Coś śmiesznego

cieciorka   kocioł bałkański
20 lutego 2011 13:39
#at=26
niesamowite kozice
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
20 lutego 2011 14:09
też było na milanosie  😜 super są

😁


piesek wyprowadza konika  😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
20 lutego 2011 20:24
padłam hahaha 😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lutego 2011 20:29
Nie jest to śmieszne,ale nei wiem gdzie mam wstawić.
Zadanie polega na wpisaniu (po angielsku) w ciągu 12 minut jak najwięcej państw.  Nie oszukujcie. Jakie wasze wyniki?
http://www.jetpunk.com/quizzes/how-many-countries-can-you-name.php
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
20 lutego 2011 21:22
JARA fajna stronka, wyślę znajomym z grupy  🙂
Nie jest to śmieszne,ale nei wiem gdzie mam wstawić.
Zadanie polega na wpisaniu (po angielsku) w ciągu 12 minut jak najwięcej państw.  Nie oszukujcie. Jakie wasze wyniki?
http://www.jetpunk.com/quizzes/how-many-countries-can-you-name.php


46...
kilkanaście znałam po Polsku - po angielsku za cholerę nie dałam rady takich jak Gruzja, Azerbejdzan, Afganistan, Maroko...
z Afrykańskich - kompletnie= nie wiem jak jest RPA czy Wybrzeże kości Słoniowej - praktycznie z Afryki miałąm tylko 4 kraje,
z Europy zostały mi Bałkany (podzielona Chorwacja - nie mam pojęcia jak jest CzarnaGóra np)
z Ameryki spox - z obu, Azja też... zostały jakieś wyspy wokół Australii


edit - wybrzeże kości słoniowej jest...Cote d'Ivoire = w życiu bym nie wiedziała
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
20 lutego 2011 21:37
Kumpel z grupy właśnie zrobił. Wynik 91  👀 I zdecydowanie nie korzystał z żadnych źródeł poza własną mózgownicą.
edit: Dodofon Wybrzeże KS to Ivory Coast a nie Cote d'Ivoire  🙂 Twoja wersja brzmi jakby z francuskiego?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lutego 2011 23:34
Za pierwszym razem wyszło mi coś ok 79, za drugim już dużo mniej. Często waliłam literówki i państwa mi nie wchodziły, chyba łatwiej byłoby po polsku 🙂
Kumpel z grupy właśnie zrobił. Wynik 91  👀 I zdecydowanie nie korzystał z żadnych źródeł poza własną mózgownicą.
edit: Dodofon Wybrzeże KS to Ivory Coast a nie Cote d'Ivoire  🙂 Twoja wersja brzmi jakby z francuskiego?
Tylko że wersja Dodofona ( Dodofony?) jest prawidłowa, bo to francuska kolonia była i francuski jest jednym z języków urzędowych.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 lutego 2011 00:15
[quote author=okwiat link=topic=17.msg907081#msg907081 date=1298237838]
Kumpel z grupy właśnie zrobił. Wynik 91  👀 I zdecydowanie nie korzystał z żadnych źródeł poza własną mózgownicą.
edit: Dodofon Wybrzeże KS to Ivory Coast a nie Cote d'Ivoire  🙂 Twoja wersja brzmi jakby z francuskiego?
Tylko że wersja Dodofona ( Dodofony?) jest prawidłowa, bo to francuska kolonia była i francuski jest jednym z języków urzędowych.

[/quote]

Ale nazwy mają być w języku angielskim. W Polsce mówi się w polskim języku, a mimo to zalicza po wpisaniu Poland 😉
Tyle że oficjalna nazwa np. Meksyku wpisana po angielsku brzmi cokolwiek głupio. Przynajmniej dla europejczyków.

Na zobrazowanie  powyższej opini przytaczam zagadkę geograficzną, która mi sie przypomniała: Czy USA sąsiadują ze Stanami Zjednoczonymi?
ja wpisałam to Wybrzeże w translator i kazałam przetłumaczyć po angielsku - i napisało tak jak przytoczyłam ;-)
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
21 lutego 2011 07:38
w języku angielskim poprawnie jest 'the Republic of Côte d'Ivoire', Ivory Coast jest stosowane na codzień żeby anglicy/amerykanie nie łamali języka na francuskich nazwach.

Na zobrazowanie  powyższej opini przytaczam zagadkę geograficzną, która mi sie przypomniała: Czy USA sąsiadują ze Stanami Zjednoczonymi?

jasne, że tak 😀
deborah   koń by się uśmiał...
21 lutego 2011 09:17
program wipeout i jego top ten

absolutnie zrywam boki ze śmiechu


majek   zwykle sobie żartuję
21 lutego 2011 10:08
ojezu, deb, czy ktokolwiek to kiedykolwiek przeszedł?
mistrz drugiego planu 😉
W quizie geograficznym u mnie 53. Długo zastanawiałam się nad niektórymi państwami po angielsku i mimo, że byłam raczej pewna jakiejś nazwy, to robiłam literówki (np. New Zeland, zamiast New Zealand) i traciłam dużo czasu. Próbowałam tylko 1x 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
21 lutego 2011 11:02
majek, tak oczywiście 🙂 to najbardziej spektakularne gleby. jak spadniesz z danej przeszkody możesz ją ominąć i iść dalej 😉

absolutnie powala mnie Pani chyba z numerem 4 z drugiego filmu którą wahadło spycha na czerwone kule ;]
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
21 lutego 2011 11:35


..że ja jeszcze nie miałam kur, jak Pino był mały i bez mamy 🤣

zdjęcie ze strony www.kuryrasowe.pl  🙂
majek   zwykle sobie żartuję
21 lutego 2011 12:11
ja nie zapomnę, jak się z moim koniem zatrzymaliśmy w stajence z kurami. Rano przychodzę, on sobie śpi na leżąco. Wstaje, a pod nim.... jajeczko!! 😲
Na Wipeout normalnie ryczę ze smiechu! GENIALNY jest ten program (Swoja drogą - chciałabym się "pobawić" na takim torze).
Te czerwone kule, to jak uczestnicy się od nich odbijają+ zwolnione tempo= ryk śmiechu i tarzanie po podłodze  😀
majek, konik chciał zabawić się w kwoczkę wysiadującą jaja? 🤣
aga, ja tak samo! Kocham Wipeout! i komentarze prowadzących  😁
Prowadzący są the best!  🤣 Nieraz w ciągu odcinka łzy śmiechu spływały mi po policzkach  😁
deborah   koń by się uśmiał...
21 lutego 2011 18:55
tą część wipeout oglądałam na 2 razy. myślałam ze wykorkuję ze śmiechu. brzuch boli do teraz 🙂
trochę śmieszne, ale przede wszystkim rozczulające  🙂

Nie wiem czy macie takie poczucie humoru, ale ja się uśmiałam  🤣
idziosława, IMO mocno cienki koleś- zwłaszcza w porównaniu do Niekrytego krytyka 😉

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się