Top model-zostań modelką

zabeczka sama się przyznałaś więc nie gadaj głupot.

Strzyga, ale jaki Ty masz problem co Cię tak boli? Wyraziłam swoje zdanie na temat tej laski, nie podoba mi się i mogę sobie napisac to tamto czy sramto. Nie wiem po co na mnie naskakujesz, też mam na Ciebie naskakiwać z powodu, ze Ty nie widzisz tam sadła, a ja je widzę? No wyluzuj, swiat się nie kończy na lasce z tłuszczem na brzuchu lub bez niego.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
13 listopada 2010 22:53
...tak jak ten twój cellulit na żebrach... łoczywiście.
proponuję zobaczyc to;

http://www.echodnia.eu/apps/pbcsi.dll/bilde?Site=ED&Date=20101001&Category=NAJEZYKACH0103&ArtNo=991528436&Ref=AR&border=0&MaxW=280



hanoverka, moze po prostu się sugerujesz za bardzo opinią ''dżury''


btw, która z dziewczyn jest na tym zdjęciu?
Kto tej biednej dziewczynie kazał tak prawą nogę napiąć, że aż udo nad kolanem pokazało mięsień, już w ogóle pomijając straszność tych kolan. Paskudna fotka. Absolutnie nieapetyczna. Ale nadal tłuszczu nie widzę 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
13 listopada 2010 22:59
No sadło ma jak cholera. Powinna sobie odessać tu i ówdzie.  😎  
Rubik przy niej to niezły spaslak
emade o ta fota w kostiumie lepsza już,  na tym zdjęciu sadła nie widzę. Widziałam sadło na focie którą oznaczyłam.

zabeczka weź Ty kup se musk

pierwsza "nagana" za stosowanie wycieczek osobistych.
następne będzie ostrzeżenie.
c.
emade myślę, że to Ania.
w ogóle ruda jakos przeciwnie powychodziła na niektórych zdjęciach usta koszmarnie układa, jeśli Ania jest na tej focie to strasznie mi się zdjęcie podoba 😉
zgadzałaby się fryzura i te krzaczory w tle
http://modelki.plejada.pl/18517,7,poranne_pocalunki,foto_duze.html
ale faktycznie- nie podobna do siebie.
Ogólnie oglądając ten program mam wrażenie, że żadnej z nich nie zależy na wygranej i co niektóre już się chyba poczuły top model, choć do tego im wiele brakuje  🙄
Denerwuje mnie ta polska edycja, wolę zdecydowanie amerykańską.
Na zdjęciu przerobionym po sesji photoshopie nie widać tłuszczu, bo to chyba o to chodzi, ale zarówno Ruda jak i Weronika są "GRUBE" jak na modelki.

Sadziłem, ze je jakoś odchudzą, ujędrnią, a Weronika nadal jest flakiem, było to doskonale widać przy podnoszeniach do tej sesji ala titanic bodajże, gdzie upadając brzuch wylewał się z bluzy...

Dziwią mnie tylko te wagi, bo dla mnie Weronika na pewno jest większa od Beaty, a według stronki chudsza... eee


Tutaj nie chodzi o odchudzanie i robienie z nich wieszaków, a o to by były jędrne, chociażby ta blondyna z grzywką czy ta taka paskudna blondyna ze sztucznymi ustami z kastingu (elwira) nie były wychudzone, ale szczupłe, zadbane, apetyczne i nawet jurorzy na to zwrócili uwagę.


emade, dla mnie wygląda bardziej jak Ola... Z reszta one są takie same, szablonowe... 😀
Tutaj nie chodzi o odchudzanie i robienie z nich wieszaków, a o to by były jędrne, chociażby ta blondyna z grzywką czy ta taka paskudna blondyna ze sztucznymi ustami z kastingu (elwira) nie były wychudzone, ale szczupłe, zadbane, apetyczne i nawet jurorzy na to zwrócili uwagę.
emade, dla mnie wygląda bardziej jak Ola... Z reszta one są takie same, szablonowe... 😀

