Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Czy ktoś z Warszawy bedzie zamawiał w Arcusie ? 🙂 jak cos to pw
Wiecie czy jakiś sklep ma może teraz promocje na wędzidła?? Chodzi mi głownie o podwójnie łamane.

W arcus'ie wczoraj zamówiłam wędzidło 2x łamane oliwke ,  było w promocji jeszcze , dzisiaj dzwoni upewnić się  co i jak z wysyłka ,  i dowiaduje  się , że wędzidła nie ma  😤

eh, tez mialam tam zamowic, scedowałam na koleżankę to zadanie i znając życie zapomniała bo nic nie wspomina na ten temat 🙁

tu jakas promocja:
http://sklep.bergo.pl/-c-70_72_103.html
Nie są złe, ale jak nie uda mi się od kogoś z forum kupić to kupie w Amigo , tam sa z miedzianym łącznikiem.

No ja się niesamowicie wkurzyłam, jak zamawiałam to wszystko było dostępne w magazynie.  Nawet ie zmienia statusu w zamówieniu, bo ciągle "oczekuje"....
Darmowa dostawa, cały jutrzejszy dzień w http://www.kegle.pl/  🙂
www.okser.pl  też  🏇
Promocja świąteczna u Podkowy na liny, wodze i halterki – rabat 20%

http://www.podkowa-liny.pl
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
06 grudnia 2011 14:26
Promocja w SKLEPIE JEŹDZIECKIM LUNA - 15% na asortyment EURO-STAR'a z kolekcji jesień/zima 2011. Więcej na: http://www.facebook.com/SklepjezdzieckiLUNA promocja ważna tylko po powołaniu się na Facebook'a.
W Okserze -10% na rzeczy Pikeur 🙂
A może gdzieś jakimś cudem jest promocja na popręgi?  👀
W GNL jest mała promocja na WSZYSTKO  😉

A może gdzieś jakimś cudem jest promocja na popręgi?


A jaki potrzebujesz ? Pojedyncze sztuki mi się ostatnio przewinęły w kilku sklepach .
Ujeżdżeniowy z obustronnymi gumami najchętniej. 75-80cm. Myślałam nad skórzanym ale jeśli trafi się coś innego w promocji to zastanowię się. Wiadomo, że cena ma znaczenie.

Zorilla Dziękuję!  :kwiatek: Weszłam na stronę i przypomniało mi się, że puśliska i strzemiona też przydałoby się wymienić...  😵 😂
No niestety , ujeżdżeniowego nie widziałam ....na Horsepolu kupiłam ostatnio w dobrej cenie wszechstronny skórzany , ale widzę że juz go nie ma .
Euphorycznie, są popręgi Yorka z obustronnymi gumami, tyle że z sympateksu, ale bardzo je sobie chwalę. 57 zł w Dobrym Koniu 🙂.
ankers Dziękuję bardzo  :kwiatek: A te paski przy klamrach? Nie denerwują Cię? Nie zawija się tam nic?
Nie zawija się, tylko trzeba nabrać wprawy we wsadzaniu przystuł do tych szlufek, jeśli o to Ci chodzi 😉.
No to wysłałam maila z listą żeby potwierdzić czy wszystko mają.  🏇 Dzięki raz jeszcze  :kwiatek:
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
12 grudnia 2011 16:09
W horse care na facebooku świąteczna wyprz. klik
Czapraki eurostar i hv polo ujezdzeniowe po 160 zł, a dwie sztuki 299 zł.
w inter api "mikołajkowe szaleństwo" 🏇
w dniach 15-18.12.2011 z ulotką (dostępną przy kasie) jedna wybrana rzecz do 30% taniej. Dziennie jedna osoba może wykorzystać jedną ulotkę.
Dostałam informacje o promocji w Agromie Olsztyn. Duży wybór bryczesów od 52zł oraz oficerki skórzane od 309zł.
😅 18.12 nablizsza niedziela, dzien otwarty IHAHA.PL. Rabat 15% na wszystko. Wyprzedaż siodel i osprzetu Prestige -25%. Prezentacja siodeł AMERIGO. od 10 do 16-tej
.
glanek, tyle, że dużo produktów jest dostępnych na wyprzedaży na stronie, a jak się coś zamówi, okazuje się, że ich nie ma...
zulu   późne rokokoko
18 grudnia 2011 13:01
a czy ktoś wie, kiedy bedzie wyprzedaż w equishopie? 🙂
Będę tam jutro, moge zapytać.
glanek, tyle, że dużo produktów jest dostępnych na wyprzedaży na stronie, a jak się coś zamówi, okazuje się, że ich nie ma...


Ja zamawiałam z Arcusa i nie miałam zadnych takich problemów
Dramka, ja robiłam zamówienie ok. miesiąca temu i na stronie było kilka rzeczy, których jak się okazało nie było już w magazynie, ale sklep zachował się ok i w ramach rekompensaty zaproponował mi darmową przesyłkę 🙂.
Ja jakis czas temu zamowilam pare artykul z promocji i wszystko dostalam  😀
LatentPony   Pretty Little Pony :)
18 grudnia 2011 18:03
Dodali sporo informacji, że artykuły niedostępne. Więc liczę na to, że te rzeczy przy których nie było takiej informacji faktycznie dostanę 🙂
Tylko nie wszystkie informacje są na "głównej" stronie. Przy niektórych produktach dopiero po wejściu na konkretną zakładkę produktu jest informacja, że brak w magazynie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się