Pożar w Korzkwi. 11 koni padło!

asds   Life goes on...
20 grudnia 2009 19:23
Szczere wyrazy współczucia i kondolencje z mojej strony dziewczyny. [']['][']

Nie wiem co wiecej napisac, bo słów mi braknie. 🙁
No właśnie...ja nie znam osobiście ani właścicieli ani koni. Szczerze współczuję wszystkim. Ale śmierć Gigiego najbardziej mnie boli. Pewno dlatego, że zaglądałam na blog Remedioss, podglądałam po kryjomu co porabiają i niejako znałam Giganta internetowo. Od 3 lat.  😕
Jakoś się nie mogę pozbierać, nie mogę o niczym innym myśleć.
Sama straciłam konia i wiem jakie to uczucie. Jeszcze kurwa trochę i zacznę ryczeć z Wami.  😕
Ciężko.....

Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
20 grudnia 2009 19:31
Ogromne wyrazy współczucia 🙁
Każdy ma plany codziennej pracy wobec swojego zwierza a tu jedna chwila i... nie ma go 🙁🙁🙁

Myślę, że utrata planów i marzeń związanych z rozwojem jeździeckim jest ostatnią rzeczą, nad którą właściciele będą płakać... 🙁
Averis   Czarny charakter
20 grudnia 2009 19:34
Myślę, ze tu bardziej chodziło o to, że te plany były po prostu częścią codzienności. Że to było takie normalne i przewidywalne. A teraz tego wszystkiego nie ma. Ja też straciłam konia i ta pustka po przyajcielu i bezcelowość czegokolwiek mnie przerażała.
Tak, już to wyjaśniłam. Nie chodzilo mi o rozwój jeździecki tylko o część życia, która była związana z ukochanym koniem.
przed chwila mówili w wiadomościach o jakimś pożarze tylko że w Chwalimierzu, czy to ta sama stajnia co ta. Bo taka sama ilość koni zginęła 🙁


W Chwalimioerzu spłonął dom wielorodzinny, a nie stajnia.

Wyrazy współczucia dla włascicieli tych biednych koni 🙁
Jestem przerażona tym co się stało. Jeśli ktoś celowo podpalił tą stajnie to ja najchętniej bym takiego wrrr... NO!  😕
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
20 grudnia 2009 20:12
repka może tak wyszło bo w wiadomościach te informacje były puszczone jedna po drugiej, dzięki za wyjaśnienie.
Współczuje właścicielom. Nie wiem jakby to było gdyby to mi spłonął koń, nie potrafię sobie tego wyobrazić. Nawet nie wiem jak bardzo muszą cierpieć właściciele 😕. Trzymajcie się.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
20 grudnia 2009 20:13
Straszne to wszystko, moje kondolencje dla wszystkich[*]
In.   tęczowy kucyk <3
20 grudnia 2009 20:14
Po prostu nie wiem, co napisać... Tak mi przykro,,,
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
20 grudnia 2009 20:15
Glebokie wyrazy wspolczucia... brak slow ;(
Winner!! Ja dopiero teraz dowiedziałam się, źe to TEN Winner od Waleri po MIlecie z Bolęcina....;/// 🤔
Ja również nie wiem co napisać... okropna tragedia.
Strasznie współczuje  🙁
Żadne słowa tego żalu nie wyrażą.
współczuję i ja 🙁 brak słów po prostu...
Ogromne, wielkie wyrazy współczucia. Aż brakuje słów 😕
slojma   I was born with a silver spoon!
20 grudnia 2009 20:27
Szczere wyrazy współczucia. To najgorszy koszmar miłośników koni. Trzymajcie się, mimo, iż żadne słowa nie ukoją tego bólu jestem z Wami 😕
straszna trragedia. współczuję wszystkim właściecielom i nawet nie umiem sobie wyobrazić, co czują  😕
to straaaaaszne! taka tragedia... kolejna  😕
Popłakałam się  😕
Współczuję🙁Straszne to,co się wydarzyło🙁
Okropna tragedia. Szczerze współczuje  🙁
ovca   Per aspera donikąd
20 grudnia 2009 21:01
Ostatnie pożarowe wieści uświadomiły mi,że gdyby u nas coś takiego się zdarzyło...z dużej jak z dużej, ale z małej stajni nie dałoby się w ogóle koni wyprowadzić...chyba czas najwyższy chociaż w niej gaśnicę powiesić... 😵
majek   zwykle sobie żartuję
20 grudnia 2009 21:07
Coś strasznego. bardzo współczuję...
Remedioss   2* Parelli Professional
20 grudnia 2009 21:07
Odszedł mój najwspanialszy nauczyciel, przyjaciel i partner.

Razem z całą dziesiątką galopują teraz dostojnie po wiecznie zielonych pastwiskach.
Wszystkie były zadbane, szczęśliwe i bardzo kochane przez swoich właścicieli.
Już nie cierpią.

Łączymy się razem w bólu i wspólnie opłakujemy bezcenne końskie istnienia.

Gigant wlkp  [']
1995-2009

Kasiu, bardzo Ci współczuję.
Matko, tyle znajomych koni w Botoji.
Niesamowita tragedia, współczuję również właścicielom 🙁
Trzymajcie się wszyscy... 🙁. Straszne...
Boże... to jest straszne... 😕 tak bardzo mi przykro...
nie wiem co czujecie, nie chcę nigdy się tego dowiedzieć.. nie wiem i nie chcę wyobrażać sobie jak te konie cierpiały...
ale jestem w tej strasznej chwili z Wami myślą... z Wami i z Waszymi najukochańszymi przyjaciółmi....
Trzymajcie się, ściskam Was ciepło...
w takiej chwili każde zdanie brzmi banalnie...

jedyne co mogę napisać to to ze nie wyobrażam sobie co teraz czują właściciciele koni które zginęły

trzymajcie sie, bardzo Wam współczuje tej strasznej tragedii...
Lotnaa   I'm lovin it! :)
20 grudnia 2009 21:27
kamiloko, Black Mamba, Remedioss,  :przytul:
😕
[']
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się