paznokcie, żele, tipsy

Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
22 stycznia 2011 21:03
Scottie, w douglasie.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
22 stycznia 2011 21:04
kurcze-piszecie, że odżywka herome śmierdzi, pieką skórki, czasem bolą paznokcie, a moja ma zapach jak zwykły lakier nic mnie nie piecze i nic nie boli, po 6 dniach stosowanie nie widzę żadnej różnicy

ja lubię zapach Herome, nigdy nie uważałam, że śmierdzi 🙂
i tak jak pisałam- paznokcie bolą jeżeli są super słabe i cienkie i ta odżywka przenika do tkanki pod paznokciem.

różnicę poczujesz za jakis czas 😉 wzmocniony paznokiec dopiero musi urosnąć
ok, będę cierpliwie czekać, mam nadzieję, że efekty będą  😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
22 stycznia 2011 21:08
Czytałam, że tą odżywkę Herome nie można stosować bezpośrednio po zdjęciu tipsów. To kiedy mniej więcej?
Jak poza tym wygląda nakładanie tej odżywki? To jest lakier, czy jakaś odżywka która schodzi?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
22 stycznia 2011 21:23
Strucelka lakier o lekko mleczno-białej barwie. Nakładasz każdego dnia w stystemie: 1 dzien- jedna warstwa, 2 dzien- kolejna warstwa, 3 dzien- zmywasz wszystko i znowu 1 warstwa, 4 dzien kolejna, 5 zmywasz itd (czyli generalnie nakladasz codziennie i zmywasz co dwa dni). Potem stosuje sie raz w tygodniu dla podtrzymania efektu- moze byc stosowany jako baza pod inny lakier.

Po zdjeciu tipsow poczekałabym ok miesiaca w tym czasie smarujac paznokcie olejem rycynowym 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
22 stycznia 2011 21:29
miesiąc? uuu, długo, ale przeboleję 😉
a lakier do paznokci?
Żelowe.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
22 stycznia 2011 22:19
MR36 piękne!

Strucelka z lakierem nie ma problemu 😉


a w ogole to odkryłam przecudowny lakier- Chanel 506 Particuliere. Kolor jest obłędny  😜 chociaż sam lakier nie jest tak dobry jakościowo jak YSL La Laque.
zdjęcie z netu fota
też znalazłam kilka ładnych za całe 7.99zł

colour alike 'jesienny blues'


'weekendowy szał'
[img]http://2.bp.blogspot.com/_NtwQ2L-LwAk/TNaww3CAwXI/AAAAAAAACbE/IEq0g3kxEWA/s1600/Colour+Alike+Weekendowy+Sza%C5%82-03.JPG[/img]

'dżi aj dżejn'
[img]http://1.bp.blogspot.com/_NtwQ2L-LwAk/TNUDMyzSocI/AAAAAAAACaw/tKtEPt1kI7s/s1600/Colour+Alike+Dzi+Aj+Dzejn-01.JPG[/img]
Weekendowy szał mógłby być zamiennikiem Paradoxala Chanel 😉

MR36, bardzo ładne pazurki 🙂
Edytka, lakiery Chanel IMO w ogóle są lipne. Ale mają piękne kolory... 😉
Mam 2 - jeden natural, drugi ciemna soczysta wiśnia - odcienie oba przegenialne, ale lakiery gęste i kiepsko się rozprowadzające na płytce. Ten wiśniowy musi być nałożony 2 razy bo 1 warstwa zostawia obrzydliwe smugi...
Poza tym długo wysychają i się "gniotą" zanim nie wyschną zupełnie czyli manicure przed pójściem spać to nie jest dobry pomysł 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
22 stycznia 2011 23:17
O, a ja kupiłam w piątek 5 kolorów i wszystkie bardzo rzadkie  👀 Smug nie robią, ale krycie jest słabe- 2 warstwy to mus. Nadrabiają obłędnymi kolorami.
YSL ma za to gęste i z taką ilością pigmentu, że jedna warstwa i wychodzi super pokrycie bez smug.
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
24 stycznia 2011 23:50
O ile komuś nie przeszkadzają połyskujące drobinki to znalazłam fajnego Nude'a . Rimmel Lycra Pro 362 Barely There  😍 Świetnie wygląda na paznokciach, postaram się o jakąś fotkę 🙂
Gillian   four letter word
24 stycznia 2011 23:59
Strucelka lakier o lekko mleczno-białej barwie. Nakładasz każdego dnia w stystemie: 1 dzien- jedna warstwa, 2 dzien- kolejna warstwa, 3 dzien- zmywasz wszystko i znowu 1 warstwa, 4 dzien kolejna, 5 zmywasz itd (czyli generalnie nakladasz codziennie i zmywasz co dwa dni). Potem stosuje sie raz w tygodniu dla podtrzymania efektu- moze byc stosowany jako baza pod inny lakier.

