Bryczesy

a ja to też jestem 'inna' ale w druga strone z tego co widze, nie nawidze kalesonow czy rajtek pod spodniami i bryczesami i całą zimę rowniez ostatnia przejeździłam w zwyklych bryczesach nie majac nic pod nimi🙂😉) co prawda jeżdżąc na hali, ale jakimiś softshelami czy sztruksowymi bym nie pogardziła na ta zime, wiec trzeba sie bedzie porozglądać.
kotbury Ja swoje ocieplane Lugany kupiłam za 500zł  🤔wirek: I sa za duże  😵

Ja wszystko dam żeby nie marznać

Majeczka 400zł to okazja?  😁
Moon   #kulistyzajebisty
07 października 2010 15:26
ja po noszeniu pikeur nie założe fairplay nawet z dopłatą
No ja już też nie, nie ma mowy, mam nauczkę i tyle. ;-)

To już moje staaare Catago zielone (Co mnie podkusiło, żeby kupić zielone brycki?!  :ke🙂, mimo tego że wyblakły od słońca to mimo swoich prawie 4 lat materiał jest taki sam, nie zmechacił się ani nie rozciągnął.
Ja chyba się skusze na białe z okser  🤔wirek:
majeczka   Galopem przez życie!
07 października 2010 16:08
Dramka, wg mnie tak bo mam gwarancje jak coś jakby były daphne różowe to bym się pół sekundy nie zastanawiała
majeczka Gwarancje na co??  🤔

Daphne widziałam w świat koni  😁
majeczka   Galopem przez życie!
07 października 2010 18:43
było to już wałkowane w tym wątku kilka razy, gwarancje na zakupiony towar, jeśli mam wydać sporo kasy na spodnie to nie chce żeby się potem okazało że mają np wadę fabryczną i nic z tym nie można zrobić.
Są w ŚK ale ani nie w promocji ani nie mój rozmiar
Jakie są bryczesy pikeur z mikrofazą?  🤔
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
12 października 2010 18:40
http://www.equiversum.pl/usg-usg-bryczesy-damskie-nadine-p-1257.html?osCsid=c2e242a08880918e74f08ae44a35c935
czy ktoś miał to czynienia z tymi bryczesami lub tej firmy? 🙂

lepiej zainwestować w takie czy pikeur'a?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 października 2010 18:56
Medziiik, kup sobie pikeury,miałam usg two tone czy jakoś tak...koszmar,lej układał się masakrycznie,krok miałam jak kiepski raper 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 października 2010 19:07
gdzie najtaniej dostanę takie bryczesy cavallo:

i czy w ogóle dostanę?
podłączam sie pod prośbę 😀 są cudne  😍 😍
Ada   harder. better. faster. stronger.
12 października 2010 19:39
😵 to i ja, cudne to mało powiedziane  😜
majeczka   Galopem przez życie!
12 października 2010 19:57
a jak miałam je na sprzedaż około rok temu to po miesiącu łaskawie się sprzedały były nówki i poszły za 220 zł...
majeczka Cavallo nie mają powodzenia  🤔

Medziiik Zdecydowanie PIKEUR ❗ Ostatnio koleżanka sobie kupiła USG, lej od razu zmechacił się jak w Fair-play, porażka za tą cene  🙄
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 października 2010 20:04
ale to było rok temu! rok temu to ja nawet na volte nie zaglądałam. no i nie miałam pasującego czapraka :P
gdybyś miała teraz to za 220 biorę z miejsca  😁
Gdyby ktoś gdzieś kiedyś przypadkiem znalazł takie: http://www.okser.pl/pikeur-bryczesy-lugana-kratke-p-3149.html
w wersji kolorystycznej 1, 2 lub 5 tylko za bardziej przystępną cenę niż w linku  😉 będę niezmiernie wdzięczna za jakąś informacje  :kwiatek:
Parę dni temu były na allegro granatowe ,ale rozmiar 34 chyba. W ogóle czy tylko mi się wydaje ,że straszna bieda na allegro jeśli chodzi o markowe bryczesy?
A ja podbijam wcześniejsze pytanie. Co to za bryczesy z mikrofazy ??
?? ??
Czy orientujecie się może czy takie bryczesy można zwęzić? Kupiłam rozmiar 36, ale są nieco za szerokie, bryczesy mają pełny lej (na zdjęciu krótki), podwójny ścieg po zewnętrznej stronie nogawki  http://www.okser.pl/hh-bryczesy-damskie-morpho-p-5500.html
Wdzięczna jestem za każdą pomoc!!! 😀
Trolinka Bieda bo nikt porządne dobre bryczesy nie sprzedaje.

bulet1 U krawcowej jeżeli jest szew po stronie zewnętrznej bo np. cavallo nie posiadają.
gdzie najtaniej dostanę takie bryczesy cavallo:

i czy w ogóle dostanę?


Ha! Znalazłam! 349 zł - Equi sport w Baranowie pod Poznaniem.
Mają jeszcze gładkie całe zielone z granatowym lejem- kolory idealnie pasujące do eskardona navy green!
I błekitne z granatowym lejem.
BTW osobiście uważam, że 350 zyla za cavallo z pełnym lejem ze sklepu to bardzo dobra cena.

"Mają jeszcze gładkie całe zielone z granatowym lejem"

brzydkie jak kupa  😁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
19 października 2010 22:01
kotbury, dzięki. ale mnie ta konkretna kratka ciągnie  😉 💘

jestem gotowa je ściągnąć z niemcolandii czy gdzie je kto znajdzie  😵
majeczka   Galopem przez życie!
19 października 2010 22:25
a mi się wydawało że to właśnie tą kratkę dopadła
kotbury, dzięki. ale mnie ta konkretna kratka ciągnie  😉 💘

jestem gotowa je ściągnąć z niemcolandii czy gdzie je kto znajdzie  😵


No jest i kratka i gładkie.
I jedne i drugie kosztują 349pln.
Sei dawaj swój rozmiar cavallo to ci sprawdzę czy ten mają i jak coś to się dogadamy i ci je kupie i wyślę.

Z tego co pamiętam mieli jedne 76 czyli przedłużane 38; normalne 38 i normalne 36.
U mnie jest tak z rozmiarówką cavallo, że pikeury nosze wsyztskie 38... a cavallo 38 są ciasne i mam dwie pary 40 (i te są stosunkowo luźne ale dobre)
kotbury to mnie rozwaliłaś... Ja noszę normalnie 76, natomiast pikeury mam 80 bo inaczej jest ciasno.. Czyli nie mam co marzyć że wejdę w 76 Cavallo??
76 nosisz normalnie w jakich bryczesach?

Pikeur nie trzyma rozmiarówki ale cavallo wypadają szczuplejsze niż PIKEUR. Zależy też od konkretnego modelu.
Fair Play i Euro-Star. w 38 też wchodzę, ale wolę dłuższe. Mam jedne Pikeury 38 i są ciasnawe i krutkie ale się wciskam... I te Cavallo sa cudne, ale kurcze wychodzi że na te 76 będę za gruba ;/  👿
sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 października 2010 17:42
ja chyba też  😕
jak ja mam w pasie 74-76 a w biodrach dobijam do 100  😂 i wzrost 176 to może być kiepsko...
ale kotbury, powiedziała że pomierzy  :kwiatek:

w ogóle dobre są bryczesy cavallo? ja nie w temacie. wożę się tylko w kyronach (40) i hkm'ach (38).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się