Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

Rudzia   Dwie Złośnice:)
22 października 2010 21:17
Dzieki dziewczyny🙂
Grunt to byc pozytywnie nastawionym 😉 Szczegolnie jak coraz paskudniej za oknem sie robi:/

Gosic jakie piekne jesienne fotki, az sie cieplej robi🙂 Super wygladacie🙂

wątek zamknięty
Hypnotize – dzięki! :kwiatek: dokładnie… Potrzebowaliśmy czasu, by tę więź wytworzyć, ale to takie niesamowite… czuję, że to nawet dużo więcej niż łączyło mnie z Siwą… Współczuję braku czasu, wiem co to znaczy… ale Pinio chyba nie narzeka! 😉 wygląda kwitnąco!
Kujka, Ewuś   – dziękujemy! Następne miały być pojutrze, ale odpuszczamy, bo to halówki i trochę boję się przejścia otwarte-hala, dlatego może jedziemy albo za 2 tygodnie halowe ujeżdżenie, młody zapozna się z Partynicką halą przy okazji, albo Leszno (tam mogę przyjechać dzień wcześniej i koń pozna halę). A potem za kolejne dwa są już na 100% pewne skoki na Partkach, halówki. Do tego czasu zdążymy kilka razy pojeździć wyjazdowo na hali u znajomych, więc plan dobry 🙂 A póki co bawimy się, relaksujemy, terenujemy… ujeżdżeniowo nie mam co rzeźbić, bo jest tak idealnie, skokowo także super, kicamy teraz tylko na spokojnie gimnastyki właściwie… Nie mamy parcia na starty, ale będziemy startować w tym roku jeszcze, bo chcemy się oboje z koniem rozwijać. Na razie jeździmy sobie na spokojnie i bardzo rekreacyjnie, oczywiście mamy też dosłownie raz na jakiś czas treningi, które są WYBITNIE udane mimo trybu pracy…no jest tak cudnie!
Chuda – dziękujemy! Zdrówka dla Twojego!
Amnestria –no śliczności po prostu!
Maleństwo – gratulacje! Taka urocza z Was para! 🙂 8 lat, rany, super!
Atamanka – tak, to prawda! Dlatego jestem taaaaaka szczęśliwa, jest taaaak cudownie!
Orzeszkowa – oj maaaam! 🙂 linka zapomniałam wrzucić, ale gafa! Proszę bardzo:  http://picasaweb.google.com/xdarolga/KorabPadokowoZimowo#
Rudzia – jakie pozytywne foto!
Gosic – super wyglądacie! Piękne jesienne foty!



Dzisiaj znowu kantarkowo, ale już w siodle 🙂 Odwaliliśmy całą robotę, nie tylko spacerowanie. O, na przykład były ustępowania, nawet w kłusie i galopie!
W pierwszym galopie zadek miał wprawdzie bardzo wesolutki, ale to były takie radosne bryki, nie po złośliwości 🙂 Machnął parę razy i wziął się za robotę 🙂
I kicnęliśmy sobie taką mini sztalkę na kantarku! łiii, ale fajnie! Full relaks, podprowadzić się dał bez problemu, czekał i sobie kicał spokojniutko!
Dobra, już nic nie mówię! 😀 Kocham go, kocham wszystko i wszystkich, jest cudownie!
wątek zamknięty
Rudzia   Dwie Złośnice:)
22 października 2010 21:43
darolga przepiekne te zimowe foty🙂
Super ze tak Wam fajnie wspolpraca wychodzi🙂 My ostatnio zaliczylysmy udana jazde po lace na sznurku. Nie dosc ze kobyl pod calkowita kontrola to i lotne nawet porobilysmy 😀
wątek zamknięty
Amnestria BRAWO!! Młody jest piękny, absolutny słodziak 🙂 Przywoź go do nas jak najszybciej, boks na pewno się znajdzie 🙂 Super, wreeeeszcie 😀

maleństwo gratuluję pięknej rocznicy - zazdroszczę 🙂 No i fotka boska, kumple na 102 z nich normalnie 🙂😉 Aż zatęskniłam za Dzionym strasznie 🙁

