Młode Konie

mój młody skarłowaciały KOŃ... z dzisiaj...
dodam, ze to czarne za nią... jest od niej młodsze o ok półtora miesiaca...  🙄 🙄 a wyższe... o... z 15cm??

Dodofon, Małe jest piękne. 😎
Ona jest śliczna! Taka kawa z dużą ilością mleka. 😍
kaloe No wlasnie i co teraz? Wszystko ok? Wiem ze kolki potrafia byc potwornie uciazliwe, ile twoj mlody ma lat?  😉

Jak na razie wszystko jest dobrze, Ordynans jest trochę smutny bo obolały .Udało nam się podać zastrzyk ale nie obyło się bez szarpaniny .
Ona na wiosnę będzie miał 2 lata.
Dodofon fajny jest twój izabel , zawsze mi sie marzył izabelowaty koń a mam dwa ciemno gniade.
uwielbiam mojego konia! chociaz dzisiaj udawał koze i skakal przez zaspy wybijajac sie z 4 nog  😂

Dodofon, oba szkraby prześliczne... izabelka coraz piękniejsza...
galopada_, jak zwykle uroczy dżentelmen 😉 ...w innym wątku wyglądasz przy nim jak mała kruszynka - zazdroszczę Ci, ja to nie wiem... pewnie przy słoniu bym tak wyglądała hehe  😂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 stycznia 2011 17:47
Dodo  Ma dość ciekawe to umaszczenie. Nie idzie wzroku oderwać. 😍

Moja księżniczka - bo dawno jej tu nie było 🙂
Katharina   "Be patient and trust in the process"
06 stycznia 2011 18:41
Kilka zdjęć Ateny 🙂




za duże zdjęcia 🤦
to jeszcze kilka wrzucam  🙂







a tu jakis mały wyszedł strasznie  🤔 😂

galopada, Ty przynajmniej będziesz miała na co wsiąść...
mnie do TOZu podadzą... za męczenie karła  😁 😁

ale konia masz bardzo SI... zwłaszcza kolorystycznie mniam!
Dodofon moze mały ale wariat?  😁 w zwiazku moich chllopakow to szarak ma więcej jaj ( mimo ze ich nie ma)  😂

akurat kolorystycznie mi sie moj kon nie podoba bo nie lubie gniadych szczegolnie z tak mała iloscia odmian  😵 ale jakby mi sie np nie podobaly kare z duzymi odmianami to pewnie takiego bym wlasnie miala  😂
Dziś mały nieźle dał mi popalić - na ujeżdżalni to misio a poza nią budzi się w nim dzika bestia 🙂
galopada_  To klacz ? Po jakich koniach ten słodziak jest. ?
galopada w jakiej ty stajni lub w czym ty tego konia trzymasz ze ma tak krótką sierść  🤔
A to moja laleczka z dzis, z 4 skoki pod siodlem w sumie... Taka bystra lala..

kalia12 to wałach 😉 http://www.allbreedpedigree.com/dzamal2

777 moj kon nie ma zupełnie zimowej siersci. nie zakładam derki, w stajni mam 6-7 stopni. na padoku siedzi codziennie. juz kilka razy pisalam tu ze jest golasem bez golenia  😉
odśnieżarka do śniegu  🏇

1. do roboty  !
2. chwila przerwy
3. i do domu, koniec pracy na dziś

młody chyba lubi śnieg  🤣
I ostatni filmik, nie bylo warunkow do rkecenia
wyglada na opanowana 🙂 a moje mi dzisiaj tak daly do wiwatu ze kregoslup siada... jeden wielki bryk
galopada cudnie on wygląda - moje jak mamuty
ale mamy w stajni klaczkę która zawsze ma króciutką sierść niezależnie od pory roku - a stoi w stajni angielskiej 🙂 wiec ciepło nie jest i derki też przez zimę nie widziała
ale mamy w stajni klaczkę która zawsze ma króciutką sierść niezależnie od pory roku - a stoi w stajni angielskiej 🙂 wiec ciepło nie jest i derki też przez zimę nie widziała


Ja mam klacz, zresztą blisko spokrewnioną z galopadowym chłopem, która zimą też futra praktycznie nie zapuszcza  🤔wirek:
ja mam mamuty a wy macie mutanty jakieś
E tam, pozostała czwórka normalnie ofutrzona, a ta z największym dolewem oo to ma takie futro, że mogę grzebykiem czesać  😁
A oto moja srokata 2,5 latka 😉
Lubi po śniegu brykać 😀
Katharina - Świetna jest! Oczy to ma po prostu magiczne, tylko się zakochać  :kwiatek:
galopada_ - Jaki on jest wielki.. Przepiękny chłopak, ten jego wzrok przypomina mi trochę mojego wariata  😁
Dodofon - Świetna maść, zazdroszczę (mimo że na swojego też nie narzekam  :oczy2🙂. A ile maleńka ma lat?
Cobrinha - Bardzo ładna kuleczka  :kwiatek: Brakuje tylko jednej skarpetki  😁
A to Hadżi z dziś:

My przedwczoraj dostałyśmy ostateczną diagnozę odnośnie scięgna! ZDROOOWE w 100%, wszystko się pięknie zagoiło, zaczynamy prawdziwą pracę, mam nadzieję, że zdążymy do 5 latków 😉. Bardzo się cieszę. Do tego nowa maść świetnie leczy grudo-grzybo coś, co przypałętało się na nogach. Wszystko w końcu wychodzi na prostą 🙂
ze wczoraj:
Katharina   "Be patient and trust in the process"
08 stycznia 2011 11:59
Ambrozja w sumie to ja też za każdym razem kiedy na nią patrze zwracam szczególną uwagę na oczy  😜 ma takie mądre spojrzenie  😉
Ambrozja, dziękuję  :kwiatek:
rtk, jak długo leczyliście ścięgno?
od połowy września do teraz. Nie spieszylo sie nam, wiec pomimo małego uszkodzenia uznalismy, ze wybieramy bezpieczne leczenie i dalismy duzo czasu ścięgnu żeby się zregenerowało. Mam nadzieje ze to w przyszlosci zaprocentuje i nigdy ta kontuzja już nie bedzie nas dotyczyc 😉
mon-es
Jaka fajna "krówka", po czym ?

Ambrozja
Bardzo przystojny ten Twój młodziak  😜

U nas chlapa przeokropna, wybrałyśmy się we czwórkę na spacer do lasu, ale musiałyśmy się ewakuować, bo zaczęło padać  😵
a mój mały dzisiaj wleciał na drewniany pachołek na pastwisku  😁 aż sie przekrzywił
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się