O to, o to właśnie mi chodzi  😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
14 listopada 2010 09:04
Wkręciłam się w oglądanie tego programu poniekąd smieszny 🙂 W pierwszym odcinku według mnie sporo dziewczyn,które były przyjmowane wcale nie były jakieś zjawiskowe jeżeli chodzi o twarze.Za to nogi ich wszystkich mmm bajka no dobra niemalze wszystkich 😉 Ciekawa jestem jak one to robia ze maja takie szczupłe uda... 🙄
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 listopada 2010 11:51
hanoverka, ja Ci chce tylko uświadomić, że widziałaś ŻEBRA, nie SADŁO.  Ano wkurza mnie jak się ktoś kompletnie nie zna i powtarza za jurorami. Poza tym mam życiową alergie na puste krytykanctwo. Stań za nią tam przed obiektywem.
To co tak bezsensownie powtarzasz w pewnym sensie stwarza wizerunek ładnej dziewczyny jako dziewczyny której dotykając brzucha, da się wyczuć kręgosłup. Bo wzorce przechodzą. Ot.

zen, one kompletnie nie umieją pozować, no ni hu,hu. i nikt ich tego nie uczy. Nie poprawia, fotografom też chyba średnio zależy, żeby one dobrze wyglądały... I biedne marysie stoją przed tym obiektywem, nie mają żadnej świadomości własnego ciała, nikt im nie podpowiada i dlatego te foty są jakie są.
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
14 listopada 2010 15:24
A mnie zastanawia, kto wybiera zdjęcia do oceny z tych kilkudziesięciu! Bo nie wierzę, że z, dajmy na to, 30 fotek można wybrac tylko takie, na którym są np. gigantyczne ręce albo "kawał udźca"  😎

Trapi mnie jeszcze jedna sprawa- dlaczego modelki są takie chude? Dlaczego projektanci takie wolą? Co z tego, że ciuchy na nich ładniej wyglądają? W końcu to nie sztuka sprawic, by szczupła dziewczyna wyglądała w ciuchu ładnie, tylko sztuką jest stworzyc takie ubrania, w których do twarzy będzie także tym pulchniejszym! Ja rozumiem, że dla projektanta to prestiż pokazac własną kolekcję na pokazie mody w Paryżu, ale oni chyba projektują ubrania dla ogółu, nie tylko dla chudych wybrańców  🙄 Bo bez nas, normalnych kobiet, nie mają szansy zarabiac. No i co mi po tym, że jakaś modelka dobrze wygląd w ciuszku, jak ja w tym samym wyglądac będę źle?
A może ja źle myślę?
Strzyga, ale ja mam kompletnie gdzieś Twoje uświadamianie, nie potrzebuję tego. Napisałam co widziałam na rzeczonym zdjęciu i tyle. Ty się uniosłaś jakby to była walka o złote gacie, tylko dlatego, ze robisz fotki. Wyraziłam swoją opinię i już, daj mi spokój wreszcie.
hanoverka, szkoda, że jesteś taka ograniczona 🤣

