prawko

z tym listkiem to bym uważała. świetny sposób, żeby pokazać kierowcom dookoła, że się jest żółtodziób i prowokować ich do chamskich zachowań. dla mnie to kolejny durny przepis.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 listopada 2011 22:45
A ja nawet dostałam taką nalepkę na samochód wraz z zestawem podręczników. nie wiem czy to dokładnie ta, bo dość mała i liść klonowy to to nie jest. A i ma pod spodem napisane "www.grupaimage.pl"


mam taką samą :emota200609316: Tylko że jest jedna a masz mieć 2. No i zgadzam się z Calore, skoro niektórzy jak tylko zobaczą Lke wjeżdżają na chama "byle za Lką nie jechać" to z Listkami będzie podobnie :/ Poza tym, dlaczego akurat liść klonu? 👀
Ja mam to prawko w d... Nie mam kiedy zrobić, nie może mnie nikt zapisać, trzeba osobiście latać, a do tego oblałam ostatnio, bo facet w torze za mną zatrąbił, bo nie podobało mu się, że odjechałam dosłownie pół metra od krawężnika, z kierunkiem oczywiście, żeby wyminąć jakiegoś debila który zaparkował na dwupasmowej obwodnicy do 80 na krawężniku. Dodam, że tir mnie nie wyprzedzał, sprawdziłam i był wystarczająco daleko. Oni chyba na Lki trąbią, żeby ostrzegać że są z tyłu? co my...lusterek nie mamy? A miałam już na karcie wszystko elegancko zaliczone... Zostało tylko jedno parkowanie, które wykonałam jako zjazd na parking do zakończenia egzaminu. ;/
Nesca92, Czekaj, czekaj - oblałaś, bo ktoś zatrąbił? 🤔

Może trafiłaś na nadwrażliwca, niestety. Niektórzy Lkowicze na serio w lusterka nie patrzą. Ludzie oblewają 5 razy na łuku(!), bo nie patrzą w lusterka, a co dopiero na mieście.
Trochę się tirowcom nie dziwię -  jeżdżą czymś, co byłoby w stanie zgnieść Lkę w kilka sekund i czego droga hamowania jest dosyć długa. Łatwiej zatrzymać Lkę, niż tira. Co oczywiście nie znaczy, że tir ma nie widzieć kierunkowskazów w Lce i to jeszcze na egzaminie. 👿

Pamięta ktoś jak z prawem jazdy przy chorobach? Np. epilepsji? Może taki człowiek prowadzić samochód?
Jeździłam dziś w sumie 3 godziny z dwiema 30 minutowymi przerwami. Po Lublinie 🙂 Musze powiedzieć, że nie jest tak strasznie. Akurat miałam jazdę od 14-18, czyli najgorszy czas. Przejeżdżałam przez podwójne skrzyżowania, ronda, stałamw  dwóch korkach. Ale jestem z siebie mega zadowolona. Pamiętałam o różnych duperelach i tylko raz mi samochód zgasł (ale nie pamiętam dlaczego i kiedy  😉 )
No i wracałam całkiem po ciemku z Lublina do Puław. Jechałam 90km/h i byłooo fajnie 😀 Tylko szkoda, że droga taka nierówna i wąska i że toyotka coś ciężko tą 90tką jechała. Przydałby się 6 bieg :P
Udało się mnie wepchnąć na jedną godzinę. Już myślałam, że na egzamin pójdę na żywioł. Dzisiaj zdałam sobie sprawę, że został mi do niego egzamin i zaczęłam się bać. 😵
Nie zdałam, bo (jak to niektórzy mając w nawyku) zatrabił, żeby na siebie uwagę zwrócić. Na bank mu w niczym nie przeszkodziłam. Nawet mnie nie wyprzedzał... Ale egzaminator stwierdził, że jednak był blisko i w czymś przeszkodziłam... Jestem pewna swojej racji.Kłóciłam się z nim o to, ale wiadomo jak jest 😉 A do tego tir jechał drugim pasem z tyłu... A ja na jego pas wjechałam mało.
Jutro mam egzamin wew.
jeszcze tylko 12h i egzamin  😵
rumka   niezbadane są wyroki boskie
01 grudnia 2011 19:06
Mam pytanie : czy mogę zdawać egzamin teoretyczny nie mając ukończone 18 lat ?
rumka nie możesz.
a to nie jest tak, że trzeba mieć 18 lat, żeby w ogóle się zapisać na egzamin państwowy?
Orientuje się ktoś ile kosztuje prawko E do B  ,zastanawiam się nad zrobieniem prawka na przyczepę  😉
calore jak byłam w liceum ( jakieś 3 lata temu) to ludzie zaczynali prawko na 3 miesiące przed 18 r.ż. A teraz przy tych nwych przepisach to nie wiem.
ale ja pytam o egzamin państwowy, a nie o kurs
Zle przeczytałam Twoje pytanie  😡
Więc jak napisała gryglodor trzeba mieć 18 lat.
Żeby zapisać się na egzamin państwowy nie trzeba mieć 18 lat, potrzebny jest jedynie dokument potwierdzający tożsamość, dowód czy paszport. W dniu egzaminu już trzeba te 18 lat mieć ukończone. Można zdawać już w dzień urodzin 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
08 grudnia 2011 17:48
Juhuuu! Byłam na badaniu lekarskim i teraz mam prawko bezterminowo !  😅
Mogę prosić o bardzo mocne kciuki jutro rano? :kwiatek:
Ja chyba tam zawału dostanę.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
08 grudnia 2011 18:40
O której zdajesz dokładnie?