Jeszcze parę fotek by maleństwo  :kwiatek:

wątek zamknięty
łał ale Dzionka tutaj dawno nie było! Pięknie chłopak wygląda 🙂
wątek zamknięty
Mia, nie było go, bo się byczy - jakoś nie mogę ogarnąć własnej czasoprzestrzeni żeby regularnie go ruszać, ale myślę, że nie narzeka jakoś strasznie 😉 Dzięki, miło mi 🙂!
wątek zamknięty
oj rozumiem co to znaczy gimnastykowanie się, żeby te kilka razy w tygodniu koń pochodził (nam jakimś cudem na razie się udaje ...) A Dzionek na pewno nie narzeka, zresztą widać po nim 😉
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
23 października 2010 09:09
Dawno nas tu nie bylo.
Brak fotografa to brak zdjec i brak bycia aktywnym na forum😉

hehe, widze, ze u was pozowanie "z uszami" wymaga podobnej pomocy jak próba zrobienia fotki Kaszowi 🤣


[quote author=maleństwo link=topic=14622.msg744447#msg744447 date=1287752215]
Ktoś poznaje tych dwóch waryjatów?  😉
[/quote]
ja wiem! ja! mogmogemoge?? 😁

super Łoś wyglada, pamietam go z niektórych starszych zdjęć i zazwyczaj nie robił "wrazenia", a teraz - fajnie 🙂 taki zmamuciały padokowy luzak 😀


Dzionka, boska pierwsza fotka Dzionka 😀 ileż w nim ekspresji 🤣
wątek zamknięty
caroline, też myślę, że Łoś wygląda teraz 100 razy lepiej niż na starych zdjęciach 🙂 A Dzionek na pierwszym zdjęciu faktycznie mistrz, od razu ustawiłam sobie tapetę na lapku 😀

Pożalę się - u nas w stajni dzisiaj hubertus, a ja za 15 minut ruszam do pracy, a potem na staż do 16:30 :/ SUPER...
wątek zamknięty
Rudzia   Dwie Złośnice:)
23 października 2010 10:16
[quote author=Rudzia link=topic=14622.msg744779#msg744779 date=1287774003]
Dawno nas tu nie bylo.
Brak fotografa to brak zdjec i brak bycia aktywnym na forum😉

hehe, widze, ze u was pozowanie "z uszami" wymaga podobnej pomocy jak próba zrobienia fotki Kaszowi 🤣


Hehe no jest to nie lada wyzwanie, aczkolwiek ostanio "przykurcz" miesni usznych zaczyna powoli sie rozkurczać, uszy sie uelastyczniają, robią sie bardziej ruchome 😉 i sa momenty takie:



wątek zamknięty
Rudzia piękny ten twój łaciaty. 😍
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
23 października 2010 13:48
Ojejku, caroline, darolga, Dzionka - dzięki :kwiatek:

Caro, on w ogóle, jeśli wierzyć opiniom, lepsze wrażenie zawsze robił na żywo niż na zdjęciach, bo mało fotogeniczny jest jakiś. No i w ogóle, ma dość, hm, dyskusyjną urodę 😁
Dodatkowo ja jakoś nigdy nie umiałam go dobrze jeździć, on jest mało jezdny, osoba większa ode mnie radzi sobie lepiej - także to wszystko pewnie składa się na taki a nie inny obraz. Trudno się mówi, najważniejsze, że go sobie mogę mieć i już niczego nie "musieć", bo i tak się nie da 😉
wątek zamknięty
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
23 października 2010 15:17
Dodaje moje fotki z jazdy po 1,5 rocznej przerwie 🙂 Mardyta nie musze Wam chyba przedstawiac 🙂 Wielkie podziekowania dla Wrotka i Ktosinki  :kwiatek:  Foto by Strzyga 🙂   👍
A tutaj reszta 🙂
http://re-volta.pl/galeria/album/1224
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
23 października 2010 16:06
xxFlygirlxx, ja nie Rudzia,, ale powiem, że to ONA  😁
wątek zamknięty
a my mieliśmy dzisiaj little session by Ewuś 😉

wątek zamknięty
a ja miałam sesje by Anaa ;P

wątek zamknięty
Obie sesje prześliczne!! 🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny, dwie ostatnie sesje boskie!!
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
23 października 2010 17:30
Anaa, Ewuś, mrau, pięknie  😀

