Nowości ze świata muzyki

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 października 2012 08:26
W dniu wczorajszym tj. 18.10.2012 w okolicach godziny 17:30, podczas realizacji naszego programu "Stasiak na miejscówce" w Wojewódzki Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie okradziono naszego busa. Sprawcy korzystając z naszej nieobecności wybili przednią szybę od strony pasażera, dostali się do środka i ukradli sprzęt znajdujący się w samochodzie, którego spis znajdziecie poniżej. Jeżeli ktoś ma jakiekolwiek wiadomości na temat tego sprzętu, który w kilku przypadkach jest specjalistyczny i nie jest łatwo go sprzedać proszony jest o pilny kontakt na adres info@alkopoligamia.com lub numer naszej infolinii 501099189.

Z góry dziękujemy za wszelką udzieloną pomoc.

"My to nie bunt, bunt nie chce rozwiązań, My im stwarzamy grunt, grunt solidny jak stary Ślązak" 4life!

Spis skradzionego sprzętu:
- laptop marki Apple MacBook Pro 13.3" 2.3GHz/4GB/320GB/Intel HD 3000/SD
nr. sn: C2WFDKMNDH2G
- myszka bezprzewodowa Apple Magic Mouse
nr. sn: 1PMB829ZM/A
- ładowarka komputerowa Apple
- dysk zewnętrzny 2,5" 500GB A-DATA
- torba fotograficzna czarna
- obiektyw Canon 50ml 18,8F
- adowarka do aparatu
- bateria do aparatu Canon 600D
- mikser djski RANE TTM57SL
nr. seryjny 647506
- konsola Play Station 3 PS3 Slim cech2004b
nr. seryjny 1612376
- dwie gry na konsole - Fifa 13 i MaxPaine
- plecak czarny
- bateria do aparatu Canon 7D
- spust fotograficzny marki Canon
- obiektyw Canon 50ml
- kable USB
- czytnik kart CE i SD
- laptop marki MSI w mosieężnej obudowie w kolorze czarnym, 17"
- pokrowiec na kamerę
- mikroport marki Sennheiser G100G2
- mikrofon kierunkowy marki Sennheiser ME66 wraz z modułem zasilającym K6
- dwie kamery GoPro Hero
- ekran LCD do kamery GoPro 1,5"
- torba materiałowa usztywniona marki Yaro
- osłona przeciwwiatrowa mikrofonu (zeppelin) + futro
- mikrofon kierunkowy Sennheiser MKH 416 P48
- transmiter bezprzewodowy SennheiserEW 500 zakres częstotliwości b + kable
- nadajnik (mikroport) SennheiserG2 EW 100 + mikrofon miniaturowy
Przyznam szczerze, że nie znam dużej części wymienianych przez Was wykonawców, ale może są tu też fani "mojej" muzyki, więc pozwolę sobie się wtrącić 😉

Ruszyła przedsprzedaż "Back From The Dead", solowej płyty Stevena Adlera - perkusisty z pierwszego składu Guns N' Roses. Na płycie grają też Lonny Paul (gitara), Johnny Martin (bas) i jako wokalista - Jacob Bunton.


3 grudnia pojawi się limitowany "package" płyt Slash'a, byłego gitarzysty GnR, we współpracy ze wspaniałym wokalistą Myles'em Kennedy'm. W skład tego zestawu wejdzie: DVD z "Made In Stoke 24/07/11", płyta CD z tego samego koncertu, najnowsza płyta Apocalyptic Love (2012) i niewydawane nigdzie wcześniej nagranie z koncertu “Live From New York” 😀



