Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Bo dyskusja o karach ma swój wątek gdzie indziej a tu się ciągnie OT
i to zaczyna mnie wkurzać

edit
Jeszcze bardziej wkurza mnie brak czytania ze zrozumieniem. Ban wrotka, Artanis w "zastrzelonym kocie", głupie komentarze do głupiego zdjęcia w "kwiatkach z NK"  🤔wirek: przecież wystarczy coś przeczytać zanim się skomentuje, nie chce ci się czytać, to nie komentuj - proste
Agnieszka   moje kulawe (nie) szczęście
26 października 2010 16:14
Wkurza mnie "robienie z igły widły".

Btw. nie bana, ale uciszenie dostała Dworcika.

edit: literówka
Duunia:
[quote author=wrotki link=topic=21572.msg741765#msg741765 date=1287519560]
[quote author=Notarialna link=topic=21572.msg741396#msg741396 date=1287507844]
branka, Bo Jaruś nie może przeboleć tego, że przegrał w wyborach. Albo coś bierze i ma haluny.
a ty wypisujesz takie idiotyzmy bo cie boli, że jesteś głupia i brzydka, czy tez coś łykasz i masz jazdy?
ps. przykro mi moderatorzy, ale sam się nie mogę zgłosić w celu otrzymania ostrzeżenia.


Nic nie szkodzi. Mamy kilka tysięcy innych użytkowników, ktorzy mogą Cię zgłosić. Ponieważ wcześniejsze ucieszenia nie przyniosły oczekiwanego efektu i nadal radośnie praktykujesz obrażanie innych jestem zmuszona wysłać Cię na dłuższe wakacje.

[/quote]
[/quote]

Oczywiście jak większość uważam że ban dla wrotka to gruba przesada, zwłaszcza że dziewczyny w odwecie nie pozostały mu dłużne. Pozwoliłam sobie zacytować to wyżej znów, bo uważam że Notarialna miała prawo do wyrażenia swojego poglądu. Nie uważam żeby wyżej w jaki kolwiek sposób obraziła Jarosława Kaczyńskiego, a stwierdzenie że coś bierze to chyba niefrasobliwy żart z jej strony. W tym konkretnym przypadku, słowa nie były skierowane do wrotka (ja bynajmniej tego nie zauważyłam) Uważam że argumentacja wrotka w postaci wycieczki osobistej bo przykro mi ale dla mnie to jest wycieczka osobista była PROSTACKA. Uważam że ani wygląd, ani wyznanie, ani kolor skóry nie powinny być używane w rozmowie nawet gdy ktoś ma inne zdanie od naszego. Gwarantuje że z tematu "Polityka Polityka" dało by się wyciągnąć więcej gorszych pomówień na polityków i NIE PRZYPOMINAM sobie by kto kol wiek używał w ripoście argumentu w postaci personalnej wycieczki. Właśnie w tym wypadku uważam że wrotek powinien przeprosić Notarialną za te słowa, bo nikt chyba nie zasługuje na to by w publiczny sposób osądzać jego zdanie po tym jak wygląda. Idąc dalej uważam że żabeczka sprowokowała wrotka w tym obecnym tu temacie i sama wręcz prosiła się o ciętą ripostę, bo chodź wrotek nazwał kobiety nie chcące dzieci chorymi psychicznie co nie było też znów takie jednoznaczne to ja nie poczułam się urażona, kto wie być może mnie przejrzał na wylot  😉 Notarialna nie potrzebnie wdała się w tą prymitywną dyskusję i tak o to zaczęła się "rozmowa" poniżej słów krytyki. Piszę to dlatego że uważam że nie którzy chyba trochę są nie obiektywni uważając że wrotek mógł pozwolić sobie na takie słowa w stosunku do Notarialnej - według mnie nie mógł, bo to są nie uczciwe chwyty. Nie wnikam czy strzelał czy pisał bo wiedział - NIE POWINIEN i za to należała mu się kara. Moderatorzy powinny wziąć również na wokandę zachowanie dziewczyn, i zastanowić się czy dopuszczanie do obiegu forum takich zwrotów i karanie ich wyłącznie ostrzeżeniem jest oby na pewno sprawiedliwe - w moim odczuciu NIE. Dziewczyny zasłużyły również na większą karę, tak aby następnym razem powstrzymały się od takich chamskich zwrotów. Uważam że każdy zawinił, i nie ma tu nikogo bez winy, jedyne do czego mam zastrzeżenie jako użytkownik forum to właśnie złe ukaranie winowajców tego całego zajścia.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
26 października 2010 17:43
Piszę to dlatego że uważam że nie którzy chyba trochę są nie obiektywni uważając że wrotek mógł pozwolić sobie na takie słowa w stosunku do Notarialnej - według mnie nie mógł, bo to są nie uczciwe chwyty.

