Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

Nie wierze, ze na zastepczym forum jeszcze nie pojawil sie pomorski watek.

I przy okazji pytanko, kogo z forumowiczow bedziemy jutro goscic na odznakach na hipo??
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 listopada 2008 19:54
A w jakich godzinach są odznaki? Co prawda jutro mam potwornie zawalony dzień, ale może udałoby mi się wpaść. Ktoś by chciał jakieś fotki?
Podobno zaczynaja sie o 10. A o 9 ma byc jakis egzamin w zwiazku z tymi kursami uzupelniajacymi dla instruktorow.
pozwole sobie odpowiedziec za kumpele - daszminowa bedzie 🙂
Jutro jest ponoć od 10 teoria.
Ogólnie obiło mi się o uszy, że do 15 mają się wyrobić, aczkolwiek na samą brązową jest ok. 50 ludzi, no i potem egzamin z tego kursu...

Edit:
Aaa, czyli w godzinę się uwiną z kursem doszkalającym?
Szaleni
Ja bede towarzysko od rana. Przed musze wsiasc na mojego zwierza a potem bede sie krecic na hipo i wypatrywac jeszcze nieznanych mi forumowiczow.
a ktos potrafi mi odpowiedziec czy sa i skoki i uj jutro? czy jeszcze w niedz? 40 osob podobno. o ktorej to sie skonczy?
a ja nie mam gdzie jezdzic (i nei ma tu mojej ulubionej zrzedzacej emotki!)

edit. za duzo czasu mi zajal ten post, bo juz odp na moje pyt sa
A ja sie teraz zaczelam zastanawiac kiedy w sumie pojezdzic. Czy raniutko przed odznakami czy poczekac i wsiadac po. Hmm....
Po, po, będę miała towarzystwo!

A kto się wybiera na skokówki za tydzień?
Lena, ale co znaczy po?? Znaczy sie czy to jeszcze jakas ludzka godzina bedzie?? O ile dobrze pamietam to odznaki nigdy im sprawnie nie szly...

Startujesz za tydzien??
Na razie planuję wystartować za dwa tygodnie. A coz tego wyniknie - zobaczymy. Za tydzień zapewne przylazę z aparatem.
A za dwa tyg "Mikołajkowy Puchar Sopotu w ujeżdżeniu?" 🙂 Kto się wybiera oprócz Leny? 😉
ja
Ja sie wybieram, ale w roli hmm.... kibica/widza/fotografa tudziez luzaka.....

Czy ktos ma jakas wizje co do tego, o ktorej sie ta cala odznakowa zabawa jutro skonczy??
sigma - co jedziesz? 🙂
sama jeszcze nie wiem. P albo N zapewne

edit. a jak dojde z malym do porozumienia to moze jeszcze L
Super 🙂 Więc do zobaczenia na czworoboku 🙂
Ponia   Szefowa forever.
21 listopada 2008 23:36
Klami napisał: Startujesz za tydzien??

a są już jakies propozycje? Poprosze linka jeśli tak😉
To może i Ja się pojawie😉
Ja też będę na Mikołajkowych ujeżdżeniówkach😉

I mam pytanko, wiecie może go kogo dzwonić w sprawie boksów? Nie moge znaleźć odpowiedniego numeru:P widze tylko, że biuro nie rezerwuje... ;]
1/ Rezerwacji boksów należy dokonać telefonicznie lub osobiście w biurze Hipodromu Sopot sp. z o.o. tel
(058) 551 78 96 do PONIEDZAŁKU poprzedzającego zawody.
😉
Zgłoszenie wysłane, dziękujemy.
Ponia, sa na stronie SKJ. Wstawilabym linka, ale na razie nie moge (jestem zbyt krotko zarejestrowana).
Hera, dzięki. Mam nadzieje ze to tez dotyczy ujeżdżeniówek.
Qaida, najprosciej bedzie zadzwonic. Jesli rezerwacja w biurze to zarezerwujesz. Jesli nie to na pewno dowiesz sie gdzie masz sie zglosic.


A tak przy okazji, info ze strony glownej VOLTY:


PR pro publico bono: Greytree i Lexgo mają nowych klientów

Greytree (www.greytree.pl) oraz Kancelaria Prawna Lexgo (www.lexgo.pl) podjęły się reprezentowania Szkółek Jazdy Konnej i Hipoterapii w sporze z Zarządem Hipodrom Sopot Sp. z o.o.

