Konkursy :P

Zainspirowana tym, że Mery ciągle coś wygrywa, zakładam wątek, w którym będziemy się informować o wszelakiej maści konkursach  😎
Wiem, że jak zaczniemy brać udział w nich hurtowo, to szansa na wygraną będzie mniejsza, ale zawsze fajnie się razem cieszyć z wygranej (dopóki nie zacznie nas wkurzać, że to Mery wszystko zgarnia  :cool🙂
hehehe, watek na moja czesc niemal, o jak miło ;D !!

no wiec zaczne moze od tego, ze wlasnie wygralam bilety na AIR :P
In.   tęczowy kucyk <3
10 grudnia 2009 16:12
Nałogowo gram. Codziennie leci kilka(-naście). Od ponad roku. Od tego czasu wygrałam... uwaga... tylko żarówkę! Nic chu chu szczęścia nie mam.
Ja sporadycznie gram np. w dużego lotka lub raz na wiele miesięcy kupię jakąś zdrapkę, ale mam szczęście do małych wygranych.
W ciągu roku trzy razy miałam trójkę w lotto na stałych liczbach, grając bardzo rzadko.
Raz wygrałam zegarek w chrupkach, maskotkę w słodyczach i w zdrapce dwucyfrową sumę.
Większych wygranych na razie nie zdobyłam 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 grudnia 2009 16:48
W Esce Rock ciągle jakieś konkursy. Płyty, bilety, wejściówki czy to jakieś upominki związane z danym zespołem. moja koleżanka wygrała już kilka płyt, ale ja odwagi jakoś nie mam by napisać do nich smsa za 2,44 + vat i czekac na wygrana, za słabe nerwy 😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
10 grudnia 2009 16:57
2 lata temu w tvp2 wraz z kolezanka 2 wejsciowki na Torwarna jezdziecki PŚ 😉
Moja mama kiedy wygrała zestaw kosmetyków Lirene, z ekskluzywnej linii  😎
Zaraz będę buszować po necie w poszukiwaniu konkursów z kosmetykami lub perfumami do wygrania - bo chciałabym je potem opchnąć w komisie  😁
In.   tęczowy kucyk <3
10 grudnia 2009 22:07
szepcik, e-konkursy.info, zapraszamy do naszego "skromnego" grona ; )
no wiec, jak juz zostalam wywolana do tablicy to sie skromnie przyznam, ze czesto wygrywam w radiu, albo na filmwebie... żadnej kasy nigdy nie wygralam, tylko dobra materialne !
płyty, książki, wejściówki na koncerty, filmy i do teatru... i Szepcik nie przesadzaj, ze tyle tego 😉 :P
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
12 grudnia 2009 18:27
No dobra to klikajcie i logujcie sie ludki. I ja popróbuje szczęścia. Mery trzymaj kciukasy, ja jeszcze nawet paczki zapałek w zyciu nie wygrałam, ze o 3 w lotto nie wspomnę

http://www.wyrywarka.pl/?zapros=4452
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
12 grudnia 2009 18:59
ja również próbuje  😀 zapraszam  🤣 http://www.wyrywarka.pl/?zapros=4457
dragonnia trzymam kciuki, ale nie wiem czy Ci to cos pomoze 😉 ja generalnie nie mam wielkiego szczescia... 😉
kujka   new better life mode: on
14 grudnia 2009 14:59
ja tez nigdy nic nie wygralam wiec co tam 😉 http://www.wyrywarka.pl/?zapros=4624
O co chodzi z ta wyrywarką? 😉 Za co sa te pkt?
I ja w końcu coś wyrałam!  💃
Jutro idę na film "Rewers"
Bilet zgarnełam w konkursie miejskiego portalu int.  😎
Mi się tylko raz poszczęściło i od tego czasu cisza, noo ale w darmowej gazecie wygrałam bilet lotniczy w dwie strony do Szkocji w zeszłym roku  😁
busch   Mad god's blessing.
20 grudnia 2009 18:49
Czy ktoś się orientuje,co za firma organizuje konkurs, którego nagrodą jest zapas żarcia  marki gourmet dla kota? Widziałam w telewizji relkamę ale wyleciało mi z głowy  😉
może Gourmet 😉
busch   Mad god's blessing.
20 grudnia 2009 19:23
no właśnie nie bardzo chce się tak znaleźć przez google :P
No to na pewno nie Whiskas 😀 ale jak zobaczę, to Ci napiszę - ostatnio oglądam trochę telewizji, i w święta zapewne będę oglądać jeszcze więcej 😉
mój znajomy wygrał VW golfa w RMF-ie...

wrrr... też chcę ! 🙂
jedyne co wygrałam to koszulkę i książkę, w konkursach "literackich"
chcę więcej!
busch, szukaj na stronie Nestle , bo Gourmet należy do ich koncernu.Może tam będzie coś więcej. 🙂
ja dziś wysłałam głosy na telekamery. Moze wygram citroena  😁
mój znajomy wygrał VW golfa w RMF-ie...

ciekawe tylko jaki podatek musial zaplacic 😉 ?
dobra, nie moge wyjsc z wprawy 😉

dzis wygrałam płytę. zabijcie mnie ale nie mam pojecia jak sie nazywa 😉 jak przyjdzie do mnie, to sie pochwale 😀
nie macie wrazenia ze teraz jakos mniej fajnych konkursow od paru lat jest? kiedys sie wycieczki wygrywalo...  😎
mozliwe.. ale mi satysfakcje sprawiaja takie male i drobne nagrody jak ksiazki, plyty czy wyjscia do kina... 😉 te wycieczki to pewnie latanie na leb na szyje ! 😉
hihi, dwie plyty i jeden film w ost tygodniu 😎
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 stycznia 2010 15:12
mery, jak Ty to robisz? gdzie znajdujesz te konkursy?
Zgłoszenie wysłane, dziękujemy.
mery, latanie na leb na szyje na pewno, ale ile swiata przez to zobaczylam! pare dni wolnego tez nam dali a wtedy sie glownie byczylismy na plazach 🙂 czas na spanie bywal.. w samolocie 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się