Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

Monny   bez odbioru .
21 maja 2010 23:56
Ale zrozumcie, że nie każdy jest codziennie na necie 24 na dobe.
Monny, a kto mówi o codziennym pisaniu? wystarczy raz na kilka dni. Ale jak my nie dostajemy informacji przez dłuższy czas to zaczynamy się denerwować
Monny   bez odbioru .
22 maja 2010 09:41
Ja wiem ze moze się przedluzyc ale naska tu wpada raz na kilka dni zeby poinformowac tylko ze nic nie wiadomo....  🙄  😵


Stwierdzam po tym co piszecie.
Jeśli sama nic nie wie to nie może was skłamać i mówić coś co byście chciały usłyszeć.
Trochę wyrozumiałości.
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
22 maja 2010 11:34
Ja uważam, że powinniśmy Naskę po rękach całować, za wyrozumiałość i poświęcenie wolnego czasu na NASZE(!!!) zamówienia. Tym bardziej, że nie zarabia na ogłowiach jak xxxagaxxx tylko załatwia ogłowia po cenie sklepowej. Zrozumienia trochę...
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
22 maja 2010 20:53
Monny wiesz? Jak bym wplacila tam 300 zl to pewnei bym to olala, ale nie kazdy kupuje oglowie za stowe, wyslalam sporo kasy, wiec mam prawo sie denerwowac nie?  🙇
Monny   bez odbioru .
22 maja 2010 21:55
adrianna32, ale o co Ty się martwisz? Że nie dojdzie? Że kase stracisz? Bo ja nie rozumiem.
Przecież Naska nie robi tego zamówienia pierwszy raz. Ona wie co robić.
Jeśli tak się denerwujesz to następnym razem po prostu zamów sama, bez pośredników.
aga - ja też chętnie się dołączę do kolejnego zamówienia 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
22 maja 2010 22:17
widze że i tu zrobiło sie małe forumowe bagienko  🙄
deb yy, co masz na myśli?

Ja też się trochę boje o to zamówienie bo wpłacałam pieniądze już ponad miesiąc temu a postępu brak. Mam nadzieje, że sie nie przejade i tyle.
Licze na uczciwość naski 😉
deborah   koń by się uśmiał...
22 maja 2010 22:40
Ramires, że jak tylko coś nie idzie jak po maśle to zaraz insynuacje i obgryzanie paznokci.
a już komentarz że aga robi coś zarabiająz a naska nie zarabia? po co takie teksty 🤔
Monny   bez odbioru .
22 maja 2010 23:06
Ja poznałam Naske osobiście i mogę was zapewnić, że jest to osoba uczciwa i wie co robi.
A klientem byłam upierdliwym, bo co sie zdeklarowałam, że po naczółek przyjade to nie przyjechałam. I się nawoziła, nawoziła ale suma sumarum cierpliwie na mnie czekała.
deborah   koń by się uśmiał...
23 maja 2010 07:41
ma ktoś z Was to ogłowie?

ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
23 maja 2010 08:32
ddeborah zamówiłam to ogłowie jeszcze w grudniu 🙂🙂🙂
Jak tylko się doczłapie (w sumie to już bliżej niż dalej do trzymania go w łapkach)
to zdam relacje...
Ogólnie to robienie sraczki z powodu zamówienia uważam za zbędne-niczego to nie przyspieszy
, po prostu z hooksem bywają problemy i tyle.
Ja w każdym razie czekam sobie cierpliwie 🙂 miesiąc w tą czy w tamtą różnicy mi już nie robi.
Nie zmienia to faktu, że też bym chciała już mieć to ogłowie 🙂🙂🙂
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
23 maja 2010 10:29
deborah, ja zamówiłam takie, tyle, że te tańsze, czarne, też chciałabym coś na ich temat się dowiedzieć  😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
23 maja 2010 10:32
Zdeje się że Aga ma tego meksykańca tylko że w kolorze ciemnego brązu.
deborah   koń by się uśmiał...
23 maja 2010 11:53
ja potrzebuję brązowe właśnie 🙂
Tym bardziej, że (Naska) nie zarabia na ogłowiach jak xxxagaxxx tylko załatwia ogłowia po cenie sklepowej.

