Urodziny re-voltowiczów - Prezenty ;)

i rewir też! 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
12 grudnia 2009 19:53

1. Yga
2. Lockmittel
3. Notarialna
4. In.
5. Nirv
6. Helcia
7. Niewidzialna
8. Rewir

Ale kto udostępni konto?
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
12 grudnia 2009 20:11
No właśnie, ja z chęcią, gdybym je miała...
yga   srają muszki, będzie wiosna.
12 grudnia 2009 21:48
też nie mam.  🤔
In.   tęczowy kucyk <3
12 grudnia 2009 22:00
Pff. Ja mogę, ale pod jednym warunkiem - inna osoba będzie to koordynować, a ja będę tylko skarbonką.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
12 grudnia 2009 22:03
Ja mogę się tym zająć, lecz musi być nić współpracy pomiędzy nami.😉
In.   tęczowy kucyk <3
12 grudnia 2009 22:20
No wiadomo 😉
1. Yga
2. Lockmittel
3. Notarialna
4. In.
5. Nirv
6. Helcia
7. Niewidzialna
8. Rewir
9. Fin

🏇
1. Yga
2. Lockmittel
3. Notarialna
4. In.
5. Nirv
6. Helcia
7. Niewidzialna
8. Rewir
9. Fin
10. Ewuś

A mi przyszło do głowy, że można ewentualnie założyć konto, gdzieś gdzie jest ono darmowe (np. mBank) 😉
Mnie nie stać na zabawę aktualnie, choć myślę, że to fajny pomysł. Pomyślcie tylko jak będziecie egzekwować kasę jeśli ktoś np. w połowie roku przestanie wpłacać? Czy będziecie go publicznie "wzywać do zapłaty"?
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
13 grudnia 2009 12:44
Bera7 właśnie wydaje mi się, że jeśli nawet publiczne proszenie o zapłatę nie poskutkuje, to trudno... miejmy nadzieję, iż nikt nie będzie marudził o prezent niższy o 5zł. A taka osobą będzie miała już opinię na tym forum jako niesłowna. Ja rozumiem różne sytuacje losowe, jeśli ktoś nie będzie mógł zapłacić, a po np. 2 miesiącach ureguluje swą należność to moim zdaniem ok. Tylko trzeba wtedy napisać do osoby zajmującej się tym, a nie unikać tematu. Może ktoś ma inne pomysły na rozwiązanie tego typu sytuacji?
1. Yga
2. Lockmittel
3. Notarialna
4. In.
5. Nirv
6. Helcia
7. Niewidzialna
8. Rewir
9. Fin
10. Ewuś
11. Breva🙂

tylko pytanie techniczne - kto będzie kupował i wysyłał prezenty?
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
13 grudnia 2009 13:16
Ja mogę się tym zająć. Jeśli oprócz In. nikt nie zadeklaruje 'użyczenia' konta, to się z nią jakoś dogadam.😉 Chyba, że ktoś inny chciałby się tym zając, to proszę bardzo.😉
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
13 grudnia 2009 15:27
Myślę, że ta osoba która będzie zbierała kasę będzie prezenty kupowała chyba, że się z kimś dogada. No i może ustalmy datę zapisów do zabawy, tak żeby od początku roku można było zbierać pieniążki.
to dopiszcie jeszcze mnie ! 😉

Ja myśle że kupowaniem i wysyłaniem prezentów może sie zajac jedna osoba ale np jak ktos zgłosi chęc zajecia się danym prezentem to też tak można zrobić. (  wtedy np In przeleje kaske na jej konto)

I trzeba sobie pomagac , jak zbliżaja sie czyjes urodziny to pdosyłac na pw pomysły prezentowe zeby dana osoba nie została z tym sama.

I na wstępie jeśli ktos ma zamiar wyłamac siez  zabawy , nie płacić itp to niech da sobie spokój i się dwa razy zastanowi bo bedzie wpisany do nieuczciwych voltowiczów i się skończy dzień dziecka.  😉
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
13 grudnia 2009 16:08
Słuchajcie, ja myślę iż możnaby kupować prezenty przez internet, płacąc z góry i wysyłać od razu na adres naszego jubilata? czy tam solenizanta? Chyba Sierra pracuje w jeździeckim. Jeśli mają stronkę i gdyby z nią tak uzgodnić i porozmawiać, to byśmy mieli 100% pewności, że paczka dojdzie. Bo chyba Karina ma str. internetową. Co Wy na to? Napiszę do modek i poproszę o przyklejenie wątku i edycję pierwszego postu.😉

edit:
Czy mogę prosić o chwilowe przyklejenie wątku Urodziny re-voltowiczów - Prezenty 😉 Na jakiś tydzień? Oraz edycję posta tak aby zawarła się w nim następująca treść:

