Top model-zostań modelką

Tylko czemu nikt wciąż nie może zrozumieć, że modelka nie ma być ładna, ma być charakterystyczna, charyzmatyczna, ma przyciągać spojrzenia, zadziwiać. Ładnych dziewczyn jest tysiące i reklamują kosmetyki z rossmana czy czegoś innego. Taka prawda i już.
Beata ma twarz jak prosiak. I to wyjątkowo wredny prosiak. Zadarty, kalafiorowaty nos, przyćpane nibyoczy i wypukłe czoło. Nie mówiąc o tej diastemie...  😵
no tak tylko że jesli taka Beata wyjdzie na wybieg to przecież ludzie zawalu dostaną... takze pytanie będące bez odpowiedzi to jakiej modelki oni szukają czy fotomodelki na którą sie nadają praktycznie wszystkie dziewczyny z TM czy modelki z twarza która ma przyciagac spojrzenia (takze jesli Beata czy Ania są charakterystyczne to ja wysiadam... dla mnie to one są po prostu brzydkie) takze jesli chodzi o dziewczyne wszechstronną to widze tylko dwie w programie. A Marta była śliczna  😉
Ruda odpadła, jak dla mnie miała fajną dziewczęcą urodę (czy nadająca sie na modelke nie wiem) ale skwitowanie jednego z jurorów że jej sadełko 'zwisa' to mnie zaskoczyło  🤔


Bo wisiało jej sadło i do tego miała celulit na brzuchu. Weronika też jest sporo za gruba.
celulit? prosze pokaz gdzie  😜 ona byla jak najbardziej szczupla..
http://modelki.plejada.pl/18517,4,poranne_pocalunki,foto_duze.html

mię: Weronika
Nazwisko: Lewicka
Wzrost 183 cm
Waga 63 kg
Biust B
Talia 66 cm
Biodra 98 cm

Magda
Imię: Magdalena
Nazwisko: Swat
Wzrost 172 cm
Waga 53 kg
Biust A
Talia 65 cm
Biodra 86 cm

Imię: Emilia
Nazwisko: Pietras
Wzrost 173 cm
Waga 54 kg
Biust C
Talia 67 cm
Biodra 91 cm

Katarzyna Smolińska
Wzrost 177 cm
Waga 52 kg
Biust A
Talia 58 cm
Biodra 88 cm

naprawde wypada dobrze na tyle innych, szczególnie że np w talii Beata ma od niej więcej mimo że nie wygląda  😉
hanoverka , chcialabym byc taka gruuuba  🙄
Livia   ...z innego świata
13 listopada 2010 20:51
O Boże, Wy tak serio z tym "gruba"?  😲  😵 Też bym chciała taka być...
gdzie się mierzy talię a biodra?


3- talia
5- biodra
hanoverka , chcialabym byc taka gruuuba  🙄

Tak ja też bym chciała być taka gruba jak ona, ale to nie chodzi o nas tylko o nie- modelki. I one maja być szczupłe wręcz chude takie sa kanony, a my mozemy sobie gadać.

emade zaznaczyłam na czerwono.


no talia w 'najcieńszym' punkcie a biodra z tego co wiem to nie na kościach biodrowych tylko niżej na pupie gdzie najwięcej ciałka
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 listopada 2010 21:39
hanoverka, rozumiem, że ma sadło w przeciwieństwie do Ciebie, bo w pasie masz 15 cm 😀
Zapomniała dziewczyna po prostu wciągnąć brzuch na zdjęciu, wina bycia słabą modelką, nie grubaską.

Btw. to co zaznaczyłaś na czerwo to żebra. Czy modelki nie mogą mieć żeber?

Swoją drogą, zarąbisty model, ma tylko jedną minę 😀
Strzyga ale o co Ci chodzi? Na tej focie ja widzę sadło i tyle. Nie mam w pasie 15 cm, mam sporoooooooooo więcej, ale nie o mnie mowa tylko o przyszłych modelkach. Nie ma jędrnego brzucha i wciagnięcie go sprawy nie polepszy bo nadmiar i tak będzie widać 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 listopada 2010 21:46
hanoverka, może czas porozmawiać o tym z psychologiem, skoro na takiej focie widzisz sadło? Skąd wiesz kto ma jędrny brzuch i czy go nie wciąga?

Ja tam też nie widzę żadnego nadmiaru ani wiszącego sadełka, czy skóry. Po prostu żebra i takie wcięcie między nimi, biegnące w dół od mostka, też takie mam (wskazuje raczej na chudość, a nie na tłustość).
hanoverka, może czas porozmawiać o tym z psychologiem, skoro na takiej focie widzisz sadło? Skąd wiesz kto ma jędrny brzuch i czy go nie wciąga?




