki,że łamiecie ten punkt?

Nie uważacie,że wiele razy w dyskusjach o Bodzanowie kilka osób złamało tą zasadę,a Wy nie zareagowałyście?

Podobno wg regulaminu macie karać wszystkich uczestników kłótni.
Jak ukarałyście osoby,które pisały do mnie zaczepne posty?

Nie widziałam i nie widzę żeby miało to miejsce.

Ukaranie mnie i wioli178 ostrzeżeniem uważam za nierówne potraktowanie względem innych.

Poza tym nie uważam abym któraś z życzliwych mi osób lub ja kłóciły się w wątku krakowskim.

Dementowanie absurdów następowało rzeczowo i grzecznie.

Zarówno kary na nas nałożone,jak i wycięcie części postów dotyczących naszej stajni traktuję  jako swoistą karę ustanowioną bezpodstawnie,a także jako nadużycie władzy i nie przestrzeganie regulaminu przez same Moderatorki
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
25 lutego 2010 10:31
F, gratuluje elaboratu..
wydzielanie oftopów z wątków to zupełnie normalna procedura. opcje są dwie. usunąć posty lub wydzielić wątek jeśli ma to sens.

jeśli to, ze jesteś autorem wątku stanowi problem, niech moderatorki zmienia autora na mnie na przykład.

jeśli chodzi o ostrzeżenia pozostawiam to kompetencjom moderatorskim
wątek zamknięty
Temat ten jest wyraźnie podpisany jako "wydzielony" z innego. Jeśli jest wydzielony oznacza to, że nie założyła go osoba, do której należy pierwszy post. Ostrzeżenia nadawał inny moderator, zapewne wypowie się w tej kwestii, kiedy tylko będzie na forum.

sznurko, tą sprawą się nie zajmuję, zgodnie z tym co już pisałam - nie chce, żeby zostało to odebrane personalnie. Pozwól więc, że poczekamy na odpowiedź moderatora, który podjął taką decyzję. Nie chciałabym, żeby zostało to uznane jako ignorancję z mojej strony.
wątek zamknięty
Dworcika, Ktosinie ostrzeżenie nadałaś Ty? 18 lutego jeszcze nie było nowych moderatorów, więc kto zignorował klikanie 'zgłoś do moderatora' na post Tani?
wątek zamknięty
Prosiłam, żeby wszelkie sprawy, które związane są z tym, co w danym momencie robiła Sznurka, a były związane ze mną, były załatwiane z Opolanką lub Quantanamerą. Nie chciałam zostać posądzona o jakąkolwiek stronniczość w razie decyzji, która byłaby niezadowalająca dla którejś ze stron.
Ponieważ jednak żadna z wyżej wymienionych nie zajęła się tą sprawą, zaraz po objęciu stanowisk przez ninevet i wawerka poprosiłam ich o reakcję.
wątek zamknięty
Dziękuję Dworciko za odpowiedź 😉

Ale przecież odpowiedź w tej sprawie poszła ze wspólnego konta MODERATORZY, czyli jednak Dworcika masz, chcąc nie chcąc, w niej swój głos poparcia dla nieukarania Tani ostrzeżeniem za obrażanie sznurki 😉

Ok, więcej nie zamierzam się produkować, sytuacja jak dla mnie jest zwyczajnie paskudna. I nie chodzi mi zupełnie o to, co napisała Tania, bo każdy ma prawo wyrażać swoje poglądy, ale jeśli analogiczną sytuację okraszacie ostrzeżeniem, a tej nie, to naprawdę nie pozostaje mi nic innego jak sądzić, że poszło tylko i wyłącznie o personalną niechęć do sznurki. Przykro mi, ale tak to wygląda z mojej strony.

wątek zamknięty
Met   moje spore
25 lutego 2010 11:24
A dlaczego jedni mogą pisać dupa, a inni nie? I którym stwierdzeniem obraziłam Met? Że dała dupy? Czyli mocno powiedziane, że postąpiła źle? Sorki, ale w takim przypadku dostałam ostrzeżenie za wydawanie opinii, do których mam konstytucyjne prawo.
bo czegoś nie rozumiem, więc proszę o racjonalne wytłumaczenie

Dla mnie w ogóle śmiechu warte było nadanie ostrzeżenia Ktosinie za ujadanie szczeniaczka. Zaczynamy powoli przekształcać się w ŚK, gdzie nie wolno wyrażać niepochlebnych opinii. Przepraszam, ale każda opinia negatywna będzie wtedy musiała skutkować ostrzeżeniem, bo adresat negatywnej opinii będzie obrażony.



Black Mamba dostala ostrzezenie, bo napisala, ze ktos powinien sie leczyc. bezosobowo
wątek zamknięty
Met,  zwrócono jej uwagę, to troszke inna kwestia aczkolwiek nie zmienia to faktu że ktoś interweniował, że nie uznał tego za "mało personalne" i niegroźne


mi nasunęła się jeszcze jedna wątpliwość - pomijając fakt że czekam dalej na ustosunkowanie się do wcześniej poruszonej kwestii
bo na razie to zwyczajna spychologia i dziecinne umywanie rąk

13. Administratorzy i moderatorzy nie usuwają na prośbę użytkowników tematów oraz postów.
jak jest z tym punktem?

wątek zamknięty
Met   moje spore
25 lutego 2010 11:38
nie, nie. dostala normalne ostrzezenie plus wpis w poscie: " Nie zagalopowałaś się trochę z tym sugerowaniem innym, że potrzebują pomocy lekarskiej? Troszkę kultury sugeruję"
wątek zamknięty
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,178.msg487207.html#msg487207

albo zwidy albo juz go nie ma;]
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
25 lutego 2010 11:53
F. Ostrzeżenia nadałam Tobie i użytkowniczce wiola178 dlatego, że wy jako jedyne poruszyłyście znów temat po dwóch prośbach o zaprzestanie . Byłyście w pełni świadome, że ciągnąc ten temat dostaniecie ostrzeżenie. Inni użytkownicy biorący udział w dyskusji podporządkowali się naszym prośbom i umilkli. Dlatego też ostrzeżenia nie dostali.

F. temat został wydzielony, ponieważ w pełni zdominował wątek o stajniach w Krakowie co innym użytkownikom przeszkadzało, a wy nie chciałyście zaprzestać kłótni i sporów więc dostałyście swoje miejsce na RV, by móc je spokojnie kontynuować. Inne rozwiązanie, albo przeszkadzało by innym użytkownikom, albo było by uznane jako cenzura.

Jeśli autor wątku jest problemem, to mogę go zmienić na każdego innego użytkownika ze mną włącznie.

Sznurko ostrzeżenie Black Mamby zostało zdjęte wczoraj (o ile dobrze kojarzę).
Co do reszty Twoich pytań prosiłabym o troszeczkę cierpliwości.

N.


wątek zamknięty
sznurka nikt nie ma zwidow..a Met wbrew pozorom nie jest szalona  :kwiatek:

Mialam ostrzezenie..dostalam go, bo bylam niegrzeczna  🙇

..chyba nigdy nie zgrzecznieje  🍴

😅  😅  😅
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.