Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 października 2010 20:52
k[b]elpie[/b] dziękuję  :kwiatek:, masz rację .. teraz kiedy emocje opadły inaczje a to wszystko patrzę.
obraża poprostu laski   które nie chcą mieć dzieci ( a na naszym forum jest ich spora gromadka).
Jednak dla mnie to jest o krok za daleko. Każdy ma prawo powiedzieć kiedyś stop.
Ja nie obrażam  dziewczyn, które nie chcą mieć dzieci i nie pisze że są DLA mnie psychicznie chore... i bla bla bla....  Ale czy  tego typu uogólnienia nie są przypadkiem prostackie?
Widzicie moje krzyki a jego przegiecia już nie?...  bo to jest wrotki i po nim się można  tego spodziewac? A ja się pytam kto mu dał taki przywilej?


mnie nik tam nie obrazil. obraza mnie to, ze mnie zakrzykujesz min w antydzieciowym watku i wypaczasz to, o co chodzi mi. a jak poczulam sie urazona, to odpisalam ktosinie, ktora odpisala mi, jeszcze sobie w miedzy czasie poslodzilysmy i nikt nikogo nie obrazil i nie zakrzyczal. poza toba. wrotek bywa chamski, ale przynajmniej nie sili sie na pseudointelektualny belkot.  mozna napisac/powiedziec wszystko w rozny sposob, a ty najczesciej wybierasz ten gorszy. to jest meczace. ban dla wrotka to przegiecie, wystarczylaby moderowana.
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 października 2010 22:45
zabeczka, ty najwyrazniej "prosta" jestes nie tylko w wymowie, ale i w myśleniu za"prosta" jesteś żeby zrozumieć co napisał wrotki. nikt kto rozumie co on napisał nie czuje się obrazony. obrazona czujesz się tylko ty - bo tylko ty nie jarzysz jego tekstu.
a to nie jest wina wrotka, ze ci rozumu nie starcza na ogarnięcie sensu jego wypowiedzi.

kuriozum. wrotka zbanowali, bo zabeczka nie rozumie co on napisał 🤔wirek:



kuriozum. wrotka zbanowali, bo zabeczka nie rozumie co on napisał 🤔wirek:




o, to to!
jedyny plus: niektórzy w toku rozemocjonowanej dyskusji bezlitośnie obnażyli swój poziom i horyzonty umysłowe
dzięki temu użytkownicy nieśledzący forum szczególnie dokładnie (np. ja) dostają wszystko na tacy  😁
wrotka zbanowali, bo zabeczka nie rozumie co on napisał 🤔wirek:




Wrotki zostal zbanowany za zupełnie inne przewinienie, co można sprawdzić w archiwum Jego postów.
wrotki zbanowali, bo notarialna nie rozumie co on napisal
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 października 2010 22:57
katija, dzięki za sprostowanie :kwiatek:

Aż się w język ugryzę, bo wrotka znam i z forum i w realu i mam swoje zdanie, Notarialną i zabeczkę zaś poznałam dość wielostronnie na forum i... no nie, jednak nie napiszę 🙂 Bo to byłoby niemiłe. Szkoda tego bana i moim zdaniem nie powinno go być. Kara - owszem, ale ban - nie. Głupotę i ciemnotę powinno się tępić a nie ostrość języka. Tylko jak tu zbanować tą czy ową, w końcu nie moderatorom oceniać denny poziom postów co poniektórych.
Myślę, że to powinna być rola innych forumowiczów - jak ktoś pieprzy, za przeproszeniem, to mu napisać - pieprzysz człowieku, a nie przejść nad tym do porządku dziennego.
LOL. Co za bezsens!  😵
[inny komentarz nie przychodzi mi do głowy]
Ale to, co ja napisałam czy co? Aż mi się dziwnie zrobiło po takim odzewie 😀
cieciorka   kocioł bałkański
25 października 2010 23:41
Abstrahując od wrotka, co zabeczka nawyczyniała z Met?

