Kącik Ujeżdżenia

niedzielny rodzinny obiad w Mc? 😉
kpik, myślę że łącze internetowe nie ma znaczenia, chyba, że jest na tyle wolne, niepozwalające na załadowanie relacji.
Ok. Ja ogladam, ale nie wiem kto jedzie. Sa gdzies listy startowe?
Anka, listy są na dressage.pl, ale teraz jedzie ostatnia para: Rose Mathisen i Bocelli 1044.


Ależ emocjonująca walka w MP seniorów !!!!! 😀
Buuu. Bedzie cos jeszcze, czy jak zwykle wlaczylam za pozno?
Anka, przykro mi, ale to już koniec 🙁
Będzie dekoracja 🙂
haha jak zwykle! No nic nie szkodzi, to ogladam dalej Final Fantasy VII  🏇
Anka, listy są na dressage.pl, ale teraz jedzie ostatnia para: Rose Mathisen i Bocelli 1044.


Ależ emocjonująca walka w MP seniorów !!!!! 😀


Kto wygrał?
titina, pierwsza Beata Stremler, drugi Michał Rapcewicz, trzecia Kasia Milczarek. Kolejność mało zaskakująca, ale różnice pomiędzy wynikami są naprawdę niewielkie !!! 🙂
mtl   I M Equestrian
11 września 2011 15:48
pierwsza piątka mało zaskakująca bym powiedziała, wszystko tak jak obstawiałam  😁
a komentatorzy relacji online -  😜
croopie, dzięki, tzn. ,finał nic nie zmienił w klasyfikacji. 🙂
mtl, zgadzam się !!! Komentatorzy mnie absolutnie rozbrajali 😀
mtl   I M Equestrian
11 września 2011 16:26
mtl, zgadzam się !!! Komentatorzy mnie absolutnie rozbrajali 😀


With You ma 8 lat, tak? A Ł. Wituchowski startował po raz pierwszy w MP i w zeszłym roku jechał MR... Mają tak z 1-2 lata opóźnienia  😁
Do tego literki alfabetu na czworoboku i koń jako zwierzę stepowe dla którego temperatura nie ma znaczenia, aaach komentatorzy  😜
magda, raczej niedzielny stajenny, w poszukiwaniu szybszego internetu. Okazało się, że zupełnie nie wyszło 🙁 Dało się za to oglądac trochę na 'stajennym' internecie - w wersji techno (z zawieszkami) ale zawsze coś.

croopie,  myślę, że mieli zablokowane tego typu odtwarzanie, bo wszelkie inne strony z video działały.
pierwsza Beata Stremler, drugi Michał Rapcewicz, trzecia Kasia Milczarek. Kolejność mało zaskakująca, ale różnice pomiędzy wynikami są naprawdę niewielkie !!! 🙂
no i bardzo bardzo bardzo fajnie...i to z trzech powodów!
1. Beata to dawny forumowy Ufok 😉
2. w Jej pace ze sprzętem, nie udało mi się zobaczyć powyginanych czanek munsztuka
3. bo pamiętam prasowy wywiad z Michałem, z którego można się było dowiedzieć, ze polskie ujeżdżenie, to tylko on i Katarzyna Milczarek 😂
Oj ! Wygląda na to ,że coś fajnego przegapiłam, czyżby była relacja on-line na ŚK ?  🤦
Mam nadzieję, że dodadzą płytę do gazety ?  🙄
[quote author=croopie link=topic=11.msg1127853#msg1127853 date=1315752157]
pierwsza Beata Stremler, drugi Michał Rapcewicz, trzecia Kasia Milczarek. Kolejność mało zaskakująca, ale różnice pomiędzy wynikami są naprawdę niewielkie !!! 🙂
no i bardzo bardzo bardzo fajnie...i to z trzech powodów!
1. Beata to dawny forumowy Ufok 😉
2. w Jej pace ze sprzętem, nie udało mi się zobaczyć powyginanych czanek munsztuka
3. bo pamiętam prasowy wywiad z Michałem, z którego można się było dowiedzieć, ze polskie ujeżdżenie, to tylko on i Katarzyna Milczarek 😂
[/quote]