Ale w tym przypadku nikt nie broni Wrotka. każdy mówi to samo: zasłużył na karę, ale nie na bana!
zresztą z powyższego cytatu jasno wynika, że W. sam wiedział na co sie porywa i liczył się z ostrzeżeniem.

ja do tej pory regulamin rozumiałam tak, że jeżeli ktoś będąc ostrzeżonym znowu złamie zasady to nakładana jest kara o jeden schodek wyższa (czyli najpierw moderowana, potem uciszenie itd). jeżeli od jakiegoś czasu użytkownik miał czyste konto, to wszytko zaczyna się od nowa (ostrzeżenie -> moderowana itd).
o ile też rozumiem, ban jest na tym forum najwyższą dostępną karą, stosowaną zresztą bardzo rzadko (ostatni raz chyba podczas cyrków z F.?). dlatego też uważam, że jeżeli nie wypowiedz moderowana, to uciszenie byłoby bardziej odpowiednią sankcją.


mnie niesamowicie drażni język jakim posługuje się Notarialna, nie mówiąc już o tym, że sposób w jaki wyraża się o osobach spoza forum jest po prostu niesmaczny (wiekszość to 'larwy', 'gównarzeria', 'paskudy'😉
ktosina powinnas sie cieszyc, masz nieograniczony dostęp do kompa!
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 października 2010 18:14
Co ty...poza rv jest forum CBradia ;-)
potroluj tam za niego, popytaj o różowe radyjka;] będziesz miała święty spokój;]
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 października 2010 18:19
Za dużo komputerów w domu...niech ma,ja mu nie wróg :-)
wkurza mnie pewna uaktywniona uzytkowniczka, ktora ma walizy wazeliny.
katija, kto dokładnie 🙂?
Dopiero co nadrobiłem zaległości i po przeczytaniu tego co wypisywała żabeczka jestem w głębokim szoku! Wydawało mi się, że to dośc w porzadku osoba, z dość wybujałą wyobraźnią i "mądrzeniem" się nieco o dietach, ale normalna, ale to co przeczytałem, to przerosło moje oczekiwania. SZOK!
Wkurza mnie ocenianie innych użytkowników przez ElęPe

Taa jasne. Oto cała Caro. Koniecznie chce być modem bo chce kogoś doprowadzić do białej gorączki

[quote author=ElaPe]no właśnie. To jest cała Złota. Wrzucić swoje nic nie wnoszące 3 grosze. Tak że najlepiej nie zwracać uwagi na jej różne złote myśli.[/quote]

ale za to ElaPe jest najczęściej chyba cytowaną osobą na r-v !  🏇
grzesiek sam masz jej cytat w podpisie.
Ale ja napisałem OCENIANIE a nie CYTOWANIE
A przepraszam, nie doczytałam. Zwracam honor.
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
04 listopada 2010 19:07
A mnie wkurza i przeraża rosnąca liczba zarejestrowanych i udzielających się na forum gówniarzy, którzy śmiecą, trollują, nie mają zupełnie nic do powiedzenia i w dodatku prowokują innych użytkowników volty to bezsensowych dyskusji i robienia jeszcze większego śmietnika z jedynego jeździeckiego, polskiego forum na którym można dowiedzieć się wielu mądrych i ciekawych rzeczy + nauczyć się czegoś i polepszyć swoje umiejętności (nawet jeśli mowa tylko o teorii). Najchętniej wlepiłabym bana każdemu kto dla jaj, czy też nawet na poważnie zakłada wątki o żałosnej czy też o "żadnej" tematyce...  😤 
okwiat tak naprade nikt nikogo nie prowokuje zakładając niezbyt mądre wątki, ludzie sami sie nakręcają i piszą głupawe posty w myśl zasadzie pośmiejemy sie z gówniarza, szczypiora i tak kilka stron leci. A czy ktoś każe? wystarczy nie odpisywać a temat umrze śmiercią naturalną albo zostanie usunięty.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 listopada 2010 22:30
a mnie wkurza że znowu zaczynają się ze zdwojoną siłą pojawiać kółeczka wzajemnej adoracji i wazeliniarstwo dla tych ,,lepszych"...
powiedz jakiemus ,,lepszemu" cos niemiłego to zaraz Cie te małe ,,pieski" obronne zaszczekają mimo że osoba która powinna być najbardziej zainteresowana wcale sie nie przejmie