AleksandraAlicja, dobrze myślisz 🙂
Monny noooooooooo szkoda wielka  😉
Strzyga bo brakuje w tym programie kogoś takiego jak Miss J Alexander. Brakuje też sensownego treningu, uczącego np. chodzenia po wybiegu. Są za to durne zadania typu boks czy chodzenie po linie, które nie wiem co mają na celu  🙄 no i Piróg.
hanoverka dobrze mówi a wy 'prawdziwe kobiety' nie usprawiedliwiajcie tego ze wam sie nie chce ruszyc tyłeczków sprzed komputera i powalczyć z tłuszczem i cellulitem 😉 Proszę sie nie obrazać ale skoro można bez skrępowania najeżdżać na chude dziewczyny to dlaczego grubsze mają być nietykalskie?
Olga, chyba jesteś troche nie w temacie bo tutaj oprócz hanoverki nikt nie pisze że te które są faktycznie chude niby sa grube.  🤦
eee? chyba ty jestes nie w temacie , wszyscy walcza z hanoverką ze powiedziala ze jedna laska jest gruba
Moim zdaniem faktycznie, na tamtym zdjęciu to nie był żaden tłuszcz tylko żebra ale z drugiej strony trochę śmiać mi się chce z tego waszego obruszenia i wielkich teorii psychologicznych wysnuwanych nt. hanoverki,. Chyba niektórym wciąż trzeba tłumaczyć na czym polega modeling i jak ten świat wygląda, jaki jest ideał modelki (nie kobiety). Ale obawiam się, że do tego wciąż potrzeba innej mentalności i akceptowania niektórych zjawisk.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 listopada 2010 19:46
Mia, teorie psychologiczne są oczywiście żartem >__>
Widzisz, a mnie śmieszy, że się od modelki oczekuje, że będzie miała jak mleko, 0% tłuszczu w sobie. Zdjęcia, które wrzuciłam, to są jedne z najlepszych modelek na świecie. Czy są WYCHUDZONE? Nie, mają takie same brzuszki jak ta nieszczęsna Magda.
Ja tam się nie znam na modelingu, choć się tym interesuję i według mnie,ideał modelki to nie jest laska wyglądająca jak na wakacjach w Auschwitz, wystarczy trochę popatrzyć po wybiegach, żeby zobaczyć, że te dziewczyny mają bardzo często nie wychudzone, a chłopięce sylwetki (niektóre wyglądają nawet jak transwestyci - patrz zdjęcie nr 1), czyli brak bioder, wyraźnie zrysowanej talii, piersi, ale to też nie jest tak, że jest jeden wzór budowy, są różne ciuchy i te różne ciuchy różnie prezentują się na danych modelkach.  Dlatego modelki są różne. A tu widzę, że nie, świat modelingu jest jakoś tak strasznie mistyczny, że tak na prawdę skupują tam tylko kości i nawet nie oblekają ich skórą, bo były by za grube.  To jakby powiedzieć, że w skokach mogą daleko zajść JEDYNIE duże masywne konie o dłuuugich nogach. I sorry, takiego Itot du chateau nikt by nie wziął nawet na ogólnopolskie... Zadziwia mnie stanowczość i bezkompromisowość ludzi, jeśli o nich samych nie chodzi. zgubienie 30 kg? Banał, bardziej stylowe jeżdżenie GP, betka i obowiązek każdego jeźdźca. Łatwo oceniać innych i żądać od nich bycia lepszym. Może zamiast tego, lepiej wziąć się za siebie?
Dlatego też o modelkach plus size nie wspomnę =)