😲 komentarz kompletnie nie na miejscu, a zarzucanie czegoś takiego xxadzexx znaczy tyle, że nie zamawiałaś dzięki niej.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
23 maja 2010 12:52
Wiesz? Przeczytaj moje posty ze strony 2 wczesniej bo mam wrazenie, ze spisujesz dokladnie to co mowilam. Chyba mam prawo wiedziec co sie dzieje z moimi pieniedzmi? A jesli jeszcze nikt nie odpisuje to co? Tak jak bylam wyrozumiala dla naski tak wy tez musicie troche byc? Gdy by nie zamawiala ona to kto inny, z reszta sama jej mowilam ze powinnysmy sie jej zrzucic na jakies oglowie za zamowienia, wiec wyluzujcie co? Ciekawe jest rowniez to ze xxaga zamawiala pozniej niz my a jej zamowienie juz dawno bylo w Polsce wiec? Chyba moge sie niecierpliwic?  🤔
Monny   bez odbioru .
23 maja 2010 13:05
Widocznie zamawiała coś co było dostępne od razu. A w Naski zamówieniu widocznie jest coś na co trzeba poczekać.
Koniec kropka.
deborah mi też się to meksykańskie bardzo podoba, tylko, że ja bym czarne chciała, ale nie mogę sobie wyobrazić jakby Reszce w nim było i nie mam pojęcia jaki rozmiar musiałaby mieć, skoro taka dziwna ta rozmiarówka jest, a ona ma jednak kawał głowy🙂
Widocznie zamawiała coś co było dostępne od razu. A w Naski zamówieniu widocznie jest coś na co trzeba poczekać.
Koniec kropka.



nie poczekać, bo z tego co naska pisala to pieniędze do HOOKSA nie dotarły. A to jest spora różnica, czy nie ma na stanie sprzetu, czy pieniędzie przez miesiąc nie wpłynęły na konto hooksa.
Siss no muszę Cię zmartwić ale ja na tym nic nie zarabiam. Ostatnio ściągałam kilka sztuk ARTEMISÓW po wyższej cenie, ale na to mam swoje powody. Nikogo nie zmuszam do zamawiania ze mną. Już kiedyś pisałam ile osób jest zaangażowanych w wysyłkę z hooksa. Zwłaszcza że ciągle się coś przeciąga.

Tulipan, Deb jakby co to piszcie 😉 Bo to już ostatnie zamówienie (przynajmniej do października) jakie będę robić 😉
aga - to robisz teraz jakieś ? bo ja już się w tym wątku nie odnajduje 😉
Tulipan poszło pw 😉

Deb ja mam to ogłowie:



Wygląda podobnie do tego co wstawiłaś ale jest droższe. No i pewnie skóra trochę lepszej jakości.

Tulipan poszło pw 😉

Deb ja mam to ogłowie:

[img][img]

Wygląda podobnie do tego co wstawiłaś ale jest droższe. No i pewnie skóra trochę lepszej jakości.



a masz może zdjęcie na koniu? i jak jakościowo - zadowolona jesteś?
Mam. Wystarczy przejrzeć wątek. Wstawiałam zdjęcia już kilka razy.

Używam go do hackamore, i jakościowo bardzo mi się podoba. Zafundowałam mu kąpiel jednodobową w oleju i skóra zdecydowanie zmiękła 😀 Teraz jest boskie.
Ok przepraszam w takim razie później przejrzę🙂 bo nie jestem na bieżąco w tym wątku, a ostatnio zaczął mnie kusić jakiś meksykaniec na kros i skoki nie musiałabym wędzidła przepinać.
Dużo do przeglądania nie masz 😉 8 str wątku
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
23 maja 2010 20:06
xxagaxx  nie neguje tego co robisz, każdy orze jak może na zasadzie "kto kombinuje ten żyje, taniej kupie, drożej sprzedam to wódki się tez napiję..." a widziałam, ze sprzedawałaś ogłowia po 360(?)zł więc drożej niż na stronie hooksa. Naska natomiast sprowadziła (przynajmniej poprzednim razem) ogłowia i artykuły po cenie sklepowej. tylko tyle...
deborah   koń by się uśmiał...
23 maja 2010 20:34
xxagaxx, mi sie to tańsze podoba ze względu na wodze do kompletu i cieniusieńki skośnik od nachrapnika
199 KR to jakaś śmieszna cena mam nadzieję, ze nie będzie totalnym chłamem
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się