Dzisiaj miałam chyba najgorszy trening od dawna. Ruda odstana, widownia przy ogrodzeniu i tak sie złożyło, że nic nie wychodziło  😵
Ale mam jedno zdjęcie na którym wyglądam prawie jak człowiek na koniu, wylądającym prawie jak koń  😁
(w trakcie zbierania wodzy)

wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
23 października 2010 18:14
Rudzia-i zdjecia i kon cudowne 🙂
Anaa, Ewuś-fajna sesja, na avatar fotki jak znalazl 😀

A ja moge juz oficjalnie napisac, ze dzis odjechal ode mnie kucys 😕 Jest mi smutno i tak jakos dziwnie, ale pojechal do bardzo fajnych ludzi, o takim domku dla niego marzylam 🙂 A jak sie nie sprawdzi to wroci do mnie.
Wczoraj mialam na nim ostania i cudowna jazde, a potem z nosem w jego grzywie ryczalam jak mala dziewczynka 😡 Pokochalam tego malego potworka 😍 Oby w nowym wlascicielom rowniez zawrocil w glowach i sercach 😀

A rano odwiedzila mnie okwiat z aparatem i juz nie moge sie doczekac na efekty tego pstrykanka 🙂
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
23 października 2010 18:15
Ascaia jak odznakowiczki?
Anaa jaka Ty ładna jesteś  😜
ewabe btw. super avatar  😍
milusia właśnie od 3 godzin siedzę (z przerwami) i próbuję obrobić co nie co  😁 postaram się jak najszybciej wysłać przynajmniej kilka zdjęć, a resztę nagram na płytkę  😉 W ogóle to ja bym chciała oficjalnie powiedzieć, że Zwiastuna już jakiś czas nie widziałam i żuchwa mi dziś opadła jak zobaczyłam postępy jakie to zwierze uczyniło  😜 Milusia  👍 👍 👍
wątek zamknięty
okwiat, odpowiedziałam Ci na Twoje pytanie kilka stron wcześniej ale zaginęło wśród innych postów 😡
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
23 października 2010 18:29
okwiat-obrabiaj, obrabiaj 😜
a co do postepow to jest fajniej niz bylo, ale jeszcze nie tak jak powinno 😉 Ale to i tak zloty kon 😍
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
23 października 2010 18:34
milusia haha coraz więcej by się chciało  😁 chociaż to prawidłowo, bo gdybyś poprzestała na tym co Ci zwierzak dał to nie byłoby możliwości rozwoju, a Twoje ambicje jak sama widzisz bardzo dobrze wpływają na rudzielca  🙂 oby tak dalej!
fruity- ojj  😡 no widzisz, nawet nie zauważyłam. Fajny zwierzak, a można wiedzieć w jakiej stajni stoicie :>?
wątek zamknięty
stoimy w ostrodze na kalinówce 😉
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
23 października 2010 18:45
Hehe no jest to nie lada wyzwanie, aczkolwiek ostanio "przykurcz" miesni usznych zaczyna powoli sie rozkurczać, uszy sie uelastyczniają, robią sie bardziej ruchome 😉

u nas poszło łatwiej - wystarczylo obudzić zakletego w Kaszu arabka 😉 bacik z foliową siateczką w rękach fotografa 😎

[quote author=maleństwo link=topic=14622.msg745203#msg745203 date=1287838106]Caro, on w ogóle, jeśli wierzyć opiniom, lepsze wrażenie zawsze robił na żywo niż na zdjęciach, bo mało fotogeniczny jest jakiś. No i w ogóle, ma dość, hm, dyskusyjną urodę 😁
[/quote]
nie o to mi chodziło 😉 chodziło mi nie o jego urodę i nie o porównanie wygladu na zywo versus na fotkach 😉
chodziło mi o to, ze na aktualnych zdjęciach, wyglada bardzo dobrze. w porownaniu do starszych fotek i nie tylko - bo również ogólnie (na tle ogółu fotek na forum) wyglada teraz ładnie i bardzo dobrze.
jeśli rzeczywiście na zywo robi jeszcze lepsze wrazenie to pogratulować tym bardziej! serio!