Jeśli chodzi o polskie zespoły, to jedyne bliskie mojemu sercu klimaty w ojczystym języku to piosenka turystyczna/poezja śpiewana, jak zwał tak zwał. W każdym razie Słodki Całus od Buby wydał nową płytę "Między 1 a 7". Polecam, bo znajdują się na niej wcześniej nie wydawane piosenki, które przez ostatnie lata pojawiały się tylko na koncertach. Dobra na rozmyślanie o życiu, choć nie jestem obiektywna, bo to moja przyszywana rodzina 😉
A w piątek była premiera naszego pięknego, polskiego zespołu acid drinkers 🙂😉
http://muzyka.onet.pl/gatunek/metal/acid-drinkers-la-part-du-diable,1,5282011,recenzja.html
Jeszcze nic z nowej płyty nie słyszałam, ale coś czuję, że jako osoba zakochana w ich najstarszych kawałkach, ta płyta mnie zawiedzie 🙁
Ja się wtrącę jeżeli chodzi o Radio Pezet jako, że w sumie jestem chyba dość wszechstronna i dupstepu też słucham. Jest to coś nowego i ode mnie ukłony dla Pezeta, że w na prawdę fajny sposób umiał połączyć dupstep, muzyke elektro z rapem. Popularne to nie jest ale jak zacznie być to jestem pewna, że Ci którzy tak krytykują tą płytę mówiąc, że Pezet nie jest już Pezetem zaczną do niej wracać jako do klasyki takiego typu połączenia. Jak dla mnie super, ze ma dużo pomysłów i potrafi stworzyć coś takiego. Ja jestem również fanką muzyki poważnej i emocjonalnej przede wszystkim ale po koncercie i kilku slowach przed piosenkami z tych płyt Pezeta, w sumie ucieszyłam się, że ta taką nie jest i że jest teraz szczęśliwszym człowiekiem niż wtedy.
Ile osób tyle opinii, dla mnie - osoby, która kocha rap ponad wszystko (ale posłucham też czasem dupstepu czy drumów) nowy Pezet po prostu nie istnieje, nie mogę uwierzyć, że po takich płytach wydał coś takiego. Według mnie tragedia.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 listopada 2012 11:41
Soundgarden wydaje nową płytę 13 listopada 🙂 King Animal.

melduję że nowy Hey zacny bardzo 🙂

w żółwim tempie powstaje sobie najnowsza płyta Zabili Mi Żółwia- Wniebowzięci

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 grudnia 2012 20:39
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 stycznia 2013 19:38
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 stycznia 2013 15:56
Info na temat Miousha i pomocy dla Fundacji AST z glamrapu
http://www.glamrap.pl/1/11019-miuosh-charytatywnie-dla-bullowatych
Będzie nowa płyta Black Sabbath
BLACK SABBATH NAME NEW ALBUM 13
Black Sabbath have confirmed their first album with Ozzy Osbourne since 1978 will be called 13, and it’s due for release in June.


Widziałam też informacje o planowanych nowych płytach Skid Row, Sixx:A.M i Sebastiana Bacha 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 marca 2013 21:18
Parodia Kaliber 44 _ + i - - Kabaret Limo Tłusty bigos
Jeszcze 19 dni do premiery krążka Avantasii "The Mystery Of Time"  😅 💘 😍
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=JTq8Q94eLDk

Zapowiada się mega  😍
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 marca 2013 18:46
My Chemical Romance się rozpadło. 30 Seconds to Mars 18. marca wypuścili nowy singiel - Up In The Air. Wydają nową płytę, "Love Lust Faith + Dreams" 21. maja, od dzisiaj w pre-orderze na ich oficjalnej stronie i w internetowym Empiku.
Ponoć już we wrześniu, będziemy mogli zakupić/przesłuchać nową płytę Kings of Leon..
Jared powiedział "Sądziłem, że nagramy naprawdę dojrzały krążek i jestem zaskoczony, jak młodzieńczo brzmi ta muzyka. To taka mieszanka Youth & Young Manhood i Because Of The Times." 
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 maja 2013 12:12
Ray Manzarek nie żyje...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 listopada 2013 21:41
Czy tylko ja zwariowałam na punkcie nowej płyty Tetris/Pogo ?  😍
Słyszał ktoś oprócz mnie nowej płyty VNMa ProPejn i oszalał równie bardzo? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się