Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
26 maja 2010 09:08
Sory dziewczyny. Pisze oficjalne przeprosiny, zauwazylam juz wczoraj ze faktycznie przeginam. Nie wiem co sie dzieje, faktycznie nie moze byc tak ze wszyscy sa winni a ja nie to we mnie lezy problem, nie chodzi tylko o ten watek. I tylko o forum, ostatnio mam tyle problemow ze ciagle popadam w konflikty, szukam winnych i prowokuje awantury. Zupelnie jak nie ja, przykro mi jest z tego powodu ze tak wszystkich wkurzam z tych 50 ignorow, doskonale wiem jaka jestem i to co sie dzieje to zupelnie jak nie ja. Jeszcze raz sorki.
Co do naski napisalam juz wczoraj ze naskasie wytlumaczyla i koniec kropka.  :kwiatek:
Andre   I am who I am
31 maja 2010 23:31
Wiadomo coś w sprawie naszego zamówienia? Pytam (absolutnie nie mam jakiś zarzutów, że długo idzie, siamto i owamto) tylko chciałabym mniej więcej wiedzieć czy moje ogłowia mają szansę dotrzeć przed 18 czerwca (mam zawody i miło by mi było gdyby dotarły, jeśli nie to muszę zacząć szukać jakieś alternatywy :hihi🙂.
Dołączam się do grona "dupolizów" i jestem Ci bardzo wdzięczna, że realizujesz to zamówienie 🙂 Bez Ciebie nie miałabym moich wymarzonych ogłowi 🙂
noen   A story of a fighter of our human race
31 maja 2010 23:34
OGŁOSZENIA!

[center]Ogłoszenie poza wątkiem "Ogłoszenia".
Poza tym wcześniejsze ostrzeżenie za wulgaryzmy (mimo upomnienia) i brak edycji. W efekcie wypowiedź moderowana.
[/center]
Andre, jesli dobrze zrozumialam to paczka w tym tygodniu powinna byc w Polsce.
a ja Wam powiem że odpadł mi ten okrągły diamencik w naczólku w Artemisie!!!! co za g... 🙁 i jeszcze go gdzieś zgubiliśmy w trawie;/ czyli po ptakach bo już go nie znalazłam.. ale mam okrągłego kolczyka takiego to sobie tam przykleje;D
Monny   bez odbioru .
01 czerwca 2010 10:49
Tak właśnie czekałam jak ktoś powie o tych diamencikach czy odpadną czy nie ...
noen   A story of a fighter of our human race
01 czerwca 2010 11:59
wiecie co, ja tam mam rzeczy hooksowe i nie narzekam, właśnie mi się te diamenciki trzymają juz bardzo długo, więc może była to kwestia użytkowania lub nie wiem czego, może moczyłaś to ogłowie w czymś ? Bo powiem szczerze że u mnie w stajni wszytscy mają rzeczy z HOOKSA i jeszcze nikt sie nie skarżył 🙂
Czy ktoś będzie robił nowe zamówienie, bo bym się zapisała  😎
Ogłowie mam od marca, nie moczyłam go..do konserwacji używałam pasty Stubben i Hippika. Ogłowie trzymam w domu i raczej rzadko je używam- tylko na specjalne okazje. Może mi sie trafił taki egzemplarz. Natomiast mam jeszcze drugie ogłowie z hooksa - to meksykańskie z metalowymi złotymi kostkami i używam je na codzień i do niego nie mam zastrzeżeń.
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
01 czerwca 2010 19:52
Hej jakby ktoś składał zamówienie do hooksa w czerwcu i jeśli mogła bym się podłączyć to prosze dać znać .
Sorry adrianna32 poprostu wziełam skopiowałam i tyle i sama mi doradziłaś aby umieścić to w tym dziale ,wiem powinnam czytać ale miałam mase spraw na necie i chciałam wszystko zrobić ,jeszcze na uczelnie jechać ale już poprawiłam .Dzięki za odpowiedzi na PW  ale mogła byś spokojniej pisać każdy moze sie pomylić a tyle emoikonek jest wkurzające .

