moda, ciuchy etc...

Dobra, rozpoczął się mój odzieżowy dramat. Poszukuję sukienki na wesele, musi być koniecznie czerwona, mieć ramiączka lub rękaw, nie może obciskac tyłka i nie może być krótsza niż za kolano, może być nawet maxi. Na figurę gruszki. Niestety internet proponuje mi ordynarny dramat. Sukienek nie cierpię, czerwony to nie mój kolor, do tego na imprezie będę sporo biegać jako świadek wiec chce czuć się w miarę swobodnie. Jakieś pomysły? 😉
własnie miałam pisać, że puch i pierze w niej jest tylko mało bo to lekka, wiosenna kurtka 😉

można gdzieś dostać taką koszulkę? Przekopałam całe allegro i są ale z pistoletem z przodu ale właśnie taki z boku mi się podoba

rybka   Różowe okulary..
03 marca 2015 08:08
Dobra, rozpoczął się mój odzieżowy dramat. Poszukuję sukienki na wesele, musi być koniecznie czerwona, mieć ramiączka lub rękaw, nie może obciskac tyłka i nie może być krótsza niż za kolano, może być nawet maxi. Na figurę gruszki. Niestety internet proponuje mi ordynarny dramat. Sukienek nie cierpię, czerwony to nie mój kolor, do tego na imprezie będę sporo biegać jako świadek wiec chce czuć się w miarę swobodnie. Jakieś pomysły? 😉


Może taka, wygodna i ukrywa nieco mankamentów (wiem z autopsji 😉 )
https://www.lejdi-sklep.pl/p5331,tiulowa-sukienka-z-plisowaniami-na-biuscie-czerwona-ecru.html
Ewentualnie jeśli masz ładne ramiona ta też jest bardzo efektowna:
http://www.sukniaonline.pl/sheath-column-one-shoulder-sweep-brusah-train-chiffon-burgundy-evening-dresses-ausasf001.html
Rybka fasonowo fajne, dziękuję  :kwiatek: szukam jednak czegoś skromniejszego, bez wielu zdobień itp. Impreza jest we wrześniu wiec pewnie i tak będę miała jakiś żakiet do tego.
escada, popatrz sobie na asos.com Ja uwielbiam ten sklep jeśli chodzi o sukienki (jestem niska 155cm, ale szczupła i sukienki z działu petite są dla mnie idealne  😍 ) Ale dział dla "normalnych"  😂 ludzi też jest 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 marca 2015 08:43
Ta druga piękna! Ale faktycznie bardzo rzuca się w oczy.
escada , u mnie w Mohito była przecudowna czerwona sukienka , elegancka idealna na wesele , bez jakiś zdobień poporstu sama w sobie cudna  😀
Chodzi mi o pomysł, jeśli będzie za droga to sobie uszyje 😉 ale dziękuję wam za pomysły coś mi powoli świta 😉  :kwiatek: i do Mohito zajrzę 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 marca 2015 07:51
[quote author=smarcik link=topic=168.msg2305750#msg2305750 date=1425322963]
hanexxx to koło puchówki nawet nie leżało.. ale zależy, czy zależy Ci na właściwościach czy na wyglądzie  😉

Puch ma, to jak nie puchowa? 😉 Wiadomo, że to nie kurtka na syberyjski mróz, bo to od razu widać, ale wypełnienie ma naturalne.
[/quote]

Jakby miała puch to kaczy, a nie jakaś wata 😉
http://allegro.pl/stradivarius-puchowa-kurtka-puch-l-sliwkowa-s-36-i5128409804.html

na wszystkich aukcjach piszą, że jest w niej puch kaczy 😉 ale w ogóle, któraś z Was ten model? 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
04 marca 2015 08:19
Przymierzałam się do zakupu jej, ale po 1. materiał, z którego jest zrobiona faktycznie przypomina... słabej jakości worek na śmieci 😉 A po drugie sięgała mi do pępka.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 marca 2015 08:56
To jest taka ściema z tym puchem, coś tam może z kaczki wygrzebali, ale za 100zł kurtki puchowej się nie kupi  😉 Ale jeśli chodzi o wiosenną kurtkę do miasta, to w puchówce raczej człowiek by się zagotował, więc ta powyższa opcja wygląda całkiem fajnie  🙂

A jeśli komuś zależy jednak na cienkiej puchówce, to od kilku miesięcy testuję i jestem zachwycona, niecałe 300g  😜

edit: Z tych pseudopuchówek to jeszcze decathlon ma fajne do miasta - dobrze leżą i nie wyglądają jak worki na śmieci  😉
Aprilla piękna i chętnie zobaczyłabym ale na kimś 😉 dla mnie zbyt dużo zdobień, lubię proste ciuchy, przekopuję się dalej przez internet 😉
Mnie ta suknia zauroczyła, gdy tylko ją zobaczyłam.
A że mam w tym roku wysyp wesel... 😉
Dworcika   Fantasmagoria
05 marca 2015 07:36
Fajnie leżą te pikeurowe Louise

I faktycznie cieplutkie, mimo tego, że cienkie. No i bardzo lekkie.
Gdyby nie to, że mocno niewyjściowo wyglądam w puchówkach, to bym się przyczaiła 😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 marca 2015 07:38
Dworcika fajne! I mają zamek rozpinany od dołu, przydatna sprawa  😉
Scottie   Cicha obserwatorka
05 marca 2015 09:44
Okropne są te balerony splendoru  😁
Mój chłopiec ma mniej więcej taką kurtałkę jaką smarcik wrzuciła.
Jak dla mnie to czysta magia jest! Grzeje toto jak mały kaloryfer!  😜
Ja widzę same plusy, lekka jak piórko a po złożeniu zajmuje mniej więcej tyle miejsca co mój portfel  😁
Gniadata   my own true love
05 marca 2015 10:05
Okropne są te balerony splendoru  😁


hahaha, zrobiło mi to dzień 😂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 marca 2015 17:53
[quote author=Scottie link=topic=168.msg2307868#msg2307868 date=1425548649]
Okropne są te balerony splendoru  😁


hahaha, zrobiło mi to dzień 😂
[/quote]

Nie wiem z czego śmiać się bardziej  😁 Balerony splendoru wymiatają, ale "zrobiło mi to dzień" również brzmi powalająco w języku polskim  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 marca 2015 19:00
A "balerony splendoru" to też jakieś spolszczenie w stylu "zrobiło mi dzień" i "handluj z tym"?  👀 Jak to brzmi w oryginale? Nie jestem w stanie wymyślić  😁
potrzebuję czarnych spodni z dziurami, widziałyście gdzieś?  :kwiatek: Bo ja nie mogę trafić nigdzie :/
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 marca 2015 19:09
hanexxx, zobacz w Zarze - tam na pewno są i TopShop 😉
Mi kurtki pikowane w pasy kojarzą się niezmiennie od kilku lat z:
kujka   new better life mode: on
06 marca 2015 13:03
cavaletti, piona, mam to samo skojarzenie! W zyciu tego nie zaloze nie ma bata...
-18% na plny lala, kod "DZIENKOBIET"
cavaletti, piona, mam to samo skojarzenie! W zyciu tego nie zaloze nie ma bata...


Ja mam tak samo! I jeszcze z takimi ludzikami z edukacyjnej bajki o Matplanecie- Pi i Sigma (nie wiem, czy któraś z Was będzie kojarzyć, bo to dobre 30 lat temu w telewizji edukacyjnej puszczali), nawet mamy z koleżankami określenie na te kurtki- sigmówka 😁.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się