żeby stan rozdanych banów się zgadzał, prosze zbanowac cietrzewice
Ale za co, za męża?*  😕


*Pani Cietrzew, to Cieciorka ;]
caroline   siwek złotogrzywek :)
25 października 2010 23:47
cieciorka, nie bałagań :P cietrzewica od cietrzewienia i zacietrzewienia 😎

co do Metki, to zajrzyj do watku o koniach ze Starego Lubina i zobacz co tam cietrzewica wyczyniała, kiedy Metka próbowała wykupowac tamte konie... :/
cieciorka   😁 jesteś prze..
Dzionka, Nie, nie, komentarz miał być do całej sytuacji 😡 Przepraszam, musiałam Twojego posta nie zauważyć 😡
a ogólnie, to się z Tobą zgadzam w tej kwestii! 🙂
Pewnie, powywalajcie ludzi, którzy mają jakąś wiedzę i coś do powiedzenia choćby w taki a nie inny sposób, a zostawcie rozdarte chamskie zabeczki i inne trolle. Będzie Świat Koni 2.
Dla mnie też wyjścia są takie - albo wraca wrotek, albo zabeczka tez dostaje bana. Jej ciemnota i pustosłów jest przerażający w tym momencie. Nie widzę innego rozwiązania, żeby modzi wyszli z tego z twarzą.
to co, ankieta?
Co do całej tej sytuacji banowo-wrotkowej to napisze tylko tyle: fretkoforum.




A miało być tak pięknie 🙄
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
26 października 2010 08:11
dla mnie żenujące
banuje się ludzi od których w końskim temacie można się sporo nauczyć 🤔
sporo kosztowało mnie w życiu zdobycie wiedzy i bardzo sie ciesze że są osoby które wiedzę podają mi na tacy i za darmo... i trzeba te wiedzę analizować zamiast się kłócić ❗
fakt że czasem wrotki coś pieprznie jak łysy grzywką o kant kuli, ale zdarza mu sie to statystycznie 800x rzadziej niż np... x x i z

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
26 października 2010 08:19
TO JUŻ NA AMEN WROTKI JEST ZBANOWANY??? to jest przerażające. I za chwile ciemnota i prymitywna głupota zawładnie bezkarnie całym forum 😤
Wrotki przegiął uciekając się do prymitywnych wycieczek osobistych i kara się należy. Bez wątpienia.
Można wyrazić opinię bez obrażania innych. Jego prowokacje były ciut "za grube" i jego wiedza na temat spraw końskich nie ma tu nic do rzeczy. Ale niewątpliwie nie jest jedynym, który w tej sytuacji na rózgi zasłużył. Jednak na forach sprawiedliwości i obiektywizmu spodziewać się nie należy. Jak i w życiu.
Kara karą ale ban?
Czy my forumowicze nie możemy zrobić czegoś aby wpłynąć na moderatorów żeby zdjęli bana z wrotkiego?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
26 października 2010 08:29
Ale niewątpliwie nie jest jedynym, który w tej sytuacji na rózgi zasłużył. Jednak na forach sprawiedliwości i obiektywizmu spodziewać się nie należy. Jak i w życiu.

to w życiu by karę śmierci dostał za obrażąnie kogoś?
Jeśli żółte kartki nie skutkują, trzeba pokazać czerwoną. Inaczej kartki tracą sens.
Żeby była jasność. Wrotki jest zbanowany czasowo.
Ulżyło nam wawrek  😉

Jakoś przetrwamy.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
26 października 2010 08:58
uffff... to dobrze 😉
Jesli tylko będzie chciał, to wróci za miesiąc.

Wczorajszy post.
Z naszej strony pozostaje nadzieja, że wrotki będzie potrafił ugryźć się w język i nie potrzebna będzie "czerwona kartka"' na stałe.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
26 października 2010 09:16
...albo Wuja położy na to forum.... 🤔
A to czym się różni uciszenie od bana?

Przecież może podglądać na komputerze Ktośki hihi  😁

Z jednej strony wrotki został słusznie ukarany, z drugiej wkurza to "zwycięstwo" prymitywu.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się