Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

To krzesło to jest stanowisko ratownika!
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
30 marca 2013 22:12
Albo reżyser, taki wiecie, filmowiec- stop klatka i te sprawy  😎
wątek zamknięty
Tak dla rozluźnienia atmosfery, ja wiedziałam, że coś z tymi padami jest nie tak 😉
wątek zamknięty
fajna_jula haha xD
Może chciała być oryginalna? 😁
wątek zamknięty
fajna_jula - hahaaaha mistrz  😜 😁
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
31 marca 2013 09:08
hszonszcz hahhaa
fajna_jula padłam  🤔
wątek zamknięty
nejna69 Już sobie odpuść, bo z tego robi się off, nawet nie mały.  🚫
Takie paznokcie kwiatkiem nie są, na pewno nie na tym zdjęciu i nie w tej sytuacji, to już nawet nie lekka, a dosyć duża przesada - Czepianie się takiego czegoś. Dajcie spokój, skończmy temat ...  😉


W sumie czepianie się o to,że ktoś napisał "Andżej" też jest bezsensowne  😉 Ja jednak podzielam zdanie nejny69.

turbosalceson-argumentów coś ci brakuje...Rosną,rosną Wam źrebaczki,tylko ciekawe,czy na zdrowe wyrosną.
wątek zamknięty
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
31 marca 2013 13:16
fajna_jula, hubertus Janczary 2012  😀
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
31 marca 2013 16:15
iskierkowa, jak dla mnie robienie błędu na błędzie jest kwiatkiem, bo nie tylko taki błąd tam się znalazł. To już o czymś świadczy, paznokcie - Nie za bardzo, zwłaszcza, jak się pracuje w stajni. W końcu dokładnie nie wiemy, w jakich okolicznościach zostało zrobione zdjęcie, dlaczego paznokcie były takie a nie inne. Paznokcie to ostatnia rzecz o której bym myślała ratując konia, no a niestety - Wypowiadając się publicznie na facebook'u powinno znać się podstawy ortografii, bądź przynajmniej zwrócić uwagę na błędnie napisany wyraz, który (akurat na tym portalu) jest podkreślony, z możliwością skorygowania przez komputer. Aż takie trudne?


edit; lit. + nick.
wątek zamknięty
Przepraszam jeśli było 😉
http://www.gielda-koni.com.pl/Konie/2702
jak dla mnie to trochę za wcześnie na zakładanie siodła i wędzidła 8 miesięcznemu ogierkowi (pierwsze zdjęcie)
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
31 marca 2013 17:05
To do ogłoszeń
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
31 marca 2013 17:47
wątek zamknięty
fajna_jula, hubertus Janczary 2012  😀

Zgadza się 😉
wątek zamknięty
koniaraw-mnie imiona na FB autokorekta podkreśla ciągle,jakkolwiek bym nie napisała 😉
Ale fakt,to znikome kwiatki w porównaniu do ponad rocznych koni skaczących 130,zaniedbanych koni czy obdartych kłębów.

Czy tylko ja dostałam pw od naszego turbosalcesona?  😎
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
31 marca 2013 19:24
iskierkowa chyba tak. Ale coś czuję, że jeszcze raz nazwę ją turbo szynką to i ja dostanę  😁
wątek zamknięty
Haha, lizzy  🤣
W sumie owe konie chyba są traktowane jak małe turbo salcesoniki-poskaczą poskaczą,później wyjdą choroby to ostatnia podróż,ktoś je zje i spokój...
wątek zamknięty
Nirvette   just close your eyes
31 marca 2013 21:19
W sumie owe konie chyba są traktowane jak małe turbo salcesoniki-poskaczą poskaczą,później wyjdą choroby to ostatnia podróż,ktoś je zje i spokój...