[quote author=maleństwo link=topic=14622.msg745203#msg745203 date=1287838106]Dodatkowo ja jakoś nigdy nie umiałam go dobrze jeździć, on jest mało jezdny, osoba większa ode mnie radzi sobie lepiej - także to wszystko pewnie składa się na taki a nie inny obraz. Trudno się mówi, najważniejsze, że go sobie mogę mieć i już niczego nie "musieć", bo i tak się nie da 😉
[/quote]
surowo go oceniasz... 😉 ale cos ci powiem, moim zdaniem, im bardziej czujesz ze juz nic nie musisz i po prostu lubisz Losia takim jakim jest, tym wieksze prawdopodobienstwo, ze Loś jeszcze cie niezle zaskoczy. jestem o tym przekonana! 🙂


co do koni niefotogenicznych i o problematycznych uszach... 😉





Ascaia, zeznawaj jak wam poszło!

Anaa, Ewuś, piękne zdjęcia, lubię ten klimacik 🙂
wątek zamknięty
Złota, a ta lalka rozumiem arabska, pod siodło czy do pokazów? 🙂

Gosic, zdjęcia śliczne 🙂 owijki do poprawy, zawinięcie straszne 😉

Anaa, jakie śliczne, daj więcej!! 🙂

wątek zamknięty
Wyniki takie jak obstawiałam czyli czeka nas poprawka.
Obydwie dziołszki zgubiły po drodze mózgi ze stresu. 😉
Sędziowanie bardzo fajne, bardzo uczciwe i życzliwe.
Ujeżdżenie obydwie zaliczyły, chociaż ja bym je już na tym oblała. Widać jestem okropna.
Skoki niezaliczone, co śmieszniejsze w jednym przypadku z powodu pomylenia trasy (tak, tak, przy calych czterech przeszkodach). Teorię zaliczyła jedna.
No cóż - dla mnie to nowe doświadczenie. Też bardzo się denerowowałam, bo niestety spodziewałam się takiego obrotu spraw. Ale co tu dużo mówić - dziewczynom to dobrze zrobi. Przede wszystkim przy poprawce powinny już móc się bardziej skupić. A dodatkowo to niepowodzenie, mam nadzieję, w końcu je sprowadzi na ziemię i zmobilizuje. Zmobilizuje do  słuchania i wykonywania, do myślenia, do intensywnej pracy nad sobą. Z jednej strony więcej pokory, z drugiej więcej stanowczości i zdecydowania.
Dla mnie mini sukcesem jest to, że uwagi sędziów pokrywają się z tym na co ja im zwracam uwagę, z błędami, które ja widzę. Czyli przynajmniej czuję się podbudowana, że mam właściwe pojęcie o prawidłach sztuki.
Teraz tylko od dziewczyn zależy czy zaczną tak na poważnie respektować moje uwagi i wprowadzać je w życie.
Na 80% jedziemy poprawkę za 3 tygodnie (doczytałam się, że nowe przepisy dają możliwość poprawianie bez karencji czasowej).
wątek zamknięty
lostak   raagaguję tylko na Domi
23 października 2010 20:24
dzisiaj poczulam sie jak rekreant, poznalam cos nowego, innego, czego kompletnie nie umiem. wydawalo mi sie proste, moj blad, jest zaje... trudne.  nie czuje, nie rozumiem, a to tez jazda konna.  quanta umierala ze smiechu.  bedzie wesolo 😎
wątek zamknięty
dawaj lostak, dawaj szczegóły...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.