No dobra, wspomnę o plus sizie 😀
[img]http://cache-03.gawkerassets.com/assets/images/39/2009/10/plussizepyramid_1[/img]
dla mnie modelka na rzeczonym zdjeciu brzuch miała "niezabałdzo"
oczywiście, ze nie bylo tam fałd sadła. Ale z jedrnością skóry u niej tez nie za ciekawie.
Na zdjęcia wstawionych przez Strzyge modelki maja apetyczne, jędrne brzuchy.
A brzuch polskiej kandydatki na "tad madl" taki nie jest.
Poza tym praca modelki to też cięzka orka, związana z pracą ciałem i nad ciałem.
Dlatego nie zgadzam sie z forsowaniem takiego ciała, w imię idei jakiejś tolerancji dla |"grubasków".
Tym zabawniejszym się to wydaje, gdy głośno wrzeszcząca "pro plus size for everyone"  zabeczka17
coś ostatnio nie pojawia sie w watku "Odchudzanie". ciekawe, ciekawe
o fuuu sory ale dla mnie te plus size to jakies wieloryby
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
14 listopada 2010 20:02
koenicke nie pojawiam się bo raz ze pracuję nad ciałem  , dwa że waga się zatrzymała. Spokojnie nie mam ochoty mieć obwisłej skóry dlatego obecnie pracuję nad  ujędrnianiem - dużo osób przy chudnięciu o tym zapomina.  Czy ta odpowiedź cie usatysfakcjonuje? Mam -10 kg  i nie dlatego że mam takie widzi misie ale moje zdrowie jest / było zagrożone poważnymi komplikacjami. Czy jeszcze masz coś mi do zarzucenia?
I nie wrzeszczę , że "pro plus size for everyone" ale to o czym pisze hanoverka dla mnie  jest żenujące. I nie tylko ja tak uważam.
A  jesli juz tak bardzo chcesz poznać mój kanon piękna  ( zanim mi zarzucisz kolejną bzdurę) - dla mnie ma być on zgodny z BMI.- waga normalna.
edith: i zdaję sobie sprawy że w top model nie ma takich lasek... ale no nie popadajmy w skrajności,widząc na tamtym zdjęciu ,,sadło"
koenicke, tyle że w dalszym ciągu chodzi o 1 zdjęcie gdzie modelka jest w nienaturalnej pozycji i nawet dla mnie gdzie mam mniejsze wymiary od niej brzuch się układa w taki sposob zreszta wstawiłam zdjęcia z innych sesji i widać że brzuch ma jak wstawione ponizej zdjęcia przez Strzyge nie bronie jej, ale niektórzy widząc jedno zdjęcie i sugerując się ''ale jest gruba'' snują teorie że ma celulit (któtego oczywiscie nie da się dostrzec na  zdjęciu)
Po pierwsze ciekawe Strzyga, że w kontekście tych "teorii psychologicznych" pomyślałaś właśnie o swoich wypowiedziach, bo akurat nie je miałam na myśli  😎. Co do reszty twojej wypowiedzi to owszem, większość modelek ma sylwetki chude i chłopięce i po to one właśnie są, żeby prezentowały się tak samo na wszystkich modelkach. To są wieszaki (tutaj akurat nie chodzi mi o chudość tylko rolę jaką pełnią) na ubrania. Widziałaś może porównania zdjęć, na których raz jakiś ciuch ma założona modelka, a raz dajmy na to gwiazda? W 90% sama byś przyznała, że ciuch lepiej prezentuje się na tej pierwszej.
Zaś jeżeli chodzi o twoje przedostatnie zdanie, to właśnie to o co mi chodzi. Nikt nie każe być komuś modelką. To nie jest przymus, wymóg czy cokolwiek jeszcze innego. Mam 165 cm wzrostu, ważę 56 kg i wiem, że modelką nie zostanę. Ale co z tego? Mam wiele innych zalet, możliwe, że mniejsze/większe aspiracje co do mojej przyszłości. Guzik mnie obchodzi co sądzą o moim wyglądzie inni, ale mogę sobie na to pozwolić. Bo nie pcham się do programu o modelkach.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 listopada 2010 20:09

Mia - bo na początku walnęłam posta o podłożu psychologicznym hanoverkowego widzenia brzucha, co oczywiście nie było na poważnie.

Olga - idź zwymiotuj szybko, bo może tłuszcz na Ciebie przejdzie 😀

koenicke, ja nie przeczę, że to nie wygląda super, ale raczej dlatego, że dziewczę zapomniało wciągnąć brzuszek. Na zdjęciach na prawdę różne rzeczy wychodzą inaczej niż w rzeczywistości. Dlatego na przykład nie zakłada się nogi na nogę., bo to rozpłaszcza uda i wygląda jakby się miało te uda 2x większe. Jak jest poza ze skrzyżowanymi nogami, trzyma się jedną nóżkę parę milimetrów nad drugą. I tak jest z bardzo, bardzo wieloma rzeczami. i z tym brzuszkiem. Tutaj ona się koszmarnie wygięła, wiec ja zupełnie nie jestem w stanie ocenić objętości jej tkanki tłuszczowej na brzuchu. I tego się czepiam.


Ale już kończę. I przepraszam wszystkich za dyskusję.
Strzygo dzięki za troskę ale mam to szczęscie ze natura obdarzyła mnie naturalna szczupła sylwetką i nie muszę sie odchudzać 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się