Po zdjeciu tipsow poczekałabym ok miesiaca w tym czasie smarujac paznokcie olejem rycynowym 🙂


w trzeci dzień po zmyciu od razu nakładać nową warstwę? czy dać dzień odpocząć?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 stycznia 2011 07:48
Zmyj, umyj ręcę i nałóż odżywkę.
a na jakiej zasadzie właściwie działa ta odżywka?
maluję płytkę paznokcia, którą mam przez 2 tygodnie kuracji, a przez pół roku powinna rosnąć nowa, mocna płytka paznokciam, jak?

ja narazie nie widzę efektów-dzisiaj 9 dzien, pazury ciągle mi się łamią i rozdwajają

Gillian, jeszcze nie skończyłaś kuracji?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 stycznia 2011 21:08
Bo to ten nowy - odrośnięty - paznokieć będzie zdrowy, a stary dalej będzie się łamał 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
25 stycznia 2011 21:21
Umówiłam się na jutro na nasz ostateczny rozwód z żelami 😵 😁
Smutno mi trochę, ale trzeba dać żyć własnym paznokciom. Choć porządnie obawiam się tego, co zobaczę 🤔
Trudno, póki co zostanie mi lakier, a po miesiącu kupię sobie odżywkę i będę się faszerować, ot co!
Moon   #kulistyzajebisty
26 stycznia 2011 10:27
Strucelka, ollaboga, bój się Boga - miałaś takie ładne frenche...  😀iabeł: 😎
Ja twardo drugi rok (A może trzeci? Nie pamiętam kurczaki...) lecę na żelach i kocham je miłością wielką.
Pisząc poważnie - Myślę, że jak nie będziesz od razu swoich zapuszczać na nie wiadomo jakie "łopaty", tylko delikatnie piłować, żeby były króciutkie to powinny się w miarę zregenerować i po kilku tygodniach będą już twardsze. Przetestowane, opatentowane.  😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 stycznia 2011 15:55
Maj gad 😵
same paznokcie nie są nawet takie złe - płytka bardzo się wyciągnęła. Ale oczywiście są cieniutkie i miękkie, więc trzeba było je spiłować na 0. Nie mogę, po prostu nie mogę na nie patrzeć 😵







Te białe obwódki normalnie nie są widoczne - to właśnie ta długość, która 'dorosła' odkąd założyłam żele.

Swoją drogą - czy ktoś stosował odżywki Nail Tek? Poleciła mi je moja manikurzystka, mówiła, że przetestowane. Powiedziała, że najlepiej jest stosować odżywki zaraz po ściągnięciu żeli a ta firma właśnie takie robi. Chyba się skuszę i kupię w Stanach jak będę, bo tam są zdecydowanie tańsze.
ash   Sukces jest koloru blond....
26 stycznia 2011 15:59
ja stosuje Nail Tek od ponad 6 miesięcy.
Nosiłam tipsy bardzo długo, moje paznokcie były 10 X gorsze niż Twoje.
Polecam Nail Tek Foundation II jako baza i na to Nail Tek Intensive Therapy .
Moje paznokcie w obecnej chwili są bardzo mocne, nie rozdwajają się i mają taką długość o jakiej zawsze marzyłam. Kupuje od sprawdzonego sprzedawcy na allegro, 100% oryginał i nie są bardzo drogie.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 stycznia 2011 18:35
ash właśnie kosmetyczka poleciła mi bazę Foundation II + odżywka Intensive Therapy.
Widzę, że na allegro teraz jakieś fajne promocje 😲 W stanach są za 30zł, więc jak okaże się ok to może zdążę jeszcze po promocji na allegro kupić.
Po jakim mniej-więcej czasie zobaczyłaś efekty?
Strucelka- masz może fotke jak wyglądały Twoje paznokcie przed tipsami?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 stycznia 2011 20:17
LOVELY nie mam stricte fot paznokci, ale z jakichś innych zdjęć wygrzebałam i skadrowałam.
Teraz widzę też jak bardzo płytka się wysmukliła 💘



sory za ten lakier, ale tak właśnie wygląda trwałość Inglota 🤔 w czwartek pomalowałam sobie paznokcie i pojechałam na zawody a w sobotę wyglądały już tak 😤



ash   Sukces jest koloru blond....
27 stycznia 2011 07:56
Pierwszy efekt widziałam już po 3 tygodniach stosowania. Ale oprócz używania odżywek, piłowałam je na krótko, żeby nie miały możliwości wyginania się.
Po 8 miesiącach od zdjęcia tipsów, nawet nie myślę żeby założyć je ponownie.
Jedyne co mi chodzi po głowie to shellac...a po zdjęciach wrzuconych przez dziewczyny to już w ogóle  😜
czuję się wywołana do tablicy - mój shellac ma już ponad tydzień (bo robiony w zeszłą środę) i jedynie widać lekko odrosty bo paznokieć rośnie. Tyram paznokcie specjalnie gotowaniem, sprzątaniem, zmywaniem, basenem i końmi i nic. Trzyma się rewelacyjnie a kolor dalej intensywny 😉 polecam 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
27 stycznia 2011 11:59
W Łodzi promocja na Shellac 30zł zamiast 60zł --> http://okazik.pl/lodz/deal/30-zł-zamiast-60-zł-za-shellac-–-utwardzanie-naturalnych-paznokci-żelo-lakierem
może komuś się przyda 😉
w okolicach Warszawy koszt takiej usługi to koło 80 - 120 PLNów. Chyba że dziewczyny znalazły coś taniej? 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
27 stycznia 2011 13:18
W PROWOKACJI manicure shellac - 70zł
http://www.prowokacja.waw.pl/

zmienili lokalizację i niestety teraz strona jest w budowie.
no tak... centrum mi jest troszeczkę nie po drodze 😉 jestem na etapie namawiania mojej sąsiadki, która robi manicure i pedicure po godzinach pracy etatowej żeby zajęła się shellaciem - w końcu jeśli robi tipsy to shellac też położy bez problemów 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się