Czy na Hipodromie w Sopocie przestanie istnieć hipoterapia i szkółki nauki jazdy konnej?
Na Sopockim hipodromie trwa spór, którego finałem może stać się likwidacja dwóch istotnych elementów sopockiego krajobrazu, przyciągających na Hipodrom co roku wiele tysięcy osób - mowa o hipoterapii oraz szkółkach jazdy konnej.
Czym jest hipoterapia - http://pl.wikipedia.org/wiki/Hipoterapia
Wraz ze zmianą Zarządu Spółki rozpoczął się proces forsowania nierynkowych i aspołecznych zasad współpracy, których efektem będzie nie tylko działanie na szkodę (łącznie z likwidacją) szkółek i hipoterapii, prowadzących działalność gospodarczą na terenie Hipodromu, ale również na szkodę społeczności lokalnej, w tym setek dzieci niepełnosprawnych korzystających z terapii ze zwierzętami.
Spór dotyczy wielu aspektów, w tym: zasad najmu boksów i podwyżek czynszów, zasad prowadzenia działalności gospodarczej na Hipodromie, kwestii uprawnień do prowadzenia zajęć, jednostronnie zabezpieczonych umów, jakie spółka Hipodrom od lat podpisywała z najemcami, i wielu innych kwestii.
Warto zauważyć, iż szkółki i hipoterapia działają na Hipodromie od wielu lat, świadcząc usługi tysiącom ludzi - zaskakujący jest fakt, iż współpraca przebiegała w sposób zrównoważony, korzystny dla obu stron do momentu wybrania nowego Zarządu Spółki.
W tym miejscu warto podkreślić, iż szkółki i hipoterapia są bardzo otwarte na współpracę, są skłonne podjąć dyskusję nad zwiększeniem bezpieczeństwa, standardu i atrakcyjności Hipodromu - w tym celu sformułowały m.in. własną propozycję współpracy z uwzględnieniem interesów obu stron. Działania Zarządu Spółki, podejmowane pod hasłem zwiększania bezpieczeństwa, standardu, rentowności i konkurencyjności, prezentują tymczasem postawę, którą bez wątpienia można określić mianem konfliktowej, nieprofesjonalnej, zamkniętej na dyskusję i rzeczową argumentację.
W związku z tym, że szkółki i hipoterapia nie były w stanie reprezentować swoich racji w sporze ze Spółką Hipodrom, sprawą zainteresowały się Greytree (www.greytree.pl) oraz Kancelaria Prawna Lexgo (www.lexgo.pl), które po zapoznaniu się z dokumentacją zdecydowały się na reprezentowanie tych podmiotów.
Zakres współpracy obejmuje:
- zestawienie i analizę dokumentacji pod kątem zgodności z prawem, swobodą prowadzenia działalności gospodarczej, szeroko rozumianym dobrem społeczności lokalnej,
- reprezentowanie szkółek i hipoterapii w kontaktach z Zarządem Spółki oraz Miastem Sopot, które posiada 100% udziałów w Spółce,
- sformułowanie stanowiska szkółek i hipoterapii, w tym alternatywnych zasad współpracy, których celem miałoby być wypracowanie standardów korzystnych dla obu stron i społeczności lokalnej,
- współpraca z mediami, w tym udostępnianie pełnej informacji na temat sporu, uczestnictwo w wywiadach,
- obsługę prawną.

Greytree i Kancelaria działają na rzecz szkółek i hipoterapeutów nieodpłatnie - pro publico bono.
Dzięki działaniom Greytree 7 listopada 2008 doszło do spotkania przedstawicieli firmy z Panią Prezes Spółki, w trakcie którego zaprezentowane zostało stanowisko szkółek i hipoterapii oraz oczekiwania Spółki - efektem spotkania było wycofanie się Pani Prezes z niektórych postulatów, a także kilka istotnych ustaleń w kwestii wzajemnej współpracy - można było odnieść wrażenie, iż mimo wcześniejszych działań podejmowanych wobec podmiotów prowadzących na Hipodromie działalność, Spółce Hipodrom również zależy na racjonalnym i uczciwym rozwiązaniu sporu.
Miejmy nadzieję, że za słowami pójdą czyny. Ostateczny wynik sporu zależał będzie bowiem od postawy Zarządu i jego otwartości na rzeczywistą sytuację na Hipodromie. Bez wątpienia zarówno szkółki, jak i hipoterapia stoją po stronie realnych, korzystnych dla obu stron i społeczności lokalnej rozwiązań - nawet jeśli wiążą się one z podwyżką kosztów ich działalności.
Aktualnie wszystkie szkółki jazdy konnej znajdują się w sytuacji wypowiedzenia umów na prowadzenie działalności gospodarczej na Hipodromie.
Jeśli jesteś zainteresowany/a tematem, chcesz pomóc, napisać o tym lub pokazać - skontaktuj się z nami - udostępnimy Tobie szczegółowe informacje.
Napisz lub zadzwoń:

Grzegorz Tuszyński
g.tuszynski@greytree.pl
+48 667 544 333





Jutro od osmej odznakowe skoki.... czyli hala znowu zajeta.
Ponia   Szefowa forever.
22 listopada 2008 20:19
Klami Thank You a lot😉
Prosze.... 😉

Teraz juz moge wkleic link.

Propozycje najblizszych skokowek: http://www.skj-sopot.pl/29301108phzrb.pdf
29-30.11.2008r.
Ponia   Szefowa forever.
22 listopada 2008 22:25
Niewykluczone iż pojawię się w sobotę, gdyż w nd mam zajęcia😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 listopada 2008 22:27
Koniki do Cioci przyjadą?
Ponia   Szefowa forever.
22 listopada 2008 23:10
Strzyga napisał: Koniki do Cioci przyjadą?
No ba Jak się ciocia pofatyguje.
Powiem CI w tyg, jak pogadam z coach😉

ps. te propozycje mi sie nie otwierają
Klami do ktorej hala zamknieta? znow bede po nocy jezdzic
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 listopada 2008 23:31
Może wpadnę na godzinkę, jak będę miała wcześniej basen.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się