eeeee, że jak? Sugerujesz mi, że może mam z tym problemy? Mam iść do psychologa,bo sądzę, ze ona ma sadło na brzuchu?  😂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 listopada 2010 21:52
hanoverka, wygląda na to, że masz zaburzone widzenie, bo dziewczyna jest szczuplutka, widać jej żebra, a Ty mówisz, że ma sadło.
hanoverka, nie wiem na ile te zdjęcia przeszły obróbkę (dla mnie sadło jej nie wisi), nie widziałam dziewczyny na żywo i generalnie niespecjalnie mnie interesuje jej 'tłuszcz'- ale nie zgodzę się z tym, że jest taki kanon na chudziny. Nie, wręcz przeciwnie. Kiedy sama zaczynałam zabawę w modeling, to faktycznie, dziewczyna 'normalnie' zbudowana (a taka jest dziewczyna ze zdjęcia, domniemana tłuszczanka) nie miała szans, bo zwyczajnie większość ubrań by na nią nie weszła. Kiedy odchodziłam- byłam za chuda. Znacie taką modelkę Małgosię Belę? Jej nie raz rozcinano sukienki, bluzki z tyłu do zdjęć. A jest jedną z najlepszych modelek.
Z tego co mi wiadomo to powinnam iść do okulisty, a nie do psychologa skoro mam zaburzone widzenie. Jednak z moim wzrokiem wszystko w porządku i z głową również. Sugerowałam się tym elementem który zaznaczyłam na czerwono, ten kawałek brzucha nie jest szczupły i mój dobry wzrok pozwolił mi zauważyć, że jest tam nadmiar tłuszczu tudzież sadła, a na ciele modelki wybiegowej tego tłuszczu nie powinno być. Ciało powinno byc jędrne moim zdaniem. Widać jurorzy też to zauważyli dlatego poszedł taki komentarz.

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 listopada 2010 22:08
hanoverka, moim zdaniem to słaby wzrok, a zaburzenie widzenia sylwetki, ponieważ, nie mówisz, ze dziewczyna jest pulchna, a ma sadło, zdecydowanie pejoratywne określenie, stąd też daje się zauważyć twój negatywny stosunek dla dziewczyn, które nie są przeraźliwie chude. Stąd też do psychologa, nie do okulisty.

Czerwony obszar to żebra. I gdzie ten Twój dobry wzrok, skoro dla Ciebie wystające żebra to tłuszcz?

A jurorzy? Za to im płacą, o coś się muszą czepnąć.
Wydaje mi się, że hanoverka porównuje Magdę z powszechnym na świecie kanonem budowy modelki, a nie ze swoim widzimisię, ani tym bardziej ze swoją budową.

Chociaż zgodzę się, że od tego kanonu się odchodzi i jak dla mnie też tutaj "sadła" nie ma.
Dobra ja tam widzę nadmiar tłuszczu ( potocznie zwanym sadłem). Pokazałam fotę facetowi, spytałam czy wg niego ta laska ma nadmiar tłuszczu na brzuchu i jeśli tak to gdzie, wskazał mi ten sam fragment który ja zakreśliłam na czerwono.  Dla mnie to nie są wystające żebra, dla mnie jest to zwisająca tkanka tłuszczowa i już. Nie mam negatywnego stosunku do dziewczyn które nie są przeraźliwie chude skąd ty to w ogóle wymyśliłaś?

hanoverka, jakim cudem można mieć cellulit na żebrach ?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 listopada 2010 22:31
Na samym wstępie: oczywiście bierzemy pod uwagę, że na zdjęciu Magda jest skręcona, więc jej mięśnie układają się zupełnie inaczej. Lepsze byłoby zdjęcie stojącej prosto. Niestety nie ma.

To jak z ich brzuszkami? Zwisający cellulit?


Tyra 😀


Ellite Model Look


Freja Beha Erichsen

Abbey Lee Kershaw




Anja Rubik:
[img]http://lisey.wrzuta.pl/sr/f/8RtDuXY132X/anja_rubik_w_bikini[/img]
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
13 listopada 2010 22:33
hanoverka  cytuję :

Tak ja też bym chciała być taka gruba jak ona, ale to nie chodzi o nas tylko o nie- modelki. I one maja być szczupłe wręcz chude takie sa kanony, a my mozemy sobie gadać.



To właśnie takie osoby jak ty tworzą te tkz. kannony. :/
Jak ona ma sadło to ja jestem primabalerina.
hanoverka, wygląda na to, że masz zaburzone widzenie, bo dziewczyna jest szczuplutka, widać jej żebra, a Ty mówisz, że ma sadło.

nawet jak ja ustawie sie w takiej pozycji jak ta dziewczyna ze zdjęcia to mam takie coś jak zaznaczyłaś na zdjeciu i nie jest to sadło/celulit czy cokolwiek innego 😉 btw, nie wiem jak mozna celulit dostrzec na zdjęciu  😎
Strzyga no właśnie o to się rozchodzi, one mają jędrne brzuchy, a ruda nie miała na tamtym zdjęciu jędrnego brzucha moim zdaniem.

emade sokoli wzrok mam 😉

zabeczka po co odkrywasz wiadomość? Zal ci?
Zaraz coś mi się wydaje skończy się wstawianiem fotek własnych brzuchów z ukosa i en face 😀

zabeczka17, trochę Ci cytowanie nie wyszło, bo nie wiadomo czy komentujesz postawę naciau, hanoverki, czy też może na cały cytat odpowiadasz tekstem, który masz pod postem  😁
edit: dlatego właśnie zabroniona jest całkowita edycja postu  🤔
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 listopada 2010 22:38
hanoverka, nie mam więcej pytań  🤔
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
13 listopada 2010 22:41
kenna   bo mi coś sie popierdzieliło z  netem i nie poszło 🙂 to nie moja wina...

hanoverka weź ty sobie wbij do głowy że ja cie nie ignoruje? NIKOGO nie ignoruje .. i nigdy nie ignorowałam. To wszystko była ironia,  czy w końcu jesteś w stanie to pojąć?
Czy to tak samo jak z tym twoim sadłem na tym zdjęciu? że nie można ci przetłumaczyć wzrokowej skoliozy.
Strzyga ma całkowitą rację.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się