moda, ciuchy etc...

Moon   #kulistyzajebisty
15 lutego 2011 19:01
A propos toreb:

😍 Uwieeelbiam torby.
(Gdzie wątek, "nic nie poprawia mi humoru, jak kolejna torba"?  :lol🙂

Co do tej czarnej - na szczęście deko nie mój styl, uff.  😁
Pursat   Абсолют чистой крови
15 lutego 2011 19:06
To też podróba Zary. 😁 Przydałby się taki wątek. 😀
Moon   #kulistyzajebisty
15 lutego 2011 19:15
Pursat, a takie nie były w Reserved przypadkiem?
Scottie   Cicha obserwatorka
15 lutego 2011 19:20
Moon, ja mam dokładnie te torbę, nawet nie wiedziałam, że to podróba 😉 Fajna, pakowna, ale bardzo ciężka i raczej drugi raz bym jej nie kupiła.
Pursat   Абсолют чистой крови
15 lutego 2011 19:23
W Reserved też. 😀
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
15 lutego 2011 20:31
widzial ktos z Was gdzies zwykla czarna bluze z kapturem bez zadnych napisow?
margaritka, Cubus. we wszytskich kolorach sa. ja sobie szara wzielam
wiem wiem bylo , ale trzeba śledzic TRENDY mody  😁

http://asmallworldoffashion.blogspot.com/
cieciorka   kocioł bałkański
15 lutego 2011 21:39
margaritka, w decathlonie
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
15 lutego 2011 23:02
Trochę mnie zaskoczyłaś, myślałam i gdzieś nawet czytałam, że cena sklepowa była niższa. 😉

Jakiś czas po tym jak kupiłam swoją znalazłam jeszcze jedną sztukę na wyprzedaży za 299.
Ta torba, jak na torbę z Zary, miała zdumiewająco wysoką cenę. A mimo to ma ogromną wadę- te łańcuchy koszmarnie brudzą ubrania- próbowałam już wszystkiego i problem nie znika, więc mogę ją nosić tylko do ciemnych rzecz. Pech, bo ja mam głównie jasne bluzki, swetry, kurtki, płaszcze.
Uprzejmie informuje wszystkie obecne tu fanki Gossip Girl,ze koszulki z tegoz serialu sa jeszcze dostepne w Arkadii w Wawie. Bylam,widzialam,macalam.
Nawet dzisiaj. 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
16 lutego 2011 09:08
[quote author=Pursat link=topic=168.msg899061#msg899061 date=1297759414]
Trochę mnie zaskoczyłaś, myślałam i gdzieś nawet czytałam, że cena sklepowa była niższa. 😉

Jakiś czas po tym jak kupiłam swoją znalazłam jeszcze jedną sztukę na wyprzedaży za 299.
Ta torba, jak na torbę z Zary, miała zdumiewająco wysoką cenę. A mimo to ma ogromną wadę- te łańcuchy koszmarnie brudzą ubrania- próbowałam już wszystkiego i problem nie znika, więc mogę ją nosić tylko do ciemnych rzecz. Pech, bo ja mam głównie jasne bluzki, swetry, kurtki, płaszcze.
[/quote]
Też się zdziwiłam, bo takie ceny mają u nich torebki z naturalnej skóry i to też nie wszystkie...
Jest ciężka?
U mnie przeważają ciemne kolory, ale dobrze wiedzieć. 😉
Ja mam pytanie odnośnie toreb 🙂
Od kilku miesięcy mam ochotę na ... mocno różową torbę. Wydaje mi się, że bardzo pasowałaby do mojego czarnego płaszcza, używałabym jej tylko zimą, gdy w koło szaro i buro.
Wczoraj widziałam pięęęękną różową torbę i... stchórzyłam 🙁
Nie wiem, czy wypada, czy nie jest to zarezerwowane dla "platikowych" panienek i tym podobne...
Mam 25 lat, pracę w dużej poważnej firmie, dziecko.... może takie kolory, to już nie dla mnie?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 lutego 2011 11:19
Jest ciężka?