jak dla mnie tylko pierwszy argument ma jakąś wartość - co do wywiadu to przecież był już co najmniej rok temu i Beata nie jeździła wtedy BT, więc to chyba nie dziwne, że nieaktualne na dzień dzisiejszy. a co do munsztuka to ciekawe masz informacje, może pogięty wyrzuciła? a właściwie co ty sugerujesz?
I przerywając i wracając do dyskusji na temat wysokości nagród - dziś na Woli na towarzyskich za pierwsze miejsca po 400 zł do wydania w sklepie jeździeckim. Całkiem miło 😎
Wergeel...sugeruję, że Beata jest pod tym względem, szczególnie pozytywnie wyjątkowa  :kwiatek:
OK .. 🙂
1. Beata to dawny forumowy Ufok 😉

o ❗ i dopiero teraz o tym piszesz. a ja zastanawialam sie kiedys, gdzie i dlaczego zginela.
bardzo duze gratulacje!! super!
,
Trochę z innej beczki.

Czy gdzies w przepisach ujezdzenia jest zabroniona jazda z forgurtem? Mam zamiar go użyć na zawodach i nie wiem czy sedzia sie nie przyczepi.
Chyba nie ma, zresztą widuje się na czworobokach zawodników użytkujących forgurt.
christine   zawodnikowanie reaktywacja. on the go.
13 września 2011 10:35
http://swiatkoni.pl/news-display/3570.html

myslicie, ze rzeczywiscie sponsoring mial jakis wplyw na wynik czy rzeczywiscie Ewa wygrala uczciwie?
Sędzia dostaje konkretną ustalonaprzepisami kwotę pienięzdy - co ma do tego sponsor??!!  😲
Ktoś chyba szuka afery tam, gdzie jej nie ma...
Najpierw mówi się tyle o obniżaniu kosztów zawodów, potem - o tym, że ten sponsor jest be, tamten też nie koniecznie...
Wielkie ukłony dla tych, którym jeszcze siechce organizować zawody...
A mi co do Wrocka podobała się najbardziej Katarzyna M-J i jej siwy rumak.
Freestyle mnie powalił na kolana 🙂
Czy ma ktoś może moje zdjęcia z MP (runda juniorska, Weltano 21, nr 430). Na co dzień nie mam fotografa, więc może na zawodach udało mi się gdzieś załapać. Będę bardzo wdzięczna, może być na PW  :kwiatek: :kwiatek:
napisz do Faraa-może mieć
christine, przeczytałam ten list i jestem zdruzgotana.

Po raz kolejny utwierdza mnie fakt, że jednak chcę się trzymać z daleka od startowania i całego krajowego sportu 🙁

- kwestia sponsoringu - ok, jest to zdecydowanie niezręczne, ale przecież Państwo Cichoniowie też są głównymi organizatorami zawodów CDI, w których ich syn bierze udział. To jest ok, a logo Banana Split gdzieś tam już nie?
- takich przypadków, że zawody są sponsorowane przez firmy związane z zawodnikami lub ich rodzinami jest na pęczki, przecież to nie jeden wypadek akurat teraz. Mamy tak mały światek sportowy, że i skąd szukać sponsorów absolutnie nie powiązanych z nikim z branży?
- 3/4 listu oparte jest o fantastyczną metaforykę dotyczącą wagi 😵 Bez komentarza. To mnie już naprawdę zniesmaczyło.
- podważane są kompetencje sędziów. W porządku, każdy ma do tego prawo - ale przecież biorąc udział w konkursie niejako akceptujemy to, że się tym właśnie sędziom poddajemy pod ocenę. Po co to robić, skoro się uważa, że sędziowie nie widzą / są stronniczy / etc. Przecież obowiązku rywalizacji sportowej nie ma - kto chce, ten startuje i jest oceniany przez komisję sędziowską.

Dlaczego, jak byłam niedawno na trybunach dla widzów w Verden, to mogłam wspólnie z tłumem ludzi oglądać fantastyczne konie, zachwycać się ich ruchem i oklaskiwać przejazdy - a na takich samych trybunach dla widzów we Wrocławiu nie da się wysiedzieć 5 minut, żeby się nie dowiedzieć, kto z kim, dlaczego, kto przeciw komu, komu konie kuleją, komu źle poszedł przejazd... I wcale tu nie chodzi o barierę językową 😉

Smutno tak jakoś...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się