Bryczesy

xxagaxx, eqode mogę przymierzyć
A propo MD, ma ktoś te ich białe na zawody?
Flygirl, przyjaciółka ma Conpression, nie bierz..
Po pierwsze okropnie widać nawet to, że masz smaczka w kieszeni. Wygląda to okropnie. Wiem, że to może brzmieć głupio, ale jak włożysz telefon do kieszonki, to jakbyś trzymała tam całego PC-ta, okropnie się to rzuca w oczy. Plus nie doprały się już po pierwszych zawodach...
Sankaritarina, mam stare pikeury z wysokim stanem i zwykłe codzienne dżinsy w których jeżdżę - niezbyt wygodny jest dla mnie ten wysoki stan, wbija mi się w fałdki 😉 Jodhpurów jest mało, szczególnie że potrzebuję nieco dłuższą nogawkę, bo nie trawię jak mi się kończy powyżej kostki.
Sankaritarina, - tak, mogą 😂 Mam (z nowszych, silikon) uważaj: 176 młodzieżowe Patrizia, w które wchodzę, 36 legginsy Gwen, wchodzę, 38 Jeska - obecnie nie wchodzę, 38 Tessia - są nawet ciut za duże, białe 38 i 40 z klasycznymi lejami - pasują. Czyli mam rozpiętość 36-40 w szafie i raz pasują, raz nie 😂

Co do różnicy - też sobie nie wyobrażam wrócić do horze/hkm. No nie leżą, marszczą się, często mi wiszą w kolanach od nowości, muszę naciągać przy wsiadaniu, a i tak ryzykuje obtracie. Materiał nie taki i często jeszcze wyglądam w nich jakoś tak mało szczęśliwie.
edytowac nie mogę, miałam na myśli EGO7 przecież, bo Eqode to podmarka Equiline przecież, więc pewnie lej się zuzyje równie szybko co w Equiline, chyba że leje są inne niż 4 lata temu teraz.
Sivrite o niee, przykro to słyszeć, w takim razie nie będę ryzykować. Chyba spróbuje te Ego, a nawet jeśli nie będą tak wygodne jak MD, to aż tak często na zawody nie jeżdżę, przeżyje raz na sto lat.😅
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
29 kwietnia 2024 17:02
Perlica, mam Eqode DARCEY S Full Grip i jakoś d...y mi nie urwało. Kupiłam je na promce w cenie HKM i jeździ mi się w nich jak w HKM. Ja tam różnicy nie czuję i do tego jak dla mnie maja zaniżone rozmiary. Większość bryczesów mam 40, niektóre 38 a Equode musiałam wziąć 44. I z tego napisu na udzie kryształki zaczęły odpadać już po pierwszym praniu.
Właśnie dostałam maila, że Maya zrobiła białe w wersji Function, czyli moje ulubione. Może będą lepsze niż te Compression.😁
Constantia, Equiline to włoska rozmiarówka, 44 to 40
Constantia, ja też Eqode miałam u szybko sprzedałam. Okropne
A ma ktoś może Ariaty? Jak one się spisują?
@flygirl, a te MD Function to kupujesz w swoim normalnym rozmiarze? Czy raczej rozmiar mniejsze brać?
W swoim normalnym.🙂
Co oprócz płynu do płukania może sprawić żeby silikonowy lej mniej się lepił? Kupiłam, bryczesy są świetne i wygodne ale ten efekt klejenia dla mnie nie do przejścia 😬
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 maja 2024 15:20
Churros, a jakie kupiłaś? Bo ja szukam czegoś, co będzie się właśnie kleić 😂
Facella, model 900 z Fouganzy. Z tym że w nich ten silikon kończy się na górnej części uda i nie wiem co bardziej mi przeszkadza - samo klejenie, czy ta różnica w klejeniu pomiędzy kolanami i udami, a poślizgiem na pośladkach 😵
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 maja 2024 17:44
Churros, o nie, ślizgającego tyłka nie chcę 🤣
Moon   #kulistyzajebisty
09 maja 2024 08:01
A ja absolutnie, totalnie zakochałam się w brykach Brave Pants! 💖
Dobre rozmiarówką (w niektórych firmach mam tak, że albo mieszczę się w pasie, a nogawki wiszą, albo wciskam doopsko na styk, żeby dół był dopasowany x.x), mają przebossssski materiał, który nie łapie brudu i kurzu (plus jeszcze akurat szary kolor wzięłam :P) - przeciurałam je w "robocze" dni w stajni, noszenia siatek siana, słomy, wiader z wodą, czy sypania owsa i wciąż wyglądają jakbym się wyjęła dopiero z szafy. Dość gruby silikon, wygląda na taki, który nie odpadnie po drugim praniu 😅 póki co skrzypi mi o siodło, ale absolutnie nie powoduje przesuwania się spodni w trakcie jazdy (nienawidzę tego, a brrrrr) I póki co stosunek jakości do ceny jest naprawdę na plus.
Czaję się jeszcze na niebieskie, bo mają piękny odcień, ale walczę ze sobą, że nie potrzebuję kolejnej pary, bo nie zabiłam jeszcze poprzednich par PS... 🤣😜
Moon, a gdzie kupowałaś? Zamówiłam sobie Mayę z Waszych polecajek, ale wpadła premia i czaję się jeszcze na coś.
Moon   #kulistyzajebisty
09 maja 2024 17:56
Ania1988, najlepiej uderzyć na oficjalnym polskim instagramie: https://www.instagram.com/thebravepantsco_poland/ albo na FB do Justyny Badaszko 🙂
Moon, - a w jakiej cenie? Ten błękit faktycznie piękny 😍
Wow cena na oficjalnej stronie trochę zaporowa https://www.thebravepantscompany.com/shop/Breeches-c130361550
Zuzu., tam masz opcję różnych walut, przerzuć sobie na PLN.

BTW też polecam. Materiał petarda!
Tylko taka ciekawostka, ponieważ to druga półkula, obecnie mają kolekcję zimową, cieńsze leginsy będą dostępne dopiero od września /października.
Screenshot_20240509_211835_com.gbox.android.jpg Screenshot_20240509_211835_com.gbox.android.jpg
Nie moge znaleźć nic o tej firmie : Andrea Landina

https://andrealandina.pl/pl/p/Legginsy-jezdzieckie-z-pelnym-silikonowym-lejem-granatowe-Core-Aztec-Diamond/399
i tą kurteczkę:
https://andrealandina.pl/pl/p/Granatowa-kurtka-jezdziecka-Fitted-Jacket-Aztec-Diamond-/405
Ale żadnej opinii, nie wiem kto tym handluje, nie znam nikogo kto widział na żywo, a na fb mnie prześladuje to ciagle, no masakra🙃
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
10 maja 2024 20:47
Perlica, tego sklepu nie znam ale ja robiłam kilka podejść do Aztec diamond i szczerze mówiąc nie polecam. Ale że moje podejście ostatnie było X lat temu (bo mnie wkurzyli na maksa) to nie wiem jak jest teraz, może się zmieniło coś na lepsze. A miałam ich produkty od samego launchu marki :/ początkowe modele były super (mam do dziś ich pierwszy base layer I jest świetny) ale im większy mieli sukces, tym z czasem jakość poszła w dół. A ceny w górę 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się