Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

A.   master of sarcasm :]
06 lutego 2011 14:06
twarda i ohydna  😀
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
06 lutego 2011 15:59
Znowu ja - Photobucket odpada, co chwilę jakieś zdjęcie się nie dodaje. Ma ktoś inny pomysł procz Picassy i Photobucketa ? 🙁
Wilejka,  spakuj foty w Winrar i uploaduj do rapidshare'a , filesonica czy cos w ten deseń. Kto będzie chciał to sobie ściągnie. Przecież nie muszę koniecznie być w galerii.
Niestety numer IP jest przypisany do kraju  😁Można użyć obcego (z pasującego kraju), ale nie wiem, czy sprawa warta zachodu.
Właśnie coś przez przypadek nacisnęłam i okno internetu mam na całej stronie tak, że nie widać paska zadań. Ktoś wie jak to wyłączyć?

Edit. uf, już wyłączyłam.
cieciorka   kocioł bałkański
06 lutego 2011 17:37
F11
A.   master of sarcasm :]
06 lutego 2011 17:46
[quote author=A. link=topic=20.msg886863#msg886863 date=1297000249]Niestety numer IP jest przypisany do kraju  😁Można użyć obcego (z pasującego kraju), ale nie wiem, czy sprawa warta zachodu.
[/quote]

Przeciez numer IP jest przypisany do operatora to jak mozna zmienic??  🤔 Jak ja mam SKY a ktos inny Aster przykladowo, to tego sie nie da zmienic. Tak samo jak numer kierunkowy kraju...
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 lutego 2011 18:05
są programy zmieniające albo maskujące IP.
ale w przypadku YT wystarczy na dole zmienić 'location'- sama czesto tak robię i dlatego wiem, że to działa 😉
nightmare   Dobra Lama nie jest zła <3
06 lutego 2011 18:06
zmieniłam lokalizację i nic  🙄
Często nie dochodzą do mnie smsy od kumpla. On jest z Ery, ja z Play. Kiedyś przychodziły wszystkie, potem stopniowo co drugi, co trzeci, teraz prawie żaden. On  ma taki problem tylko ze mną. Jeśli o mnie chodzi, to też od innych numerów wszystkie smsy przychodzą.
Da się coś z tym zrobić?
Czy jest ktoś kto może mi pomóc w aukcji na niemieckim ebayu?  🙇  Mój niemiecki jest żałosny  😵
trzynastka   In love with the ordinary
06 lutego 2011 21:38
Mam pytanie na które boje się, że operator Orange nie odpowie mi do końca szczerze.

Za kilka dni wyjeżdżam za granice, mam iphona z internetem 2 gb miesięcznie w ramach abonamentu, nie da się go odłączyć [?] a telefon sam pobiera aktualizacje, maile, pogodę, giełdę etc. Tyle słyszy się historii o ludziach którzy po powrocie z wakacji zastali rachunek na tysiące złotych. I teraz pytanie pierwsze i najważniejsze: co mam zrobić by móc wziąć telefon ale potem nie musieć go sprzedawać by spłacić rachunek ?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 lutego 2011 22:03
jeżeli nie włączysz roamingu na transmisje (ustawienia -> ogólne -> sieć -> roaming danych) to nie będzie się łaczyć z internetem 😉
trzynastka   In love with the ordinary
06 lutego 2011 22:24
Edytka kocham Cię  😍 Wyjdziesz za mnie ? Będę Ci gotować, sprzątać i prasować skarpetki  😜
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 lutego 2011 22:40
Nie, bo ja sama gotuję i sprzątam i nie pozwolę żeby mi to ktoś zabrał  😁 Tylko prasować i prać nie lubię

A jeszcze a propos internetu w Orange: mi część połączeń liczy się w ramach abonamentu 😉 Tylko nie tego na internet, a na telefon (do iphone'a mam podpięte 2 abonamenty tak gwoli wyjaśnienia)- abonament telefoniczny jest na określoną kwotę do wydzwonienia, ja właściwie z niego nie korzystam i te złotówki idą na połaczenia z netem (krótkie połącznia typu google maps jak się zgubię czy sprawdzenie facebooka). Poza tym są jeszcze dodatkowo płatne usługi typu Travel Data Daily czy Pakiet dzienny 50 MB Internet UE 😉
Gdzie w W-wie swiadczone sa uslugi telekom, a dokladniej szukam mozliwosci przeslania czegos faksem.
Nie chce wysylac w biurze.
A w urzedach pocztowych usluga biurofaks zostala wycofana  🙁
Help
A nie masz w okolicy czegos takiego jak punkt tanich opłat. Powinno dać się stamtąd wysłać faks.
Albo mogę ci puścić z domu

Edit:
http://www.verso.pl/?action=cennik&c=10&t=u
http://www.wpk.com.pl/cennik.html

Albo cos takiego:
http://www.tanifax.pl/?show=pomoc
Na coraz większej ilości zdjęć z jazd widzę konie z zawiązanym, luźno wiszącym na szyi "sznurkiem", czemu to służy? 😡
Żeby w razie w chwytać się sznurka, a nie końskiego pyska. Trzyma się je razem z wodzami - stabilniejszy kontakt, a przede wszystkim nie ma tej pokusy, żeby majzlować coś wędzidłem na prawo i lewo. Rozpropagowane zdaje się przez p. Morsztyn i jej zwolenników ;-)
Elbus, dzięki, wygląda na fajny "patent" 😉
A.   master of sarcasm :]
07 lutego 2011 13:46
czy ow "sznurek" to cos podobnego co moja kobylina ma na szyi? pasek, stosowany od bardzo dawna na wyscigach:



A., myślałam o czymś takim, jak u Mo B. chociażby:

Chcę kupić czajniczek do parzenia herbaty, najlepiej ozdobny ale w cenie poniżej 100 zł. Przechodziłam niedawno koło jakiegoś antykwariatu i widziałam śliczny, w kolorze złotym, ale nie mam pojęcia jak z jego użytkowością i materiałem z jakiego jest wykonany...
Nie wiem kiedy będę miała czas znaleźć go spowrotem, więc jestem ciekawa, czy jest na forum jakiś miłośnik herbat, który mógłby doradzić co kupić.
Jestem laikiem w tym temacie, ale chcę zacząć sprawiać sobie przyjemność piciem naprawdę dobrej herbaty 😉
o wow, nie wiedziałam, że mamy wątek herbaciany, dziękuję 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
07 lutego 2011 15:41
Dlaczego Polska nie należy do ICSIDu (Międzynarodowego Centrum Rozstrzygania Sporów Inwestycyjnych)?
Google nic nie pokazuje.
cieciorka   kocioł bałkański
07 lutego 2011 17:07
pytanie za 100 punktów- co kwalifikuje ranę do szycia? 🙄
wielkość, czas powstania, stopień zabrudzenia, miejsce zranienia ....
Stopień zabrudzenia? Tzn. jak bardzo brudna to nie szyć, tak?
cieciorka   kocioł bałkański
07 lutego 2011 19:00
dobra, zadzwoniłam do taty, czego chciałam uniknąć, ale trudno. przyjedzie, obejrzy i zawyrokuje co dalej.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się