DZIĘKI   😀



adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
01 czerwca 2010 21:05
gajara cos jest z Toba nie tak dziewczyno????  🤔wirek: 🤔wirek: Napisalas to w ogloszeniach kazalam
ci to usunac, bo dostaniesz ostrzezenie. Niewlasciwe miejsce na takie pytania... Napisalam Ci 4 pw z dokladniutkim opisem ile to wyjdzie!!!! Napisalam dla jasnosci, ile kosztuje korona. I wszystko Ci wytlumaczylam ze wiedzialas jasno siedzialam nawet z kalkulatorem zeby wyliczyc co do zlotowki. A Ty teraz tu? Chyba 🙇  🤔wirek: a cos z Toba nie tak, tym bardziej ze pytasz o te same przedmioty....  🙇 🙇  🤔wirek:

Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
01 czerwca 2010 21:37
Adrianna, jakie Ty masz prawo, żeby kogokolwiek oceniać co jest z kim nie tak ? Albo komuś kazać ? Od tego są modzi... Przepraszam, ale aż ciśnie się na usta: przyganiał kocioł garnkowi! może Gajara nie dostała Twojego PW, zagubiło się jej gdzieś w skrzynce,  albo po prostu nie ufa Twoim obliczeniom - po tym jak doszłaś do wniosku, że dołożą Ci do ściągaczki czy coś takiego.  😉
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
01 czerwca 2010 22:08
Felinka pw doszlo, bo pisalysmy na ten temat. I to nie malo gdy by nie wierzyla to by napisala ok dzieki a nie 10 pw na ten temat i jaka jest jakosc i inne bzdury. To tak jak pisac w 3 watkach jedno pytanie.  🤔wirek:  Pisalam z nia godzine i po co? Po drugie chyba nie czytalas ze zrozumieniem bo nie doszlam do takiego wniosku, tylko tam byl pytajnik.... I w ogole dziwnie wyszlo oczywiscie wytlumaczylam to poprostu cos odjelam i stad ta cena. Tak ze wyluzuj bo tu mam racje, nikogo nie oceniam....  🙇
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
01 czerwca 2010 23:50
Były to cztary emaile Przepraszam śpiszyłam się i z rozmachu zamiast pierwszego zdania całość skopiowałam i wkleiłam ,poprostu przepracowanie ,złe samopoczucie wszystko sie nazbierało ,Lae juz poprawiłam a jedną pomyłke mogła byś mi wybaczyć .Dziękuje za twoje obliczenia nie widze powodu bym miała Ci nie ufać . 
Dziewczyny  😉
Sugeruję, żebyście wyjaśniły to sobie na PW, o ile jeszcze coś zostało.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
02 czerwca 2010 00:13
Tak jest Panie generale, ale juz wszystko jest wyjasnione. Ok gajara.  :kwiatek:
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
02 czerwca 2010 14:07
Ok adrianna32  :kwiatek:  🙂
Do wszystkich zamawiających ze mną: Paczka powinna być w Polsce 14 czerwca. To informacja na dzień dzisiejszy. Ostrzegam że ten termin moze się o kilka dni przesunąć.
Hej-wiecie czy Naska juz ma dostep do netu? bo wysłałam adres do wysyłki ale nie wiem czy doszedł....... 🤔
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
02 czerwca 2010 17:18
boswell obawiam sie ze wiemy tyle co Ty.
Raczej ma, bo wczoraj była aktywna - wystarczy spojrzeć na profil. Tak, że spokojnie...
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
02 czerwca 2010 18:21
Pokemon a czy ktos tu krzyczy?
Jeszcze nikt nie krzyczy ale coś dziwnie to wszystko wygląda. Wcześniej była wina banku, ok, rozumiem. Ale z tego co ostatnio pisała pieniądze dotarły już do Hooksa więc co teraz? Coś się rusza?
Inne zamówienia jakoś się realizują więc to raczej niemozliwe zeby hooks nas olewał... 🙄
a jakie zamówienia?? Ktoś jeszcze z polski zamawiał??
Zamawiała naska. Bo to nie jest to samo zamówienie co Twoje xxagaxx, prawda? Tamto się już od kilku tygodni telepie i nic.

Inne zamówienia jakoś się realizują . 🙄


o te inne zamówienia się pytałam. Wiem ze Naska zamawiała.
Hmm... no w sumie pisałam to patrząc na Twoje zamówienie. A czy wcześniej ktoś zamawiał to nie wiem bo nie śledzę wątku od początku ale mamy już 33 stronę więc może tak 😉

no w każdym razie - wiadomo czy Hooks się odezwał w naszej sprawie?
Ramires nikt z Polski oprócz Naski chyba nie zamawiał, wiec trudno stwierdzić jakie hooks ma podejście i czy robi problemy czy nie.
Naski zamowienie jakos teraz ma dotrzec do Polski. Dlatego zbierala i ogarniala adresy.
A zbierała i ogarniała?  🤔
No ale dobrze ze już do nas idzie. 💃
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się