Imię dla malucha - Ankieta

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
23 stycznia 2010 21:05
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,12814.150.html
Wedle wątku 🙂
Ankieta będzie trwać do: 30.01.2010 do godz. 21.00
wątek zamknięty
ankieta jest przekłamana! Dobry Omen powinien prowadzić!
wątek zamknięty
A nie może być Bardzo Dobry?
wątek zamknięty
NIE!!! będzie ktoś krzyczał: "bardzo dobry omenie" chodź po marchewkę? już lepiej "dobry omenie" lub " omenie" cho no po karotkię
wątek zamknięty
`Najmilsze dla ucha Dobry Omen 😀
wątek zamknięty
a ja nadal wole Będzie Dobrze.

Moze dlatego, ze w kolko sobie to powtarzam  🙄
wątek zamknięty
ja tez uwazam, ze bedzie dobrze wymiata, a w dodatku imiona nie na B nie powinny byc...
wątek zamknięty
Będzie dobrze to najlepsza propozycja 🙂
wątek zamknięty
jeśli wygra Will B. Good to i tak najprawdopodobniej przy opisywaniu bedzie trzeba zmienić imie na zaczynające się na B - podobnie było u nas w stajni, dziewczyny chciały nazwać ogierka od kobyły na D imieniem zaczynającym sie na F, co do czego tak czy siak imie trzeba było zmienić i powstał Dr. F...

widze że Brave Heart nie przypadło do gustu- a szkoda 😉 w końcu też niesie jakieś przesłanie 🙂
wątek zamknięty
Będzie dobrze jakoś mi nie pasuje na nazwę jakiegokolwiek zwierzaka... Jak na niego wołać? Będzie? Dobrze? Nie? Billie ( Jean 😉) ma przyejmny dla ucha wydźwięk i przynajmniej wiadomo jak do konia się zwracać.

Teraz zauważyłam, że nie ma Billie. Z tego co jest wybieram Volter albo Willie
wątek zamknięty
zawsze twierdze ze konskie imie musi dobrze w gazetach wygladac

Best Gift rządzi

i best mozna wołac

wątek zamknięty
Bedzie dobrze mozna skracac na Dobry. tak jak ogier Who Knows  i jego syn Ja Wiem...  tez dwuczlonowe, a zabawne..
wątek zamknięty
In.   tęczowy kucyk <3
24 stycznia 2010 10:59
jeśli wygra Will B. Good to i tak najprawdopodobniej przy opisywaniu bedzie trzeba zmienić imie na zaczynające się na B - podobnie było u nas w stajni, dziewczyny chciały nazwać ogierka od kobyły na D imieniem zaczynającym sie na F, co do czego tak czy siak imie trzeba było zmienić i powstał Dr. F...

widze że Brave Heart nie przypadło do gustu- a szkoda 😉 w końcu też niesie jakieś przesłanie 🙂


NIE MA obowiązku nadawania źrebakowi imienia na pierwszą literę imienia matki.
wątek zamknięty
Be Brave - zdecydowanie najlepsze !

Dobry, Dobry Omen i Będzie Dobrze - tragedia  😲


wątek zamknięty
[quote author=Złota link=topic=15197.msg454657#msg454657 date=1264328380]
zawsze twierdze ze konskie imie musi dobrze w gazetach wygladac

Best Gift rządzi

i best mozna wołac


[/quote]

też tak uważam 😀
wątek zamknięty
Notarialna dzięki za ankietę.
Obcobrzmiące ( nie po polskiemu) imiona, poza formą Be-Volter i jej mutacjami, jakoś nie pasowały by do reszty. Bo jak czuł by się koniu z angielskim imieniem w stajni gdzie stoją Brzytwa, Bomba i Demol?
A czy ankietę da się jeszcze rozszerzyć?Bo z uwagi na jego ulubione zajęcie przyszedł mi do głowy Brykander.
A z uwagi na niekonwencjonalna urodę; Brzydal i Badyl ( źrebol składa się głównie z nóg ).
wątek zamknięty
Brzydal i Badyl  😁 nie nie, to mi jakoś nie pasuje. A jak dorośnie i okaże się rosłym ogierzyskiem to co?  😎
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 stycznia 2010 13:24
strzeszynopitek, Na twoją prośbę rozszerzam ankietę o imię: Brykander 😉
wątek zamknięty
Gniadoszka   Przyjaciel to mało ... to członek rodziny ...
24 stycznia 2010 13:35
Wg mnie najlepsze jest Be Brave  🏇
Ewentualnie B. Good, ale już bez tego Will'a 😉
wątek zamknięty
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 stycznia 2010 13:39
Ewentualnie B. Good, ale już bez tego Will'a 😉


zdecydowanie najlepiej!!

a nazywanie konia Brzydal jest bez sensu moim zdaniem, przecież wszystkie źrebaki są brzydkie  🤣
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 stycznia 2010 14:14
Będzie Dobrze !
Tak jak w kawałku Molesty  💃 będzie dobrze dzieciak, do gory głowa! uwierz w to, a tak będzie ..
wątek zamknięty
Brykander podoba mi się najbardziej. Szkoda, że nie można zmienić głosu.
wątek zamknięty
Mazia   wolność przede wszystkim
24 stycznia 2010 17:47
Niespecjalnie podobają mi się imiona "z angielska"... no i poprosimy o fotki malucha wtedy łatwiej będzie dobrać imię..
wątek zamknięty
In.   tęczowy kucyk <3
24 stycznia 2010 18:02
Fotki w wątku "właściwym" są.
wątek zamknięty
to zależy do ''czego'' ma byc źrebak- jak dla własciciela mozna i Brzydal... ale jeśli bedzie to ogier kryjący.. albo sportowy.. to na zawodach powiedzą.. wygrał XY na Brzydalu...
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
24 stycznia 2010 18:47
B. GOOD
łatwe do przeczytania, hihihi, na niektórych zawodach zapowiadający czasami sobie nie radzą z angielskimi imionami  🤣
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
24 stycznia 2010 18:49
[quote author=Złota link=topic=15197.msg455442#msg455442 date=1264356351]
to zależy do ''czego'' ma byc źrebak- jak dla własciciela mozna i Brzydal... ale jeśli bedzie to ogier kryjący.. albo sportowy.. to na zawodach powiedzą.. wygrał XY na Brzydalu...
[/quote]

Ogier Brzydal  wiesz, jeśli z Brzydala wyrośnie taki "Brzydal" jak ten w linku to czemu by nie 🙂
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 stycznia 2010 19:09
Ha zawłaszcza po takim tacie  😍 to mogłabym mieć same Brzydale.


B. God 😉
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
24 stycznia 2010 19:12
B. God

no to już tutaj BÓG wyszedł  😁
wątek zamknięty
Ankieta jest zmanipulowana! Będzie Dobrze powinien wygrac! w koncu o to chodzilo, ze wychodzi na prosta i ze wszystko sie robi OK. A on byl tego zwiastunem, w koncu czekal na odpowiedni moment!

no chyba ze nazwiecie go Right Time  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.