Młode Konie

break  świetne koniska więcej poproszę
galopada a gdzie foty twego łobuza ?
Ja dzisiaj doznałam szoku - myślałam ze dla 3,5 latka się już nie urośnie dużo - jak że się myliłam
przez pół roku łeb większy - z reszta cały koń większy.
Averis   Czarny charakter
14 maja 2011 21:28
natalienna, to było do mnie?
Młoda z dziś 🙂

galopada_   małoPolskie ;)
15 maja 2011 08:13
777 za 4 dni bede miala juz wakacje wiec jeszcze mnie bedziecie stąd wyganiać jak wpadne z moim smokiem i ,,moimi" trzema podopiecznymi młodziakami  😉
No ja mysle :-D
Bay pokazuj więcej! 😉
777 to tak nieśmiało, żeby nie zaśmiecić za bardzo 😉




Siwy podziwiający samoloty  😁





Ja mam jakies maluchy:

1. moja kobylka po Rohdiamant, ktora na aukcje poszla. Zdjecie z jej pierwszego dnia tam, pod siodlem tylko kilka tygodni.
2. 3-letni walach  Quaterback
3.3-letni ogier po Sandro Hit
Anka, ogier śliczny... ależ on ma szyję  😍
znowu się pochwalę🙂
Anka wszystkie piękne! ale ogier  😍
Anka a jakis filmik z tym Quaterbackiem w ruchu masz?
wszystkie ladne 🙂
Averis - ale się robi piękne konisko z Karsona 🙂
breakwayy - siwuch  😍
Ruda77 - pięknie się prezentuje 🙂 ja mojemu muszę grzywę poprzerywać bo wstyd jak patrzę na fryzury waszych :P
Bay - na zdjęciu wygląda na kluchę 🙂 śliczna kobyłka 🙂
Anka   😜  😍

A ja byłam z Michem w terenie! Szedł jako prowadzący 🙂 i był mega grzeczny, trzeba było go pchać do przodu w sumie, jak się czegoś wystraszył, to stawał i dłuuugo obserwował czy go czasem na pewno nie zje a potem przechodził parskając 🙂 W ogóle nie zwrócił uwagi na przejeżdżające obok rowery i hałasujące ciągniki. Ale jestem szczęśliwa 🙂
grast gratuluje tak odważnego konia 😀
Bay ta odmiana na jej głowie wygląda jak błyskawica czy to tylko tak na monitorze wygląda?
breakawayy jak dostanę to moze jeszcze coś pokażę 🙂

grast dziękuję  :kwiatek: pewnie wygląda tak dlatego, że jest jeszcze taaaaaka gruuuuuuba po zimie :/ ale już się odchudza i widzę po zdjęciach efekty 🙂

Ruda77 kto wie, co ona ma naprawdę na głowie  😁 (ale uwielbiam tą odmianę :P), każdy to interpretuje inaczej 😉
Sliczna jest i kobyła i odmiana 😀
Ruda77 dziękuję :kwiatek: Twój też ładny 🙂 ile ma lat?

no i się pochwalę, że mam naprawdę 'szczuplejeszego' konia 😜
W marcu skończył 4 lata🙂
Ja za to tucze go i tucze 🤣
Ruda77, to podobnie jak moja 😉 tyle że moja kwietniowa (2007). ja jestem zdania, że zdecydowanie łatwiej podtuczyć niż odchudzić, więc... zazdroszczę :P
Anka wow 😜
Ruda77 wstawiaj więcej - moja młoda podobna - a ja chętnie pooglądam jak gniade się prezentują w różnych  kolorkach. Ja na razie mam jedynie jeden jasnoszary czaprak 🙂
Ja dla młodego preferuję beże 😍 ale w innych też chyba ciekawie🙂




a tak wogóle to chyba na lepszego konia trafić nie mogłam, jest bardzo chętny do współpracy 😀
kujka   new better life mode: on
16 maja 2011 10:30
dziewczyny moze idzcie o szmatach porozmawiac do watkow szmatowych?

Ruda77, prawie wszystkie czapraki wyjezdzaja Ci spod siodla, na pewno ono jest dobrze dopasowane?
kujka, siodło było pasowane 3 miesiące temu, ale jak widać znowu czeka mnie wizyta pasowacza w tym miesiącu 🙇
galopada_   małoPolskie ;)
16 maja 2011 11:07
ja bym je załozyla troche dalej  😡 (ale sie nie znam)
kujka   new better life mode: on
16 maja 2011 11:10
Ruda77, niestety tak to jest z mlodziakami. moj jako czterolatek byl przebudowany zadem (i lecialo mu siodlo do przodu - tak jak u Twojego), popracowal, zrobil plecy i juz trzeba bylo nad innym siodlem myslec.

galopada_, tez bym dalej przesunela 🙂
Jest troche przebudowany zadem, postaram się przesunąć siodło jeszcze do tyłu (teraz jak zakładam siodło to między końcem łopatki a początkiem siodła staram się, żeby był tak palec odstępu).
w tym wieku u "dużych" koni to normalne - za rok powinno już być wszystko w normie
moja młoda też rocznik 2007 i również z marca 🙂 


zrobię mały off i zapytam cóż to za biały czapraczek - mam na taki chrapkę
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 maja 2011 18:52
A moje kobylisko na zmianę, raz praca raz łąka.
Tym razem ,,krowa " na wypasie 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
16 maja 2011 18:58
zabeczka17 aaaaaale bym jej obieła grzywe  😁 jestem chora na punkcie krotkiej, rownej grzywy u konia  😁  😜 😜 😜
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 maja 2011 18:59
hehehe 🙂 nie ma takiej  opcji  😎
Już w marcu była podcinana przez kołtun  -gdzie  szalałam z rozpaczy.
Jeszcze trochę niech podrosnie z 5-10 cm  😜 Będzie się cudnie zaplatać 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
16 maja 2011 19:09
ja widze ogromna roznice jak skracam koniowi grzywe z takiej ktora wystaje za szyja na taką wersję ,,szport"  😍 no inny koń się wtedy robi  😜

ale wiem ze opinie sa rozne bo jezdzilam przez kilka lat na koniu, ktorego wlasciciel sie nie zgadzal na skrócenie i musialam codziennie go zaplatać. moze stąd ta wrogość do długich grzyw - mam uraz psychiczny chyba  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się