Zapisy do zabawy trwają do 23 grudnia, czyli macie jeszcze 10 dni. Myślę iż wystarczająco.😉 Kwota, którą będzie trzeba wpłacić na jednego użytkownika nie powinna być wyższa jak 6zł. Płatność zapewne będzie się odbywała za pół roku z góry, chyba, że w danym miesiącu będzie dużo osób, które będą miały urodziny to może raz na kwartał. Musimy zobaczyć, ile jest osób chętnych itp. Jeśli ktoś się zapisze i zabawa się zacznie nie ma możliwości wycofania się, bo ja już dostałam swój prezent i mam Was w nosie.

Pozdrawiam


Z góry dziękuje.😉


Myślicie, ze 10 dni wystarczy? Jak dla mnie potem 7 dni na wpłacenie na konto jest wystarczającym czasem. aaaa i osoby, które się zapisały do zabawy proponuję aby może mi wysłały PW z datą urodzin. To zrobię jakąś listę, mniej więcej kto ma kiedy urodziny to wtedy będziemy wiedzieli, ile nas to miesięcznie będzie wynosiło.

Pozdrawiam.😉
jeśli Sierra sama sie tutaj nie wpisuje to nie widze powodu aby jej zawracać głowę.
Poprostu trzeba w sklepach w których będziemy kupowac  zaznaczac ze to prezent i data wysłania jest ważna.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
13 grudnia 2009 16:27
Ale to nie jest zwracanie głowy moim zdaniem. Po prostu robiłybyśmy zakupy w sklepie, w którym ona pracuje, gdyż miałybyśmy pewność, że przesyłka dotrze i będzie na czas. Sierra przecież taką ma pracę w sklepie jeździeckim, zajmowanie się klientami. Czy ktoś orientuje się czy sklep Karina ma str. internetową? jeśli tak byłoby po problemie, bo faktycznie jeśli nie prowadzą sklepu via net byłoby wtedy zawracanie głowy.
jest sklep internetowy a stacjonarny jest odemnie 15 minut piechotą , spędzam tam dużo czasu wiec w razie czego mogę kontrolować prezentowe zakupy  😉
lockmittel, jak będziesz chciała, to możemy zająć się razem kupowaniem prezentów :kwiatek:
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
13 grudnia 2009 16:52
1. Yga
2. Lockmittel
3. Notarialna
4. In.
5. Nirv
6. Helcia
7. Niewidzialna
8. Rewir
9. Fin
10. Ewuś
11. Breva🙂
12. Ciska

Fin wszystko będziemy ustalać potem.😉 Myślę, iż pomoc Ciski bedzie miała tu dla nas b.duże znaczenie.😉
jeśli się przydam to chętnie  😉

ad. prezentów jeszcze  jeśli komuś sie coś marzy albo jest mu bardzo potrzebne to myślę ze też można śmiało prosic o taki  a nie inny prezent  nie ?  niespodzianki są fajne ale jak ktoś ma konkretna potrzebę to czemu nie.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
13 grudnia 2009 17:00
Przydałoby się jeszcze jakieś 7-8 osób do zabawy.😉

Ciska jasne, że się przydasz.😉 Możesz mi podać str. Kariny?😉
www.sklepkarina.pl

20 osób ,  byłoby idealnie  🙂
A czy osoba mało udzielająca się na forum może wziąć udział w zabawie ?
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
13 grudnia 2009 17:09
Jeśli zapłaci z góry określoną kwotę, to nie widzimy przeciwwskazań.😉
No oczywiście będę starała się płacić w wyznaczonym terminie. Jeśli mnie przyjemiecie to też się dopisuje.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
13 grudnia 2009 17:16
Klolcia tutaj nie ma starać się a zapłacić. Jeśli wiesz, że będziesz w stanie zapłacić z góry za 3/6 miesięcy to dopisz się do listy, jeśli nie będziesz w stanie płacić to szkoda naszych i Twoich nerwów.😉
Źle to ujęłam, oczywiście ZAPŁACĘ z góry, tak jak to będzie ustalone  😉
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
13 grudnia 2009 17:21
1. Yga
2. Lockmittel
3. Notarialna
4. In.
5. Nirv
6. Helcia
7. Niewidzialna
8. Rewir
9. Fin
10. Ewuś
11. Breva🙂
12. Ciska
13. Klolcia
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się