Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

bianca   At first I'm shy but then comes wine.
10 lutego 2011 09:50
Mam pytanie. wysyłam zdjęcie na konkurs i wymagają ode mnie nazwy placówki. Jestem osoba prywatną, co mam napisać? Do żadnej dodatkowej szkoły foto nie chodzę, ani na kółko, gdzie mogłabym się tego dowiedzieć. Wysłałam maila do organizatorów, ale nie odpisują, a ja muszę prędko na pocztę lecieć.
A.   master of sarcasm :]
10 lutego 2011 12:02
Horciakowa  ja uzywam od dawna Bust Sculp z serii Body Solutions AVONu i jestem bardzo zadowolona z rezultatow. A cena jest nie do przebicia!
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
10 lutego 2011 12:25
A. - tylko to pewnie trzeba regularnie się smarować, nie? A ze mną jest problem taki, że po tygodniu - dwóch używania jakiegokolwiek kremu, balsamu itp. zapominam o nim, nie chce mi się, itp. Tutaj kusi 6-cio dniowe stosowanie 🙂 Kupiłam kiedyś krem ujędrniający, zużyłam pół tubki i teraz leży nieużywany  🤬 Mam za mało samozaparcia i samodyscypliny na dłuższe i regularne stosowanie tego typu preparatów  :emot4:

Możesz podesłać jakąś fotkę, bo nie mogę go znaleźć w aktualnym katalogu. Znalazłam coś takiego -
marysia550, Jak najbardziej właściewie o to mi chodzi 🙂
[quote author=szalonakobyła link=topic=20.msg892506#msg892506 date=1297343315]
marysia550, Jak najbardziej właściewie o to mi chodzi 🙂
[/quote]

a spieszy Ci się??
nie nie śpieszy mi się. Ale bardzo zależy. Może być za rok za dwa. Bylebym kiedyś spełniła to marzenie.
No muszę poczekać, aż mojej mamy mąż z nart wróci to się dowiem, jakie są możliwości, bo on trenuje młodzików.
marysia550, dziękuję, dziękuję bardzo. Odezwij się, gdy tylko czegoś się dowiesz 🙂
A.   master of sarcasm :]
10 lutego 2011 13:55
Horciakowa  nie wierze w efekty po 6 dniach  😵

Ten krem chyba niedostepny z katalogu obecnie, ja kupuje na ebayu:

LINK  😎

słuchajcie w szkołach jest organizowana taka akcja zbieranie nakrętek od butelek mam pytanie:
1. Gdzie trzeba się zgłosić/zapisać żeby te nakrętki później wysyłać
2. Czy wybiera się osobę na którą dana szkoła zbiera

A. popraw ten link bo się cała strona rozjechała  🤬
Thaya, a jak masz jedną nogę? 😉 żartuję. Kiedy zepsuje Ci się jedno to lepiej kupić jedną sztukę niż parę.


widzisz i zonk, bo zamowilam i przyjechaly mi dwie pary 🙂 czyli Deca sprzedaje parami 😀
No coz przynajmniej jak za parę to są w znośnej cenie 🙂
emade- w Kielcach zarządza tym MOPR, jeżdżą i zbierają ze szkół. Na konkretną osobę.
cieciorka   kocioł bałkański
10 lutego 2011 16:23
czy kremy na blizny działają? slyszałam że to pic na wodę...
ash   Sukces jest koloru blond....
10 lutego 2011 16:28
stosowałam krem na blizny z apteki... kurcze wyleciała mi nazwa z głowy i wykonał swoje zadanie 😀

edit: mama pamiętała! używałam contratubex!
A.   master of sarcasm :]
10 lutego 2011 16:33
Bio Oil dziala  🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
10 lutego 2011 16:47
ash, jest na receptę ta maść?
ash   Sukces jest koloru blond....
10 lutego 2011 16:51
nie, bez recepty można dostać!
Jeśli mam duuużo prezentacji w power pointcie i chciałabym skopiować z nich tylko tekst i wkleić do worda, to czy mogę to w jakiś magiczny sposób zrobić za jednym zamachem z całej prezentacji, czy muszę wchodzić w każdy slajd, zaznaczać tekst i robić kopiuj+wklej? Toż to mi 3 dni zajmie! 🙂
emade- w Kielcach zarządza tym MOPR, jeżdżą i zbierają ze szkół. Na konkretną osobę.

ja jestem z okolic Olsztyna, chcialam rzucić ten pomysl u siebie w szkole ale troche mało informacji jest w necie
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 lutego 2011 17:14
cieciorka, kremy i maści na blizny działają, ale tylko na świeże blizny. Regularnie stosowane.
na swieze, ale w pelni zagojone, to wazne 😉
ja kiedys uzywalam Cepanu, rzeczywiscie po regularnym stosowaniu po bliznie prawie nie ma sladu-ja ja widze, ale jak ktos nie wie gdzie jest to trudno dojrzec
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
10 lutego 2011 19:34
cieciorka - dokładnie tak jak Jara i ciri napisały, działają tylko na świeże i zupełnie zagojone. Ja stosowałam Contractubex na dużą bliznę po wycięciu wyrostka i znaczne zmalała i się rozjaśniła.

A - no własnie ja też tak średnio, dlatego pytam czy ktoś stosował i może potwierdzić działanie, bo mimo takiej obniżki cena nadal dość wysoka. Muszę w takim razie poszukać na allegro, bo nie mam konta na ebayu.

emade - koleżanka oddaje te nakrętki do apteki. Moge ją jutro dopytać o więcej szczegółów, może będzie wiedziała.
Horciakowa, to czekam  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 lutego 2011 20:15
Czy u was normalnie działa YT? Bo u mnie ekran jest podzielony na pół :/
u mnie normalnie 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 lutego 2011 20:28
Ostatnio wyskoczyło mi żebym powiązała konto na YT z kontem Google (wtf?) i teraz mam tak, nie wiem czy to ma ze sobą powiązanie:



Też wam forum zamula? :/
może masz coś z komputerem? wyłacz i włacz. U mnie działa wszystko elegancko  😁
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
11 lutego 2011 17:06
Da się dodać więcej niż jedno zdjęcie na tablicy na facebooku? Jak?
na tablicy tylko pojedynczo mozna dodawac
Mam dwa pytania.
1. Czy na rv jest jakiś wątek o sporcie, ale nie końskim. Mi wyszukiwarka nic nie wypluwa.
2. Skąd można ściągnąć Pakiet microsoft office 07. Zależy mi na programie do prezentacji z tego pakietu, bo nie mogę otworzyć ważnej prezentacji. Może jest możliwość wysłania tego konkretnego pakietu/ prog. do prezentacji. na e-mali i znalazłaby się dobra duszyczka...??

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się