ostatnio to forum przepełnione jest wazeliną aż sie niedobrze robi 😵
caroline   siwek złotogrzywek :)
05 listopada 2010 04:22
ostatnio to forum przepełnione jest wazeliną aż sie niedobrze robi 😵

etam, bzdura. zawsze było tutaj full wazeliny, moim zdaniem nic sie nie zmieniło. i nie jest to cecha charakterystyczna wyłącznie dla tego forum czy tego środowiska. tacy są ludzie 😉 dlatego jestem pewna, ze z czasem się to również nie zmieni i wazeliny nadal będzie tutaj dużo 😎 jak w zyciu 🤣

Najchętniej wlepiłabym bana każdemu kto dla jaj, czy też nawet na poważnie zakłada wątki o żałosnej czy też o "żadnej" tematyce...  😤 

okwiat na moda!!!  😀iabeł:
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 listopada 2010 07:24
Caroline masz racje ale ostatnio po poscie Noen w moderatorowym watku wymiękłam.. nie mam pojęcia czemu to miało służyć 🤔
zreszta kilka tak otwartych wypowiedzi z których obficie sączy sie wazelina ostatnio przewijało się przez większość wątków... chyba musze dłużej w tym wątku posiedzieć 😁
Zairka, o masz.. bo noen powiedziała dobrze o nich a nie o Tobie? Dokładnie tak to wygląda z dystansu 😀 więc pooddychaj 😀
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 listopada 2010 10:18
aaaaa 💃 nie, nie, nie, nie chodzi raczej o to w jaki sposób to napisała.. egal, moje widocznie prywatne odczucia 😉

to i tak tylko był przykład nasilających sie ostatnio postów jaki to ktoś nie jest wspaniały 👀
Tyle lat na volcie i masz z tym problem? Ja już nie widzę 😉 dokładnie jak mówi caroline, jak w życiu 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 listopada 2010 10:32
chyba sie rozdrabniam ale poprostu drażni mnie to 😤
Ostatnio za dużo chyba siedze na volcie i czytam moze dlatego tak mi sie to uwidoczniło 🙄
Mi się rzuciło w oczy, jak quanta wrzuciła zdjęcia do Mlodych koni, ale generalnie, to tak jak Burza, nie zwracam uwagi.
Zairka, faktycznie za długo tu jesteśmy, żeby się sforą przejmować...
w temacie nowy dom dla konia wkurzaja mnie posty typu młodego, zdrowego, ujeżdżonego i spokojnego przyjmę za darmo lub grosze 😤.
Wkurzają mnie dziewczyny (większość) w szmatoholikach. Nie dlatego, że mają i się chwalą - bo super, świetnie jest pooglądać pięknie ubrane, eleganckie konie. Dlatego - że gdy pojawił się ktoś nowy, kto najwyraźniej ma piękne szmaty, i stać ją na nie - to wszystkie (niemal) huzianajózia! mało nie zjedzą żywcem. Skwiercząca zawiść. A na co dzień, ileż to gadania - nieważne co kto ma, nie zaglądać do portfela, zbieramy szmaty z powodów estetycznych. Wyszło szydło z worka. Chodzi o popisy. Także! finansowe. I - jakim prawem "szczypiorek" może mieć taaakie szmaty  🤔- do piachu z nią. O!
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 listopada 2010 16:25
halo, mnie jakoś poraził tylko jeden wpis,do którego zresztą trochę emocjonalnie się uniosłam...ten,w którym pojawiła się cena...każdy z nas wie,ile dana rzecz kosztuje,a to chwalenie się ceną było niesmaczne...potem na spokojnie stwierdziłam,ze to po prostu szczypiorek 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się