Torwar 2009

asds   Life goes on...
23 lutego 2009 19:45
A któego dnia będzie najwięcej stanowisk handlowych?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
23 lutego 2009 19:48
asds sobota/niedziela. piatki zawsze byly 'szczuplejsze'

amnestria ujezdzanie to literowka. pod spodem juz jest napisane prawidlowo 😉
Edytka wiem 😉 ale jako, że jestem starą czepliwą babą, to uważam, że na stronie głównej nie powinno być takiej literówki 😉 Niemniej jednak nie będę z tego powodu pisać do organizatora, co by natychmiast poprawił. Aż tak mi nie zależy 🥂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
23 lutego 2009 20:06
jasne, ze takich literowek nie powinno byc. tym bardziej, ze organizatorem jest Equisport.
jednak wolalam napisac slowo wyjasnienia, bo jestem pewna ze inaczej moglyby sie pojawic niewybredne komentarze.

swoja droga ciekawe czy jutro bedzie mozna zamowic bilety na ticketpro  👀 najwyzej zadzwonie do orgaznizatora. oni chyba niedlugo mnie znielubia, bo wyslalam juz do nich milion maili  😁
asds   Life goes on...
23 lutego 2009 20:12
hmm...bo sie zatsanawima czy an dzień targowy uderzac 😉..Choc w sumie wątpie zeby promocjami sypali
co do stoisk to z tego co slyszalam od kolezanki pracujacej w Equishopie, to ten sklep rowniez ma sie pojawic 🙂 i ponoc maja miec juz najnowsza kolekcje Eksadrona 😉
Coś jest ze mną nie tak, czy faktycznie nie ma nigdzie żadnych dokładnych info o biletach?
nie ma zadnych konkretnych info a w empiku wogole sie zdziwili  "mamy mieć wogóle takie bilety?"
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 lutego 2009 10:49
sa juz bilety
mozna zamowic na ticketpro. w empikach pewno tez mozna dostac

jest podzial na bilety A (lepsze sektory) i B (gorsze)
wiecej tutaj http://worldcup.equisport.pl/?page_id=124
i tutaj http://www.ticketpro.pl/jnp/sport/109129-equisport-world-cup-puchar-swiata-fei.html

jak rozumiem spotykamy sie w H?  👀
Czyli studenci nie maja zadnych ulg, dobrze czytam ?
Bischa   TAFC Polska :)
24 lutego 2009 12:03
Wygląda na to , że nie ma  🙁 Chociaż w sumie mnie to nie dotyczy - w przyszłą niedzielę skończę 27 lat  🤣 Bilety są na jeden dzień ( nie ma podziału na 2 części ) z tego co mi pan w Empiku powiedział 🙂 Bilety kupię w przyszłym tygodniu w niedzielę dostanę kasę na urodziny , ojca pomęczę , co by w Lux medzie popytał czy są przewidziane może wejściówki dla pracowników 🙂

Pozdrawiam 🙂
Ja właśnie wróciłam z Promenady z biletami.Miałam kupić jak zwykle w H,ale jednak zdecydowałam się na S🙂
a są miejsca numerowane czy tylko 2 strefy?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 lutego 2009 14:44
miejsca sa numerowane, dokladnie tak samo jak rok temu 🙂
ble...
Bischa   TAFC Polska :)
24 lutego 2009 15:03
Ale i tak w sumie jak się siadło tam gdzie chciało nikt nikogo nie przepędzał , a przynajmniej mnie to się nie zdarzyło - w Katowicach to samo było , siadłam gdzie mi najlepiej było i nikt mnie nie wygonił .

Pozdrawiam 🙂
jakbys usiadla na moim miejscu to niestety zostalabys przepedzona 😁

bilety zakupione. gdyby nie edytka to bym polegla 😂 🏇
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 lutego 2009 15:32
malo kto siadal na swoich miejsach.
ja jestem przerwazliwiona w takich kwestiach i siadalam tam gdzie mialam zarezerwowane, ale sporo moich kolezanek mialo miejsca w innych sektorach, a siedzialy ze mna w H 🙂

EDIT: Zen, nie ma sprawy. platnosc karta to moja specjalizacja  😁
Bischa   TAFC Polska :)
24 lutego 2009 16:07
Zen , Edytka Jeśli ktoś chce na swoim usiąść , to proszę bardzo - przesiadam się  😉 W Katowicach było tak , że siedziałam w swoim sektorze , ale na jakimkolwiek miejscu bo swoje miałam na samym dole i przed oczami kamerzystę  🤣

Pozdrawiam 🙂
Kupiłam bilety  😅 do zobaczenia w sobotę!
możliwe, że przywiozę też Okwiatkę  💃 💃

już się nie mogę doczekać!  😅
Bischa   TAFC Polska :)
24 lutego 2009 19:17
A co z voltowym spotkaniem ? Może w H ? Ja chyba w H wezmę sobie bilety 🙂

My z Ciską i Ponią na bank w H 😉
KuCuNiO   Dressurponyreiter
24 lutego 2009 19:21
My z Misią planujemy być w piątek rano i całą sobotę:-)
A w jakim sektorze to nie wiem:-)
Bischa   TAFC Polska :)
24 lutego 2009 19:42
Burza Ciebie i Ponię znam , miło będzie Ciskę poznać  😉

Cicho, nic tam, nie znamy się 😉 😉
w  h1  !!!  jak sie da oczywiscie  😁
Bischa   TAFC Polska :)
24 lutego 2009 19:50
A jak nie to Was nawiedzę  🤣 Burza nie przyznajesz się do mnie ?  🙁 😉

No wiec zapowiada sie że bede w sobote ale nie wiem w ktorym sektorze brac miejssce w warszawiacy i stali torwarowicze moze mi podpowiecie?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 lutego 2009 20:22
volta zawsze w H 😉
i H1  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się