Nic się nie stresuj, będzie ok 🙂
O 8.15 mam teorię, a praktykę to zobaczymy. Mam nadzieję, że długo czekać nie będę, żebym nie zdążyła się nakręcić za bardzo.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
08 grudnia 2011 18:48
Daj znać jak poszło i zapamiętaj (jeśli się uda 😉 ) nazwisko egzaminatora 😉

Powodzenia!
W poniedziałek jedziemy zapisać mnie na teorie. Mam nadzieję, że nie będzie to daleki termin...Nie chciałam 2 egzaminów na raz i teraz klops  😤 Ludzi w ZORDzie  więcej niż w sklepie dającym za darmo towar.


flygirl
powodzenia  😀

edit:błąd
Na wszelki wypadek nie dziękuję. 🙂
Daj znać jak poszło i zapamiętaj (jeśli się uda 😉 ) nazwisko egzaminatora 😉

nazwisko będzie na pieczątce na karcie z egzaminu 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
08 grudnia 2011 19:05
W sumie i racja.
ZDAŁAM! 😅 😅
Mam ochotę skakać z radości. 💃

martva egzaminator to Oskar F. [nie wiem czy mogę napisać całe nazwisko 👀]
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
09 grudnia 2011 13:45
GRATULUJĘ!

A co do egzaminatora, to z takim nie miałam 😉
Kochane!!! Trzymajcie jutro od 10:45 kciuki!!!

Ja wiem , że one pomagają  :kwiatek:
ekuss   Töltem przez życie
13 grudnia 2011 11:35
W Islandii można zacząć teorię i jazdy w wieku 16 lat,egzamin pisemny zdać miesiąc przed 17 urodzinami,a praktyczny tydzień przed. Od 17 urodzin można jeździć samemu 🙂

Nie wiecie może jak wygląda egzamin kat. B+E (na przyczepy)?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 grudnia 2011 22:18
siwaaa, będziemy trzymać 😉

Ostatnio umawiam się na jazdy a instr. "No tak, to na piątek 3 godzinki, na poniedziałek 3... i zostają nam 2 do końca kursu! W piątek juz można prosic kierownika żeby się za papiery o ukończeniu zabierał!" Na co moja reakcja wyglądała mniej więcej tak:  😲 😲 JUŻ?! 😲 😲

tak więc... chyba załatwię sobie jeszcze jakieś jazdy doszkalające bo przez cały kurs ani razu nie jeździłam po zmroku i pierwszy raz wolałabym jednak z "L" na górze jechać 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się