Jest. Waży ok 1.5kg i nawet jeżeli wrzuci się do niej tylko portfel i pomadkę to pod koniec dnia boli ramię.

Do tego jest duża, więc ja bez problemu pakowałam jeszcze kalendarz, ksiażkę, komputer, butelkę wody, kilka pierdół i potem nosiłam min 8kg

Z plusów: jest niesamowicie trwała, a rączki bez problemu wytrzymują duże ciężary  😀
mam do wyboru niestety tylko jedną.  chcę którąś kupić do moich iron fistów
http://cn1.kaboodle.com/hi/img/c/0/0/8f/7/AAAADC0l2tkAAAAAAI91PQ.jpg?v=1259722909000

która najlepsza?



do mnie najbardziej przemawia ostatnia. jak sądzicie?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 lutego 2011 17:12
[quote author=Mgła link=topic=168.msg899942#msg899942 date=1297792911]
Jadę w ten weekend na koncert dj Armina, jak się mniej więcej ubrać? 🙂 totalnie nie mam pomysłu póki co, a czasu małooo 😉)
[/quote]

Białe kozaki, rybaczki i koniecznie za mała zimowa kurtka.


A tak poważnie to jak chcesz, to nie filharmonia.
exploited, jak dla mnie 2 piękan
Mgła to zależy czy nalezysz do subkultury wiksiarzy czy zwykłych fanów trance'u  😁
Zwykła fanka w 100%, w sumie jadę głównie ze względu na mojego chłopa 😉
Coś trzeba skombinować i wybrać się na jakieś dłuuugie zakupy..
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
16 lutego 2011 19:35
Dzisiaj stałam się posiadaczką ślicznej sukienki jeansowej z orsay'a 😍
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
16 lutego 2011 22:53
exploited, skąd zamawiasz te koszulki?  😍
exploited ostatnia!  😀
udorka, z całym szacunkiem, ale dla mnie posiadaczka różowej torebusi jest skreślona 😉 Może kobaltowy - też mocny i wyrazisty, ale bez plastikowego smrodku 😉
dzięki - uratowałaś moją reputację 🙂
a co jest złego w rózowej torebce? kolor jak każdy inny. Przeciez nie musi miec od razu dżetów nitów łańcuszków i brokatów
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 lutego 2011 13:45
I muszę wyrzucić moje różowe torebki =( A tak je lubię.
Dziś przyszła do mnie torba

...jak twierdzicie ta "podrabiana" i jak dla mnie nie jest wcale taka ciężka, a torba przypadła mi do gustu.
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
17 lutego 2011 18:29
Ja zmówiłam tą podróbę zary. Ile czekałyście na przesyłkę z etorebki?
Jak tylko zamówiłam torebkę i wpłaciłam na konto pieniądze to 2 dni później już ją miałam u siebie.
Dostałam jeszcze kupon na stały rabat.
Nie czytałam dokładnie warunków ale sklepik jak najbardziej profesjonalny.
Scottie   Cicha obserwatorka
18 lutego 2011 09:10
Nikodi, poczekaj, aż się w nią zapakujesz i będziesz cały dzień biegać po mieście trzymając w ręku (nie mówię o tym dołączonym pasku, bo wg mnie okropnie wygląda ta torba przewieszona przez ramię). Wczoraj miałam w niej tylko podstawowe rzeczy(dosłownie: klucze do domu, puder, błyszczyk, szczotkę do włosów, krem do rąk i teczkę z kilkoma kartkami oraz 2 długopisy) , a dziś mnie od dźwigania mięsień boli. Na początku dla mnie też nie była ciężka, koleżanka ma taką samą i mnie ostrzegała 🙂 I szybko się zniszczyła od spodu (popękała pseudo skóra), więc uważaj na nią.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się