Noo, to rozkminilam sens jej nicku. 👀
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
31 marca 2013 21:22
lizzy, wszyscy kochają to twoje określenie- tyrbo szynka, a moje tępysalceson nikt, o losie!  🤣
wątek zamknięty
m.indira   508... kucyków
31 marca 2013 21:34
wątek zamknięty
m.indira chciałam to samo wstawić  😀
Zakład o to, że jutro nie będzie tych komentarzy? Właścicielka od razu to usunie i zablokuje wszystkich co negatywnie ocenili. Grunt to samokrytyka  🤔wirek:
wątek zamknięty
Mnie najbardziej zastanawia skąd ludziom takie pomysły się biorą. Jak byłam dzieciakiem mającym małe pojęcie o koniach to pomimo tego, że miałam wolną rękę co do pracy z końmi, to jednak nigdy nie wpadłam na taki pomysł, żeby konia nie nadającego się do skoków wganiać w tak dużą przeszkodę, czy zakładać mu wypinacze motywując to...no właśnie, czym?
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
31 marca 2013 21:55

na czarnej też śmigają, w końcu znawcy, a co! 😎
wątek zamknięty
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=453863594689973&set=a.442695229140143.1073741825.100001990097702&type=3&theater (komentarze)

"ON NIE MA JESZCZE 3,5 ROKU WIEDZ NARAZIE CWICZYMY DO 110CM" Nie no super pomysł i genialna myśl, szkoda tylko, że skoki koń powinien zaczynać od 4-4,5 roku życia.. Jeszcze patrząc na podłoże i to, że koń jest lekko pogrubiony. Ta dziewczyna która go jeździ chyba się zna, więc nie widzi, że zniszczy mu nogi i kręgosłup taką jazdą?!
wątek zamknięty
Stajnia, która nie ma nic sobie do zarzucenia...  🏇

Ok, wypinacze i wgl. Ale ja osobiście nie wsiadłabym na konia w takim stroju by skakać takie przeszkody  🍴 No i oczywiście kask jest... w siodlarni pewnie.
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
31 marca 2013 21:59
o chryste, to pięknie, skakać na trzyletnim ziemniaku 110 cm  😵 chociaż patrząc na te ich 130 cm, może 110 też "wymierne"?
wątek zamknięty
Pampera biorąc pod uwagę podłoże, na którym łatwo "zgubić zad" i się wyglebić, to kask rzeczywiście by się przydał, jednak osoba skacząca jest zapewne pełnoletnia i odpowiada sama za siebie, koń niestety zdany jest na nas i szkoda, że w ten sposób się wykorzystuje jego uległość wobec ludzi.
wątek zamknięty
130 cm jest to:

a 110 tu:


myślę, że wysokości się zgadzają.. niestety.
wątek zamknięty
Zaczęłam przeglądać album "marzec"
Kąpanie konia w marcu... Ok, jak ma się solarium, ale suszyć konia na dworze ?
Jazda dziecka na czarnej...
A potem skoki na czarnej. I wyłączyłam, bo nie wytrzymałam  😵

PATOLOGIA to mało powiedziane !
wątek zamknięty
"ON NIE MA JESZCZE 3,5 ROKU WIEDZ NARAZIE CWICZYMY DO 110CM" Nie no super pomysł i genialna myśl, szkoda tylko, że skoki koń powinien zaczynać od 4-4,5 roku życia..


a mpmk 4 latki to wszyscy tam się nie znają i niszczą konie, bo parkur stoi 100cm z finałem 110, a raczej nie da się zacząć ćwiczyć do mpmk 4 latków skacząc "od 4-4,5 roku życia"...  także może nie płynąć za bardzo?

szkoda kunia, fajny, a podłoże paskudne plus wypinacze. bardzo niemiło.
wątek zamknięty
Isabelle jeśli ktoś chce mieć konia a nie sportowca powinien trochę poczekać z takim treningiem. Te do sportu szybko kończą karierę, a po kilkunastu latach już nie nadają się do pracy. Z resztą pracują na hali, gdzie jest dobre podłoże i chodzą pod kimś doświadczonym, a to jest różnica 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.